Co jste dělali 11. září 2001???

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Uživatelský avatar
pohled venkova
Příspěvky: 12
Registrován: 29.04.2019 21:44
Pohlaví: muž
Bydliště: okr. LT

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od pohled venkova »

Byl jsem doma a civěl na bednu. Pak jsem přepnul na ORF a viděl záběry hroutících se budov W(T)C. Zpočátku mně to připadalo jako nějaký katastrofický film, nebo počítačová hra. Po chvíli jsem se vrátil k českojazyčnému vysílání a tam už o tom žvanili také. Zpětně se musím některým tehdejším kecům smát.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od mukl »

Tak to si pamatuju docela dobře...Měl jsem volno. Byl jsem ten den sám doma s tehdy maličkou dcerkou, když najednou, v rádiu něco začli blábolit o spadlých dvojčatech v Americe. Nějak jsem tomu nepřikládal význam. Jen jsem si pomyslel, taky už na ně asi došlo. "Kdo seje vítr - sklízí bouři..." Pak se kolem toho rozjela docela hysterie a USA začaly svou svatou, nekonečnou válku "proti terorismu". Jen je zajímavé, že čím víc se proti terorismu bojuje - tím víc ho na světě je. Čím více je Taliban poražen, tím větší ovládá území. Pro jistotu nakonec na USA kontrolovaných územích rozkvetl ještě tzv. "Islámský stát". No, nevím co si mám o tom myslet. A jak to doopravdy tenkrát všechno jedenáctého bylo, nebo nebylo? To se nikdy nedozvíme. Ty kecy tenkrát o dalším spadlém letadlu na Pentagon...pak se o tom raději hned přestalo mluvit. Ano, byl to jakýsi předěl. Svět začal od té doby jít do prdele zrychleným krokem...Ale co už :hi
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4500
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Serža »

tlak vyvolává protitlak
správné řešení imho bylo ticho ticho....mrtvej terorista....furt ticho (tedy utajená akce CIA+SEALS maximálně)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od krvfx »

Přesně - šířit teror mezi teroristy. Sem tam potichu smáznout nějaký ten tábor, odkráglovat pár vůdců a byl by klid.
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Královák »

S tímhle postupem souhlasím a vidím jako efektivní. Někdy minulý rok jsem viděl dokument o likvidaci islamistů v Pákistánu pomocí dronů naváděných z USA. Oni z toho byli docela vystresovaní a sami popisovali, jak je to hrozný, když slyší nebo vidí sluneční odrazy od dronu v oblacích. Amící tam pomocí dronů sundavali ozbrojené muže a bohužel také měli pár civilních obětí. Zajímavé bylo, že lidé z oblasti byli s vládou do té doby na kordy ale kvůli tomuto nebezpečí s ní začali vyjednávat. Prostě na hrubý pytel hrubá záplata.
Uživatelský avatar
CZ01
Příspěvky: 142
Registrován: 19.03.2021 0:18
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od CZ01 »

Ležel jsem v kočárku.
Žijeme v době, kdy se rozhoduje o osudu našeho národa. Zda nám zůstane náš demokratický stát či budeme provincie totalitní bruselské říše.
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Audis »

Maturoval. Pak jsme šli do hospody. Tam byla TV. A já se ptal: to je nějaký nový Americký film?
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od proforma »

Byla jsem v Nemecku na jazykovym kurzu. Porad jsem se ptala, co je to za film, a myslela si, ze blbe rozumim, kdyz mi rikali, ze to jsou zpravy.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 346
Registrován: 12.08.2012 19:38
Bydliště: Indie
Kontaktovat uživatele:

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od JIP »

Já byl toho času na vojně. Toho času v mojí vojenské kariéře na nejbližší základně domovu.
Shodou náhod jsem ten den tak nějak dostal volno a opustil kasárny ještě před 12 hodinou kdy byla vyhlášena pohotovost a zákaz opuštění kasáren. Byl jsem jediný základák minimálně z naší posádky, co si ten den trajdal venku. To jsem se dozvěděl až následně.
Když jsem dojel stopem domů, tak jsem koukal na zprávy a říkal jsem si že bude asi veselo...
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Tazi »

Něco podobného jsem zažíval na vojně také,ale ne 11.září 2001,ale 17.listopadu 1989.Taky slušnej hukot:)
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Germanik1 »

Seděl jsem v kuchyni a díval se na přímý přenos CNN. Tehdy ještě normální zpravodajské televize
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5324
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Rafael »

Odpolední směna. Vítkovice byly tehdy ještě funkční a docela velké.
A na intranetu, chatu, čilý ruch a neskutečná zábava.
Chtěl jsem ještě pokecat s ranní směnou a úředníky když tam někdo napsal tu zprávu.
Měli jsme to za nějaký ftípek a začali tam kolem toho blbnout.
Nakonec mi to nedalo, zvednul jsem zadek od compu a šel jsem na dispečink kde byla televize....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Matěj »

U nás na útvaru byla tehdy pěkná "zábava", pohotovost, nikdo nic nevěděl, gumy pobíhaly sem a tam a jenom jsme postupně zjišťovali, že jsme vlastně boje neschopní (nejen boje, ale všeho :D ), do toho milion teorií ze všech stran o vypuknutí světové války apod. Pár dnů trvalo, než se to uklidnilo.
mengele
Příspěvky: 73
Registrován: 27.09.2016 13:07
Pohlaví: muž

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od mengele »

Tenkrát jsem si vyřizoval vízum pro odlet do USA. V New Yorku jsem přistával v červenci 2002.
Zajímalo by mě, jak se na události z 11. září dívají amíci dnes. Věří ještě, že to byl teroristický útok? Může k tomu něco říct třeba Alstratt?
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od guntroll »

Drzel povinnou minutu ticha na poslucharne P1 ve VVS PV. A k dvojcatum - majstrstyk byly ty nalezene, neposkozene pasy "atentatniku", taky zriceni WTC7 o dva bloky dal, no a vaporizovane trosky letadla co melo bacnout do pentagonu.
Hagen
Příspěvky: 1309
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Hagen »

mengele píše: 05.12.2023 20:29 Tenkrát jsem si vyřizoval vízum pro odlet do USA. V New Yorku jsem přistával v červenci 2002.
Zajímalo by mě, jak se na události z 11. září dívají amíci dnes. Věří ještě, že to byl teroristický útok? Může k tomu něco říct třeba Alstratt?
Spousta Američanů ( a nejen Američanů) věří i tomu, že země je placatá, na odvrácené straně měsíce si to rozdává Elvis s mimozemšťankami,...
Spousta lidí zkrátka miluje konspirace :lol: .
Taková "událost" jako byl pád dvojčat samozřejmě nemůže být u těchto lidí vyjímkou.
Je jedno, že všechny konspirační teorie se podařilo vysvětlit a vyvrátit, je jedno, že pravděpodobnost utajení tak rozsáhlé operace i po tolika letech je prakticky nulová,... budou dál těm svým teoriím věřit.
Nalezení nepoškozených pasů atentátníků???
Pokud je to pravda, a ne jen další konspirace, tak co to dokazuje?
Pouze to, že nějaký horlivý trouba se tak snažit dodatečně přesvědčit veřejnost podstrčeným důkazem, že za to opravdu mohou tito atentátníci.
Nedokazuje to, že se to odehrálo jinak.
Bohužel takové věci se stávají, a pak to samozřejmě hraje do karet všem těm konspiračním šílencům.
Všichni ví, že to tak nebylo, ale nikdo neví jak to bylo doopravdy.
Někdy nevěřícně kroutím hlavou co dokážou lidi vymyslet za záhady.
Uživatelský avatar
Alstratt
Příspěvky: 1151
Registrován: 01.08.2015 16:34
Bydliště: US

Re: Co jste dělali 11. září 2001???

Příspěvek od Alstratt »

Tak v tu dobu me zajimaly vice jine veci nez takove ptakoviny. Jo pamatuji si ten pohled na to. Nejak me to nechalo dost v pohode, to se nejak nesirilo tolik hovadin co v dnesni dobe. Kamarad prisel a ptal se co to je za akcni film jako jeho prvni reakce kdyz on videl coudici mrakodrap. Neco takoveho. Ale nejak to nemelo ani vliv na to pridani se do ozbrojenych slozek jako jedna z mych vice praci. V te dobe me uvazovani este nebylo na to pracovat v narodnibezepcnosti agenture ani v SOF. A pritom takova udalost mnohe nektere lidi rozhodla pridat se do ozbroejnych slozek, a ozbrojene slozky vojenske povzbudila k otmu zautocit na hadraky. Me rozhodnuti pridat se do SOF bylo v mnohem starsi dobe je to nekolik let zpet a to na doporuceni klegu z narodni bezpecnsotni agentury a v tu chvili mi to uvizlo v hlave spis jako dobry napad v te dobe kdy se mi chtelo zabit vice much jendou ranou a takova prace mi to vyplnila ktera splnovala nektere veci co bylo v tu dobe nou pozadovano od prace. takze me to 11 zari nejak nai neovlivnilo na nejou zmenu v zivote. Nejak si s terroristickama utokama nelamu hlavu, proste stava se. Deme*ti, terroristi byly, jsou a budou. Je hloupe jak kvuli tomu mnozi lide vyvadi a uplne z toho hloupe silene reaguou a jiny na to delaji hloupe konspirace pokazde kdyz se neco nekde stane, a dalsi to vyuzivaji ke svym poltickym cilum jako pomocnou berlicku kdy si to pribavri k nahrani si bodu.

Tak americane podobne jak cesi a vsude jinde, je to podobne, deli se to na postizene retardy co veri konspirackam ktere jsouderave jak sito, a pak jsou taci ktery neveri konspirackam a veri offi prohlasenim ap ak jsou ty co veri tez offi prohlasenim ale protoze si to overily z lepsich zdrojua neoc si o otm nastudovaly od odborniku co tomu opravdu vic rozumi atd. Pak samozrejme budou nekde ve svete i takovy urcite co budou verit ze se to ani nestalo. Je to vec ktera se se stala, a je to neoc co primo neovlivnuje lidi, tak lidi si vymysli vsude ve svete ruzne stupidity. To kdyby se nekdo zeptal na vnitrni americkou politiku, tak to je uz neco jineho, to logicky pociti americane jinak nez jak to pocituji (nepocituji) lide v zahranici ktere to neovlivnuje.

Ty pasy opravdu pry nalezeny byly, ale nebyly uplne neposkozene. Ale pri explozich i nab ojsiti co vime co mam i zkusenosti, tak proste najit neposkozene doklady neni nic vzacneho. Najdete hromady papiru a kde ceho i neposkozene plysaky po explozich. To ze nekde je exploze se nerovna automaticky vsechno spalene. Evidelne jak to rozmetalo letadlo tak to vymetlo doklady do vzdalenosti, je to vec lehka,a snadno to doleti do takove vzdalensoti stejne tak plno jinych veci. Jenze kdyz se zmini nalezeny doklady atentatniku/a podle toho kdo ot pise, muz byt vice verzi co ktere tvrdi, tak ono to vypada ze byly jen ony nalezeny. Ale kdyz se napise ze byly nalezeny nektere doklady posadky letadla a zminka ze mezi nima byl i doklad atentatnika, tak to uz nebije tolik do oci jak zmineni jen ze byl nalezen jeden doklad atentatnika. A jak funguje mentalita mnohych lidi? Funguji tak ze vidi hned to prvni a uz tomu veri nejvice este kdyz se to hodi tak o to vice. Potom nejake napravovani medialnich preslapu jak blbe neoc napsaly, nebo vysetrovani ze to bylo jinak to uz ty mnohe nezajima. Media vyuzivaji bezne senzaci k ctivosti jejich clanku, kdo prvni vyda clanek a co nejpodrobnejsi ktery se bude este k tomu libit verejnosti (libit smysem zamlouvat ze to tak je) tak takove media respektive redaktori za uspesnou senzaci maji slusne prachy, a zajimave cekove ohodnoceni takove media, ze jako ze byly u toho prvni, ze jsou tema hlavnima na ktere se mohou spolehnout. Jenze to funguje na bl*ecky ktery si veri neoveruji a maji jako jeden zdroj jedno medium tak takovy uveri takovmeu mediu a budouhltat vsechno co napise. Jendoduse nekteri lidi jsou naockovany tim smysllem zrat info z jendoho nebo par zdr svych zdroju ktere jsou derave jak sito. Pak do toho do medii dostavaji i slovo k proneseni proslovu ruzny radoby odbornici nebo ruzny kaspari, politici ktery vyuzivaji toho co se tsalo, tak si vymysli svuj pribeh ktery zase sezere dalsi mnozstvi lidi aniz by si info overovaly. A kdyz je to politik, tak pro takoveho politika dobra ovce ktera mu da hlas nebo jeho kridlu. Pak to taky tak vypada ve volbach. Na netu je plno videi s rozhovory sl dima koho by volily a proc at uz nektere hloupe sestrihane videa tak nektere nesestrihane stylem ze by neco prekrucovaovaly jako dojem jak to vidi vetsina. COz nekteri opravdu videa sitri dojem ze vetsina podporuje jendu stranu nebo daneho kandidata, jendoduse sikovne to sestrihaji jak seh odi. No a u tech videi tak hloupe nesestrihanych, ktery se nesnazi manipulovat, tak muzete videt co tvrdivaji ruzne lide zab laboly proc kandidata/kridlo pdoporuji a na druhe nadavaji nessmysly bezne ktere se nezakladaji na faktech ale na nesmyslech ktere sezraly z nejakych hloupych zdroju. Proste ohromne mnozstvi lidi ve svete siri bezne dezinformace/misinformace a ani o tom cast takovyhc nevi a dalsi to siri umyslne a nehcteji to videt ani jinak a to jak to je realne. Proste orhomne procentualne mnozstvi lidi siri totalni sra*ky.

Nic nevime 100% jako lidstvo. 100% neexistuje nic, jelikoz nic nejde nai uplne na 100% prokazat, ale vzdy se to zaklada na nejlepsich zjistenich pokud chceme vedet nejpravdepdoobneji fakta, tak se musime spolehat na empiricke data, poznani proste znalostech. A je uplne hloupe datkovym datum neverit, a este hloupe nahrazovat je verenim nejakym hloupym zdrojum ktere nemaji ani sve ruzne konspiracky lepe jak vysvetlit, dolozit faktama, objasnit atd. Proste konspiracky tahaji za kratsi konec provazu, jsou vzdy extra dost derave jak sito. A bohuzel to mnohym lidem staci, vice si neoveruji. A to je prave jak uz mnou dirve bylo napsano, ze medialni informacni negramotnost ktera by se u populace mela vice zlepsit. Lide co jsou medialne informacne gramotny, so dokazi informace spravne potom vetsinou samy najit. A tak je dulezite skoly maji spravne ucit jak toho vysledku dosahnout a ne cpat do hlav jen ze to bylo tak a tak. Lide maji umet jak to funguje, znat postupy aby si samy mohly veci dohledavat uspesne a vyhybat se zbytecnym dezinformacim, misinformacim .. Treba takova historie, je neco hezkeho, ale kolik skol vyucuje historii spatne. At uz nekteri ucitele proto ze siri to o cem jsou presvedceny protoze to tak videt chteji a jiny proto protoze takove informace vypadaly jako fakta a vydavaly se za fakta. A postupem casu se nektere veci ukazaly jinak. Lidem nevtlucete do hlav z vsehcny informace spravne, ale nejake zaklady by mit mely co se kdy stalo, ale lepsi je naucit lidi informacni am edialni gramotnosti aby si umely informace samy spravne najit, dat jim ten postup a ne je tahat furt za rucicku rikanim ze to bylo tak a tak. Skoly majiomezeny pocet hodin, omezeny cas na vyuku predmetu. A co pozoruji tak nektere skoly to uci lepe a nektere spatne, a to pozoruji podle tvrzeni ruznyhc lidi ze je tak i u vas kdy ruzne ksoly, ucitele uci ruzne. A tak je dobre uz s necim takovym zacinat od detsvi, davat si pozor do jake skoly deti chodi, overovat si takvoe informace. necpat je tam kde se muze libit ze se siri to co se hodi, ale dat je tam kde se uci postupu hlavne, kde se uci ta gramotnost a ne jen papouskovani. A tak tim nehci poukazovat jako ze ksoly jsou spatne, to neni zamer, ale chci timto ukazat ze i skoly maji vliv na tom na co jsou ldie zvykly, a to veci si neoverovat a slepe verit tomu co se hdoi na co jsou uz zvykly i od detsvi co se ucily, na co jsou odnekud zvykly. Officialni zdroje prohlaseni maji samozrejme prednost, nez ostatni media z jendoduchy duvodu. Officialnimu zdroji o te konretni veci, jste totiz nejblize k tomu zdroji odkud to puvodne pochazi, nez ruzne media, blogeric apod, ktery s informace mohou poupravit, nebo brta z jinych zdroju a to spatnych,, nebo si to komplet vymysli. Proto lide by mely umet medialni a informacni gramotnost jak si najit puvodni zdroj ajaky zdroj ma nejvetsi pravdepdobnost ze to je fakt, jak takove veci odlisovat fakta od dezinformaci, misinformaci, vedet jak to cele funguje. A naucit se i tu dulezitou cast a to ze umet si priznat chybu ze se muze zmylit dotycny kdo se chcet akove veci ucit. Nepracovat s informacemi ze jsou uplne 100% ale pracovat s nima ze informace maji ruzne pravdepdobnosti ze jsou faktama. Existuje i tabulka na to ktera zjednodusene ukazuje jak se nejpravdepodobneji dostta k faktu, jak rozlisovat informace.

Nehledat ve vsem senzaci jak to delaji bezne media, nehledat ve vsem nejake odhaleni ze tamhle vsichni lzou, neverit ze svet je tak zly jak se zda. Jen proste ty zle veci jsou vice videt, jsou zadane verejnosti.Negativni informace ruzne senzacechtive siri v liech ten pocit moci ten pocit ze najendou ty lide vi vice nez ostatni, ze odhalily nejakou pravdu ackoliv akorat skocily na nejakou dezinformaci. Realita ve skutecnosti je mnohem nudnejsi a snadno vysvetlitelna co se proc a jak stalo. A v jendoduchych vecech problemech mnozi delhledjai neco super sloziteho c az tak moc neprirozene moc ze uz ta sama slozitost prikaldana ruznym blbostem je primo do oci bijici jak velak stupdiita to je pokazde ruzna dezinformace zbytecne slozitejsi. A u realne opravdu slozitych veci pak dezinformatori zase strasne zlehcuji a vdii to uplne hloupe, proste jendoduchou kratkou konspirackou udelaji hloupy ribeh deravy a nesnazi se to podlozit faktama, ani do podporobna proc se tak stalo atd. Proste mnoho lidi funguje uplne opacne nez jak by mely pokud chteji videt fakta. V jendoduchem hledaji neco super sloziteho nejake spiknuti apod, a v tom slozitem zase same hloupe, zjednodusujici nicim dobre podlozene informace ktere by to odkazovaly. Jsou proste prilis hloupy a funguji tak obracene a tak sezerou kdejakou blbost.

Vsadim se ze kdyby se me informace zazitky spec. operaci nekde rozsirily kdyby bylo legalni je rozsirit, coz neni, je to tajne, tak se vsadim ze by mnozi na netu to prekrucovaly a je mi hned jasne jaky typ sra*ek by sirily ruzne konspiracky. A kdyz vidim na stejne tema co se tyka nekde okolo konfliktu, valek co lidedokazou sirit za totalni sra*ky, ke kdecemu vsemu si najdou nejaky hloupy vymysl, tak krasne vidim jak i jak moc hloupe to je o to snadneji uz i jen tim jake mma zkusensoti z z voj. spec. operaci a vidim jak veci dokazou byt slozitejsi a pripadne i jednoduche ale lehce se da na to plno hlouposti. Takze nejen osobni zksuensoti zprace ktere mi poamhaji videt veci okolo vojenskych konfliktu co kdo siri za blbosti totalne derave tak moc viditelne az to biej do oci ale zaroven to nauceni jak rozliseovat pohadky vymysly od lepe podlozenych informaci mam i odjinud. A to jeproblem, m opakuji, je potreba naucit se odlisovat informace au met sn ima pracovat, coz ohromne mnosztvi populacep lanety neumi.Po nauceni se nestanete neomylnymi, vzdy budou faktory ktere vas mohou ovlivnit proc prohlasite blbost at z uz z duvodu lenosti overeni si n´informace nebo proste skoceni na dezifnroamaci, msiinformaci, ale tsale bduete ale tahat za vetsi konec provazu a ve vetsine pripadech dosahnete faktu pri vzdelani se v necme takovem. TIm myslim obecne, na nikoho konkretniho tim neukazuji.

Proto ja se moc nebavim nejak s dezinformatorama, spis vubec, ztracet tim cas me nejak nebavi, sveho casu si vice cenim, a ruzny deme*ti zustanou evidentne deme*tama ktere nepresvedci nic co je jinak nez chteji. Jsou lide co veri i ze zeme je placata a i kdyby jste je nalozily do rakety a vypustily je do vesmiru a daly jim moznost vyhledu na planetu zemi, tak si neco vymysli, ze okenko neni okenko ale nejaky display sirici lzive planetu a jine blbosti. Nejak jim ani nedojde jak slozite extra moc by bylo neco takoveho utajit, to by byo nerealne neco takoveho utajit a stejen stale existuji lide co i tak veri ze plaenta je placata a jine hlouposti. A na takovelidi vyvraceni dezifnromaci n nemiri, takovy lidi jsou uz davnoi ztraceny, extremne retardovanym se uz neda nijak dokazat ze se myli, ze fakta jsou jinen ez si oni predstavuji kterym veri tem ruznym blbostem. Vyvraceni dezifnromaci miri na mene vzdelane v danyhc vecech, ktery nejsou uplne tak rozhodnuty. takze pak takove to hloupe kviceni na internetu nekteryhc ldii ze tamhle vedci, agentury se snazi lidme vymyt hlavylzima, a presvedcit vsehcny o tom jak to je je uplne mimo. Neni to zadne cpani nasilne informaci vsem, a uz vubec ne tem ktery tomu nehcteji verit ktery trpi extremne vysokym stupnem retardace.

Proste na pohadky neverim, pokazde maji v sobe hromady der ktere pohadkarum se nikdy nepodari zodpovedet a lepe vysvetlit a necim dobrym podlozit. A kdyz se vydaji fakta opacnou stranou ktery vyvraci pohadky, tak na co se zmuzou poakzde priznivci konspiraci? Na nic, ignoruji fakta, a cast z nich pribehne k dotycnym co to neco vyvratily a jen nadavaji, urazi apod. CIly nevyvrati fakta ale jen vztekle kolem sebe kopou ze jim nekdo sboural jejich pohadku ktere veri. Proste neprijdou s nicim lepsim. Opakuji, realita byva bezne nudnejsi, neni to sama jedna senzace za druhou. Mimochodem okolo 11 zari zkuste si najit i na youtube architek boudnik co rika o 11 zari co tam u toho i byl udajne. Kdo chce budeh ledta i jine i lepsi zdroje na zbytek odpovedi ktere by chtel zodpovedet. A vse co dezinformatori na netu sirily, bylo uz na netu zodpovezeno vickrat. Staci ghledat a najedete i offi prohlaseni propracovanych studii na to, ktere to rozebiraji do detailu, a ruzne vyvsetleni ruznyhc opravdovych odborniku ktery pracuji na dynch mistech a ne nejake pohadky typu byvalych procovniku ktery pry nekde pracovaly a musely tu praci opustit aby se se svetem podelily o tajne informace ... To je jako s tim blbem Bobem Lazarem ktery pry pracoval v Area 51 a ze se podelil o super tajne informace, az na to ze tam ani nikdy co se ukazalo nepracoval.
The more you sweat in training, the less you bleed in combat.
Odpovědět