Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od devlop »

Pefi: v podstatě s Tebou souhlasím, jen v jedné věci se rozcházíme - podle mne nelze srovnávat bouchnutí sazí některých Čechů na konci války a odplatu německému obyvatelstvu, která se děla max. v desítkách potvrzených případů v rámci některých krajů a neorganizovaně, s 80 000 - 130 000 bestiálními vraždami civilního obyvatelstva organizovanou skupinou, armádou Ukrajinců, která tyto vraždy a mučení prováděla dlouhodobě a systematicky. Tento stále dokola obemílaný "fail" omezené skupinky českých obyvatel na konci WW2, který má navodit dojem sebemrskačství že "i my Češi jsme přeci byli zlí, tak stále neurážejte Němce, Ukrajince atd.", mne tak trochu rozčiluje. ;)
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Paul »

Asi nikdo by nechtěl být třeba v kůži Beneše a rozhodovat o osudu obyvatel a státu v době kdy byl prezidentem. Jenže odpovědnost je právě na něm a pokud se nerozhodne správně, začnou s ním dějiny cloumat, místo aby určoval jejich chod. Stejně tak je odpovědnost i na každém jedinci.

V průběhu dějin vznikají různé zajímavé situace. Např. když někdo přísahal věrnost Rakousku-Uhersku, považoval se za vlastence a šel do války a pak někdo vyhlásí, že ten slib byl vynucený a že vlastně neplatí a že všichni co slib dodrželi mají smůlu, protože teď je nový pořádek, svobodné Československo a jejich osudy, protože až do konce bojovali za R-U už nikdo moc připomínat nebude. Pak máš třeba v rodině 2 lidi co byli v Rusku v legiích, co dávali Němcům a bolševikům pokouřit a další 2 lidi co bojovali za slávu R-U. Můžeš si ale zhodnotit, co pro nás dávalo větší smysl, jestli feudální teokratické R-U, které vysávalo Země Koruny české nebo svobodný demokratický stát, ve kterém se plně projevil potenciál a chuť obyvatelstva spravovat si věci po svém.
PeFi píše: 17.08.2020 12:41Mohl bys tedy poradit nějaké reálné a realizovatlené řešení, jak morálně čistě vyřešit současnou imigrační krizi?
Vzhledem k tomu, že tu neexistuje žádná morální ani rozumová odpovědnost, která by nás nutila starat se o tyto lidi z ostatních zemí pak to je zcela jednoduché. Stačí uzavřít hranice, zakázat mešity a muslimský modlitebny, zakázat neziskovky a stíhat kruhy, které toto podporují, odlifrovat všechny ty co tu nemají co dělat do zemí jejich původu, kontrolovat stávající komunity muslimů a v případě jejich protidemokratické a protistátní činnosti jim zabavit majetek, vyplatit je a poslat pryč atd. To samé s ilegálními černochy a dalšími, kteří sem prostě nepatří. Vše v rámci ústavy a práv, které tu máme.

Není to absolutně nic proti obecné morálce, naopak jedná se o obranu našich morálních hodnot, které jsou ve své podstatě zcela jednoduché, universální a logické. Jsou založené na lidské přirozenosti, pokud mentálně zdravá osoba spáchá něco špatného, tak to duševně i fyzicky pocítí. I přes všechny experimenty typu nacistický nebo sovětský lepší člověk se vše následně vrátilo k normálu. V případě nahrazení původního obyvatelstva už žádná podobná norma existovat nebude, místo toho zavládne středověké právo šária a jeho vyznávači s IQ 80 ze Středního východu a Afriky.
a jen náhodou jsem se dozvídal, že snad všechno bylo trochu jinak, než jak nám bylo ve škole předkládáno.
A to často vede k dalším mylným závěrům.
Právě proto, že se dějepis učí tak blbě jak se učí, tak se nám historie opakuje.
S tím nesouhlasím, je to právě o tom, že historické události připodobňuješ k tomu co znáš. Pokud víš co je zrada, težko bude obhajovat, že třeba biskup ve spojení s Němci zradil českého krále. Jako Čechovi ti přece záleží na českém králi a ne na Němcích, kteří tu na úkor nás chtěli získat vliv a stejně jako všechny západní Slovany nás vyhladit. Navíc bez nějakého většího zaujetí a hledání "hrdinů" si těžko z historie něco zapamatuješ a vůbec to neznamená, že se daná látka musí probírat tak, že Žižka nebo Churchill byli nejlepší a jejich životní pouť bezproblémová. Souvislosti jsou zcela jasné, bez radikálních husitů by reformace neexistovala, bez reformace by neexistovala morální podpora v době národního obrození, resp. by možná ani neexistoval náš jazyk, národ, bez původních "heretiků" typu Viklef, Hus, radikální husité by následně Luther těžko něco vymýšlel atd.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od PeFi »

develop: Ono to ve většině případů prý nebylo bouchnutí sazí. Pouze ty nejvíc zbabělé frustrované svině dostaly moc někomu ublížit, tak to udělali. Čirou náhodu často míra škodlivosti němce korelovala s tím, jak moc byl bohatý a co se mu dalo ukrást. Jestli za války škodil bylo naopak poměrně nepodstatné. To jsem slyšel z více stran - jednak od starších příbuzných z rodiny (kořeny jedné rodinné větve jsou v Německu), jednak od vesnického faráře, který působil v Sudetech.

Paul:
zakázat mešity a muslimský modlitebny, zakázat neziskovky a stíhat kruhy, které toto podporují, ...
To je celkem šikmá plocha:
- likvidace svobody náboženského vyznání,
- svobody projevu a dalších svobod ...
a velmi pravděpodobným výsledkem bude nějaká nehezká totalita.

a v případě jejich protidemokratické a protistátní činnosti ...
... kde jsem to už jen slyšel?

Vypadá to na papíře hezky, jenomže ...
Aneb "Měli jsme ty nejlepší úmysly a dopadlo to jako vždycky."

Kde seženeme ty dokonalé arbitry, kteří budou posuzovat co je a co není protistátní činnost a které náboženství ještě přípustné je a které není?
Reálně nám totiž vstanou noví Urválkové. Kdo sleduje celkem neuveřitelný případ nálepkových zločinců a další ideozločiny, tak ví, že na té šikmé ploše už dávno jsme a Urválkové se pouze ještě zcela neutrhli ze řetězu, zatím pouze lehce trénují překrucování zákona na pravicových extrémistech.

Vše v rámci ústavy a práv, které tu máme.
To každopádně. Já tvrdím pořád, že naše ústava je k ničemu a nechrání nikoho před ničím.

odlifrovat všechny ty co tu nemají co dělat do zemí jejich původu,
A co s těmi, kde je původ neznámý, neví se odkud k nám přišli a nebo je jejich země či sousední země nechce? Ekonomičtí migranti často tvrdí, že jsou z jiné země, než z jaké skutečně přišli.
Navíc co mají dělat státy, kam se hrnou přes moře - potápět jejich lodě? Dáběl je skrytý v těch drobných implementačních detailech.

Řešení střílet na hranicích je jednoduché, racionální, ale když jsi psal o té morálce - opravdu je morální vraždit lidské bytosti, které jen chtějí překročit čáru na mapě a usilovat o své osobní štěstí u nás? Mi to úplně v souladu s naší morálkou nepřijde, přijde mi to pouze jako jedno z těch špatných řešení, které si okolnosti vynutí, kterých je historie plná a které se při zpětném pohledu tak snadno posuzují.
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od poloventilator »

Jses normalni ? Jses normalni ? Pokud je volba mezi tim se jako kultura a civilizace (vcetne toho ze tvoje zena a dcera budou pro prichozi jen kusem masa) rozpustit jako kostka cukru v caji - a mezi "nemoralnim" strilenim na hranicich - vetsina nasich lidi si vybere to strileni. A tobe podobni rozkladaci bojove moralky skonci hodne spatne.
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Paul »

PeFi píše: 17.08.2020 15:09 a v případě jejich protidemokratické a protistátní činnosti ...... kde jsem to už jen slyšel?
Pokud jsi četl Ústavu České republiky, Listinu základních práv a svobod tak tam.
likvidace svobody náboženského vyznání, svobody projevu a dalších svobod ... a velmi pravděpodobným výsledkem bude nějaká nehezká totalita.
Můžeš u nás do nebes vynášet zločiny nacismu a komunismu a nebo třeba hajlovat? Můžeš, ale pak budou tvá práva omezena a půjdeš k soudu. Prostě máš dost naivní představu o tom jak demokratický stát funguje a co vše může dělat pro to, aby si své postavení udržel.

Celý proces uzavření hranic a vypovězení někoho ze země je naprosto jednoduchý. Ano mohou nastat chyby a může toho někdo zneužít, jenže lidé v nějaké míře zneužívají naprosto všechno a přesto se dané zákony a postupy používají z jednoduchého důvodu a to, že v 99% fungují.

Pokud někdo svou identitu skrývá, řešením je vyslat ho na nějaké území, které nikomu nepatří, třeba mezinárodní vody, ostrůvek, kterého se nějaká země vzdá, cokoliv. Mezi tím co bude vydělávat v kamenolomu na letenku si třeba vzpomene odkud pochází a jak se jmenuje.
Řešení střílet na hranicích je jednoduché, racionální, ale když jsi psal o té morálce - opravdu je morální vraždit lidské bytosti, které jen chtějí překročit čáru na mapě a usilovat o své osobní štěstí u nás? Mi to úplně v souladu s naší morálkou nepřijde, přijde mi to pouze jako jedno z těch špatných řešení, které si okolnosti vynutí, kterých je historie plná a které se při zpětném pohledu tak snadno posuzují.
O vraždění tu píšeš jen ty a tohle jsou úplný nesmysly, proč jsi teda na základě svý morálky a ideje o štěstí a lásce neadoptoval partičku bezďáků nebo cikánů? Nebo jsi to udělal? :)
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od PeFi »

poloventilator píše: 17.08.2020 16:04 Jses normalni ? Jses normalni ? Pokud je volba mezi tim se jako kultura a civilizace (vcetne toho ze tvoje zena a dcera budou pro prichozi jen kusem masa) rozpustit jako kostka cukru v caji - a mezi "nemoralnim" strilenim na hranicich - vetsina nasich lidi si vybere to strileni. A tobe podobni rozkladaci bojove moralky skonci hodne spatne.
Já mám především hodně daleko k tomu, abych tvrdil, že střílet lidi na hranicích je nějak moc morální a že ten problém je jednoduchý,černobílý a případné silové řešení bude v budoucnu při zpětném pohledu kladně hodnocen. Pokud bys četl pořádně to, co jsem psal, tak sis mohlo všimnout, že jsem napsal, že vidím pouze různě špatná řešení a to, které mi přijde asi nejlepší, vůbec není hezké. Jestli je rozkladem bojové morálky nedostatek nadšení z hrozící nutnosti střelet do lidí, tak jo, jsem rozkladačem morálky, protože se na tuto možnost opravdu nijak netěším.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Bill Masen »

PeFi píše: 17.08.2020 15:09
Paul:
zakázat mešity a muslimský modlitebny, zakázat neziskovky a stíhat kruhy, které toto podporují,...
To je celkem šikmá plocha:
- likvidace svobody náboženského vyznání,
- svobody projevu a dalších svobod ...
a velmi pravděpodobným výsledkem bude nějaká nehezká totalita.
Jsme v opačném extrému, je zakázáno o mešitách a neziskovkách mluvit ošklivě. Není už to taky totalita?...
PeFi píše:opravdu je morální vraždit lidské bytosti, které jen chtějí překročit čáru na mapě a usilovat o své osobní štěstí u nás?
To rozhodně je, Slováci na to mají zákon. Taky bych chtěl mít právo střílet na každého, kdo neoprávněně překročí čáru na mapě, kterou tvoří práh mého domu.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od PeFi »

Paul píše: 17.08.2020 16:53
PeFi píše: 17.08.2020 15:09 a v případě jejich protidemokratické a protistátní činnosti ...... kde jsem to už jen slyšel?
Pokud jsi četl Ústavu České republiky, Listinu základních práv a svobod tak tam.
Asi máme každý k dispozici nějaké jiné znění Ústavy a LZPS, protože v tom mém nic o protistátní a protidemokratické činnosti nic není.
Zato mi to hodně připomíná aktivistický slovník totalitních složek státního aparátu z 50 let 20 století.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od PeFi »

Bill Masen píše: 17.08.2020 17:34 Jsme v opačném extrému, je zakázáno o mešitách a neziskovkách mluvit ošklivě. Není už to taky totalita?...
Ano, je to jeden z příznaků plíživě nastupující totality, ale začalo to už před více než 15 lety perzekucí "pravicových extrémistů" a tohle je jen logické pokračování trendu, který ČR začal již někdy kolem roku 2000.
Já jsem to začal registrovat díky panu Pecinovi a jeho blogu:
https://paragraphos.pecina.cz/all/nase- ... -za-husaka
Bill Masen píše: 17.08.2020 17:34
PeFi píše:opravdu je morální vraždit lidské bytosti, které jen chtějí překročit čáru na mapě a usilovat o své osobní štěstí u nás?
To rozhodně je, Slováci na to mají zákon. Taky bych chtěl mít právo střílet na každého, kdo neoprávněně překročí čáru na mapě, kterou tvoří práh mého domu.
Bill: Taky bych takový zákon chtěl. Ale vidím to jako nutné zlo (není to nemorální), nikoliv jako nějakou ctnost.
Naposledy upravil(a) PeFi dne 17.08.2020 18:01, celkem upraveno 2 x.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Maximus »

„O hranice se nejedná, o hranice se střílí.“ - T. G. Masaryk
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Paul »

PeFi píše: 17.08.2020 17:36Asi máme každý k dispozici nějaké jiné znění Ústavy a LZPS, protože v tom mém nic o protistátní a protidemokratické činnosti nic není.
Zato mi to hodně připomíná aktivistický slovník totalitních složek státního aparátu z 50 let 20 století.
Jsou tam různé formulace o ochraně státu, demokracie, svobod atd.
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od drigon »

Dobrý den.
Co se týká eu ( ekonomických uprchlíků) tak zde stačí dodržet (zavést) pravidlo, že občan cizího státu má nárok na sociálku a jiné podpory až po odpracování předepsaného počtu let. Po tuto dobu zároveň nebude smět být politicky aktivní. Za úmyslný trestný čin bude následovat okamžité vyhoštění (pokud bude zatajovat stát původu bude pro něj vybraná nejhorší varianta), v případě přestupku se bude lhůta počítat znovu od začátku. Po třetím přestupku též expedice.
Pokud si cizinec vezme Čecha platí pravidlo o socialce a politice též s vyjimkou mateřské.
Koukej tak, aby jsi viděl.
poloventilator
Příspěvky: 143
Registrován: 01.05.2020 14:25

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od poloventilator »

Pro Slovaky zadam vyjimku :)
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od golem »

Opatrně, pod to se schovají indoslováci.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Patrol »

Další pomocná ruka podaná pašerákům s migranty.
Britský streetartový umělec Banksy finančně podpořil plavidlo na převoz migrantů do Evropy. Vyplulo 18. srpna ze španělského přístavu Borriana. Růžovo-bílá loď plující pod německou vlajkou má na sobě obrázek děvčete v záchranné vestě se záchranným kruhem ve tvaru srdce v Banksyho nezaměnitelném stylu.


https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_jhr?
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
MartinSk
Příspěvky: 193
Registrován: 18.09.2016 11:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Ještě mám...

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od MartinSk »

A že se neekluje mohamedánům vstoupit na maličkou růžovou lodičku? Nyní na lodi mají přes 200 migráčků a deset členů posádky. Požádali o pomoc - že loď má potíže s řízením. Nu, bude zajímavé sledovat vývoj situace...
Generálmajor Carl von Clausewitz: "Laikové studují strategii, stratégové studují logistiku..."
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Patrol »

Trochu jiný (matematický) pohled na konečný efekt pro lodě pendlující s migráčky z Libye.
...přímočaré snahy o záchranu životů založené např. na prosté a zdánlivě nevyvratitelné úvaze „více lodí = méně utonulých“, mohou být snadno kontraproduktivní a vést naopak k navýšení počtu mrtvých lidí.....
https://www.konzervativninoviny.cz/vice ... utonulych/
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Lyster »

Německo a Francie se chtějí ujmout 400 nezletilých migrantů z vyhořelého tábora Moria
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... lanky-home

A víte co? Já už jim to fakt přeju!!! Ale ať to pak netahají sem!!!

A když už jsme u toho názvu Moria...
https://www.youtube.com/watch?v=aUG6ZWAU434
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Patrol »

Po cestě do práce občas poslouchám Rádio plus, dnes zase perlila pí.Lída Rakušanová.
Její výblitek zabalený růžovou mašlí (fejeton s názvem Peklo shořelo, ale doutná dál)se snahou tahat za nitky emocí mně dost vadil, ale alespoň je vidět, jak lze tendenčně zkreslovat informace.
Týkal se tohoto vyhořelého tábora. Hned v úvodu drnkla na emoční strunu, když popisovala, že tábor je skutečně takové peklo, že tam i děti páchají sebevraždy.
Jaksi zapoměla zmínit, kdo tábor opakovaně zapálil a kdo se tam chová tak, že tábor vypadá, jak vypadá. Vyzdvihla morální kredit Němců a Francouzů kteří se o nebožáky postarají, protože si uvědomují, že je to utrpení jejich vina, a jejich povinností je postarat se, když už nemají ty ubohé děti ani střechu nad hlavou. Naše země je naopak ostudou, protože je ochotna se postarat jen o děti, takže se nepostará o nikoho, protože v táboře není žádná nezletilá dívenka, která by potřebovala pomoct. Většina osazenstva tábora jsou mladíci ve věku (uvedli věk v dotazníku) 16- 25let. (Kde se tedy vzaly ty děti páchající sebevraždy?)
Shrnul bych to asi tak. Lída má pravdu, peklo, které z tábora na ostrově vytvořily gangy mladých migráčků shořelo, doutná zpustošená krajina na kterou kdy vstoupili, a naštěstí tihle mladí ďáblíci nepokračují ve své cestě k nám, ale budou si budovat své přirozené prostředí ve Francii a Německu. Jen škoda těch krásných zemí, které jsou ochotny se proměnit na další peklo.
Můj obdiv patří Řekům, kteří to tam stále drží, ač jejich občané i země trpí. Jestli je někomu potřeba pomoci, tak Řekům. Turci jim za zády chřestí šavlemi a Řekové hasí požáry.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od FMJ »

Mám výborný nápad - ať se o migrující osoby stará ta evropská země, která na koloniích v mateřských zemích migrujících osob zbohatla - Británie, Španělsko, Portugalsko, Holandsko atd..... "Je na čase splatit dluhy..." a postavit se tomu čelem....
Odpovědět