Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Germanik1 »

Hlasovali jsme pro vstup do jiné EU. O tuhle RVHP nemám zájem. Zkázu této EU přivodí EU sama. Ba přiznám se, že často jednání EU považuji za otevřenou agresi. Problém je, že EU není slavná EK apod. Jen si to Evropa musí uvědomit
Udělám co musím
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od devlop »

Tak já nevím, to už není ani parodie na Trojského koně

Jsem talibanec, nenávidím bezvěrce, křesťany a západ, ale pomohl jsem vám při evakuaci, pěkně prosím, smutně koukám, chci zdarma let a azil....Francie: jo jasně, tak pojďte...

Jeden z Afghánců přiznává, že patří k Tálibánu a že v hlavním městě Kábulu se zbraní v ruce velel jedné z barikád ve městě. Zároveň ale „výrazně pomáhal při evakuaci francouzské ambasády“ v Kábulu, sdělil agentuře AFP ministr vnitra Gérald Darmanin.
„Vzhledem k extrémní složitosti vyšetřování bezpečnosti lidí vybraných k repatriaci, svolily (francouzské úřady) vzít na palubu tohoto člověka a jeho rodinu,“ uvedl Darmanin. Podle AFP jde o člověka, který se jmenuje Nangialay S. a je z afghánské provincie Lógar.
Francouzské bezpečnostní složky uvedly, že sledují pět Afghánců, které Francie evakuovala v rámci repatriačních a záchranných letů z Kábulu. Jsou podezřelí z vazeb na radikální islamistické hnutí Tálibán, píše list Le Figaro.

uff, to jsem si oddychl, mají je "v hledáčku", tak to můžeme být v klidu, to se v minulosti celkem osvědčilo... :head
Kua to je fakt sebevražda Evropy v přímém přenosu...
Pez
Příspěvky: 802
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Pez »

Tak stále je málo pracovníků a moc volných míst že?

Němci potřebují 400 tisíc migrantů ročně, čtvrt milionu by našlo práci i v ČR

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic ... nicni_mato
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic ... nicni_mato
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od bacil »

Inu, tak do EU proč nechtějí pustit ty co přišli přes Bělorusko?
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Paul »

Bělorusko pod vedením Lukašenka je přítel lidstva, nenechali si v zemi zavést euromajdan. Tudíž vše co pochází z Běloruska je zlé. I migranti, kteří jsou jinak to nejlepší co Evropu potkalo.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Maximus »

Proč problém s nedostatkem pracovních sil řešit hned migranty z Afriky či Afganistánu - to je jako řešit bytovou politiku stavěním mostů.

Pro ČR by stačilo zavést jednodušší systém vydávání pracovních víz pro Ukrajince a vymýtit korupci při jejich vydávání v Kyjevě. Stejně tak i pro Bělorusy a další postsovětské země. Problém by nebyl určitě s Moldavci a Gruzínci.

Případně pracovní víza úplně pro tyto země zrušit a jen dbát, aby zaměstnavatelé platili za zahraniční pracovníky daně a pojištění.

V případě chování za hranou zákona není nic jednoduššího dát do pasu razítko "NEŽÁDOUCÍ" a poslat ho domů.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Patrol »

Nedávno jsem něco dostavoval na baráku a kamarád co má stavební firmu mi tam šoupnul dva Moldavce. Makali poctivě a dobře dvanáct hodin denně, snažili se naučit česky, u práce přemýšleli, takže jsem byl naprosto spokojen.Jedou prý do Čech makat každý rok tak na tři měsíce a z naspořených peněz pak po zbytek roku staví doma vlastní domy a užívají si s rodinou. Dost mi to připomělo jak jsem jezdíval makat do Irska a Anglie já. :mrgreen:
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od cipis »

Úplně stejná zkušenost ...
Patrol píše: 25.08.2021 8:17 ... dva Moldavce. Makali poctivě a dobře dvanáct hodin denně, snažili se naučit česky, u práce přemýšleli, takže jsem byl naprosto spokojen.
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od kawa5 »

tak příště zkuste dva afgánce :rofl
xgordon
Příspěvky: 642
Registrován: 10.08.2020 0:14

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od xgordon »

Jeden z pachatelov dobra.
Screenshot_20210825-210855.png
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od devlop »

Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov existuje od roku 1992 a navazuje na staletou historii lázní v Jáchymově. Novým majitelem lázní je nyní Alí Fardán z Arabských emirátů.
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... u-40370265
Očekávám tedy příliv arabských klientů a následně podobný vývoj jako v Darkovských lázních, modlitebny atd.
https://www.lidovky.cz/byznys/arabove-s ... y-trhy_mev

Teplice, Darkov, nově Jýchymov, co tam máme dál, cobychom ještě mohli zaprodat Arabům?
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od cipis »

Tak proč jsi to nekoupil místo toho emíra?
To je jak s těma sklárnama. Všichni brečí, že je nikdo nepodpoří, ale 10x dražší výrobek od nich si nekoupí, s odkazem na levnou čínu ...
Liqid
Příspěvky: 606
Registrován: 23.02.2020 15:41
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Liqid »

Nevím, já když jedu na dovču, tak národnost majitele rezortu neřeším. Ono při dnešní globalizaci to nemá smysl.
Samaell666
Příspěvky: 31
Registrován: 25.08.2021 20:55

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Samaell666 »

naprosto luxusni:
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ta ... f6b220ee8/

Amici jim nechali superluxusni vybaveni. Tam bude jeste veselo. A s priposranosti nasich vrcholnych predstavitelu tu budeme mit za chvili peknou radku pasacku koz a pestitelu opia (v tom lepsim pripade).

Kdyz mi zena rikala, proc se neholim, taxem ji rikal: Ty to mas jednoduchy, ty si hodis prez h lavu pytel, ale pokud nesevru vousy do pesti a nebudou mi z ni dole vycnivat, tak mi useknou hlavu.

Rekla mi na to neco nelichotiveho. :rofl
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Nicotinick »

Merkelová : Německo přijme až 40 000 Afghánců.

https://www.deutschlandfunk.de/merkel-z ... id=1296628

Německý ministr vnitra Seehofer potvrdil, že rok 2015 se nebude opakovat. V případě oprávněných žadatelů o azyl musí dojít k spravedlivému rozdělení mezi členské státy EU.

Bože, co jen na to říci.. :head
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Paul »

Pochybuju, že jich přijmou pouze 40 000. Každopádně Němci vytváří poptávku jako v roce 2015, takže se imigranti budou cpát do Evropy daleko více. Poptávku ovšem vytváří i Babiš se svými více než 169 islamisty pro které stavěl imigrační centra.

Navíc dají Afghánistánu a Pákistánu 500 milionu euro na to, aby vzniklo celé zázemí na "řízenou migraci" "jako ve Středozemním moři, Turecku atd. Neziskovky to sem budou cpát horem dolem.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od jerry.mysak »

migrace franků a alemanů byla skázou Říma. Poté co se rozpadla římská říše davy migrujících sasů ovládli Británii.

Ted o 1500 let později na to sami dojíždí. Blbý je, že chtějí sebou vzít i zbytek Evropy
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od devlop »

Afghánec v Berlíně pobodal v parku dva lidi
Muž původem z Afghánistánu v sobotu v jednom z berlínských parků nožem vážně zranil zahradnici, která pečovala o veřejnou zeleň. Těžké zranění způsobil i muži, který napadené přispěchal na pomoc, informovala v neděli agentura DPA. Motiv činu je nejasný, podle policie ale panuje podezření, že je 29letý útočník psychicky nemocný. Útočníkovi se podle policie nelíbilo, že zahradnice coby žena pracuje

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... v-40371117

ta údajná psychická nemoc už je takový kýč, že už to je snad i k smíchu. Přijde jenom mě, že minimálně 1 ze 2 afgánců obecně muslimů, je psychicky nemocný?
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Hohepa »

tedy, islám je "psychická nemoc"?

Ještě že vakcinace je v podobě jitrnic, tlačenky, nebo řízků, dle chuti očkovaného.....

Preventivně by každé jídlo prodávané v ČR mělo obsahovat alespoň kousínek vepřového.
Uživatelský avatar
Montezuma
Příspěvky: 378
Registrován: 08.06.2021 19:14
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Montezuma »

Asi frustrovaný tlumočník... :puke
Odpovědět