Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
LoneWolf51SH
Příspěvky: 217
Registrován: 20.07.2015 13:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy - Nedaleko muničního skladu

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od LoneWolf51SH »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... tabor.html

Kdy to asi čeká nás, když jsou politici sluníčka :-x
Nejlepší možnost je být připravený na všechny eventuality, než být nepřipravená mrtvola.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od štaflík »

kregan píše:
Co mám "zákulisní" informace, tak vláda uvažuje stejně.
Byl bych mile překvapen, kdyby se ukázalo, že to není ve všem takové banda šulinů...
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Hohepa »

Toho Zemana jsem viděl na ČT24 živě.
Co se mi líbilo , že vzkázal těm třema tisícům spoluobčanům
( formuloval to nějak " neříkám vědců, říkám občanů , protože toto nemá s vědou nic společného" )
co podepsali petici proti xenofobiji,
aby si každý vzal jednoho uprchlíka domů.
Bez toho je to jejich gesto jen mediální populismus, či jak to formuloval. :D

Je to asi toto, jen se mi to na mém starém PC nevede pustit
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1010 ... 058330831/
Skalik
VIP
Příspěvky: 343
Registrován: 24.11.2012 16:29
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Skalik »

Ne všichni čtou D-fens, tak jeden odkaz co stojí za přečtení.

http://www.jcted.cz/milos-hlavacek-vari ... o.facebook
Uživatelský avatar
Dagobert
Příspěvky: 581
Registrován: 28.05.2014 12:21
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Dagobert »

Hohepa píše: ....
Bez toho je to jejich gesto jen mediální populismus, či jak to formuloval. ....
Exhibicionistické pokrytectví. Celkem trefné. Se Zemanem nesouhlasím v řadě věcí, ale nedá se mu upřít, že je velmi dobrý řečník, který dokáže označit protivníky velice hanlivě bez toho, aby je tak přímo nazval. :-D
Thorn
Příspěvky: 54
Registrován: 02.04.2015 17:18
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Thorn »

Hohepa píše: aby si každý vzal jednoho uprchlíka domů.
Bez toho je to jejich gesto jen mediální populismus, či jak to formuloval. :D
PROSÍM??? Vážně nevidíte ten populistickej oslí můstek? Četli jste vůbec tu petici? Na FB, kterej je plnej ofcí, co se řídí jen nadpisy a tím, co slyší na Nově už jsem si tím prošel, ale doufal jsem, že lidi tady jsou jiní.
K věci: Někdo upozorní na 3 věci
1) lidi - udělejte si objektivní obrázek než začnete vyřvávat "svoje" názory
2) politici - sbírat na tomhle tématu laciný populistický body je fakt laciný
3) média - máte povinnost informovat objektivně a nedělat senzace (byť chápu, že to je živí)
Zároveň se tam doslova píše, že nechtějí podceňovat to riziko, které s uprchlíky přichází.

A následně se tupci začnou vyjadřovat k něčemu, co si ani nepřečtou, Zeman s tím zkurveným Ovčáčkem začnou rozhazovat takovýhle perly, který akorát odvádějí pozornost a lidi co stále nechápou středoškolskou matematiku pak plní média tím, že jsou signatáři jen elitáři a darmošlapové, které krmí stát. Abych tu dlouhosáhle nerageoval, odpověz mi prosím na toto:
Tím, že podepíšu tuto petici (a podepsal jsem) - říkám tím, že tu chci Islám? Říkám, že jsem lepší než ty? Zasloužím si doma uprchlíky, protože nechci, aby tohle téma vedlo k bezhlavé xonofobii? jsem sluníčko?

Islám je svinstvo a do Evropy nepatří. To se týká jakéhokoliv náboženství a víry, které se chce vnucovat ostatním. Ale omezení lidé, kteří překrucují vše vyřčené pro své politické body u lidí, kteří si toho ani nevšimnou je stejně nebezpečnej hnus.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od kregan »

Nevim, co tě na tom tolik vytáčí. Probíhá tu funkční dialog, dokonce (světe div se) bez extrémismu, nálepkování a vulgarit.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od štaflík »

Problém je, že žiješ v mediálním světě, kde nejsou důležitá fakta. Ta petice je vykládána ("sluníčkáři", ať zjednoduším), že jde o podporu přistěhovalců (a to i muslimských, protože jinak je to dyškrymináce), takže ejhle: Přes tři tisíce českých vědců (co na tom, že většina z nich jsou vědci jako já jeptiška) podporuje ať bereme každého, kdo má pocit, že to tu bude super. A vice versa: kdo tu nechce ručníky, tak je jasně polovzdělaný, negramotný pablb, protože vjedcy přece islám chtějí. Co je v té petici ko nkrétně psáno je celkem jedno.
Takže podpisem petice požadující fakta proti mediální zkratce té mediální zkratce perfektně nahráváš, byť v opačném gardu.
Mimochodem pár vědců znám a docela mně až překvapilo, jak mají ostře protimuslimské názory. Mile překvapilo.
Butch
Příspěvky: 774
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Butch »

https://www.youtube.com/watch?v=ICF36xjK5HM

Tento člověk mě zničil, hovoří o evropské kultůře, ale evidentně se za její součást nepovažuje, dobrý tragéd. Pochopitelně jsem ho našel v seznamu "výzva vědců".
Pochopitelně tam byli i moji vyčující, když vím co ( ti dva) jsou za ko...ty tak mě to ani nepřekvapuje. Celkem to od nás podepsalo asi pět lidí z fakulty, na to kolik jich tam je to není až tak špatná bilance. :yes Asi je většina "vědců" při smyslech na rozdíl od těch pomatenců.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od devlop »

Doufám, že zde tento odkaz ještě nebyl, ale zde je celý seznam všech "akademiků", kteří výzvu podepsali
http://www.vyzvavedcu.cz/vsichniakademici.php
při zběžném prohlédnutí je zřejmé, že většina podpisů šla ze sluníčkových filozofických a humanitárně zaměřených fakult, což nikoho nepřekvapuje, ovšem je tam i pár vyjímek např. Ústav fyziky plazmatu a MatFyz UK, což jsou zřejmě pomatenci, kteří očekávají ty jaderné vědce z řad eritrejců...

Horší je však seznam podporovatelů výzvy, kterých je již 7200, tam je skladba zaměření již značně různorodá
http://www.vyzvavedcu.cz/vsichnipodporovatele.php

tak schválně, je váš soused podporovatel imigrantů...? ;)
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od viktor »

na cele zalezitosti je zajimava mimo jine i jedna vec...
prestoze president republiky povazuje vec s imigranty natolik vaznou ze vyzavy k vyssi obrane hranic a to i vojenskou silou... veskee verejnopravni sdelovaci prostredky tento fakt jednak zamlcuji a navic davaji silnou podporu uprchlikum... napr pozvani uprchliku na island, demonstarace ve vidni na podporu uprchliku atd...
vse co je nagativni je zcela vylouceno ze zpravodajstvi..vcetne prezidenta CR. Coz je docela sila.
Imogranti budou svym zpusobem zhouba evropy v tom jak ji zname dnes. Protoze vidim jen dve moznosti
a) bud se branit nebudeme a budeme "islamizovani"
b) budeme se branit a v tom pripade budeme mit ruce od krve, protoze to jinak nepujde
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od golem »

devlop píše: při zběžném prohlédnutí je zřejmé, že většina podpisů šla ze sluníčkových filozofických a humanitárně zaměřených fakult, což nikoho nepřekvapuje, ovšem je tam i pár vyjímek např. Ústav fyziky plazmatu a MatFyz UK, což jsou zřejmě pomatenci, kteří očekávají ty jaderné vědce z řad eritrejců...
Že je někdo fyzik, nebo třeba i dobrý fyzik, přece vůbec neznamená že nemůže být trochu hloupý nebo naivní v jiných oblastech. Nemyslím že by očekávali jaderné vědce z Eritreje, spíš se podepsali pod něco co obsahuje i pravdivé myšlenky a neuvědomují si ani souvislosti toho co podepsali, ani to že jsou využiti jako tzv. užiteční idioti.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Hohepa »

Thorn píše:
Hohepa píše: aby si každý vzal jednoho uprchlíka domů.
Bez toho je to jejich gesto jen mediální populismus, či jak to formuloval. :D
PROSÍM??? Vážně nevidíte ten populistickej oslí můstek? Četli jste vůbec tu petici? Na FB, kterej je plnej ofcí, co se řídí jen nadpisy a tím, co slyší na Nově už jsem si tím prošel, ale doufal jsem, že lidi tady jsou jiní.
K věci: Někdo upozorní na 3 věci
1) lidi - udělejte si objektivní obrázek než začnete vyřvávat "svoje" názory
2) politici - sbírat na tomhle tématu laciný populistický body je fakt laciný
3) média - máte povinnost informovat objektivně a nedělat senzace (byť chápu, že to je živí)
Zároveň se tam doslova píše, že nechtějí podceňovat to riziko, které s uprchlíky přichází.
Hm a kolik už jich máš doma ?

Ta výzva je plná opakovaného nehorázného osočování Českého národa z rasizmu a xenofobie , přesně podle not EU , které signatáři úspěšně lezou do :moon
Namátkou pár citací z onoho pamfletu
Jsme znepokojeni prudkým nárůstem xenofobních nálad ve společnosti a aktivitou extremistických skupin, které nemají dostatečnou protiváhu.
Cílem této výzvy není zlehčovat skutečná rizika plynoucí z imigrace. Cílem této výzvy není agitovat za konkrétní kroky ve vztahu k uprchlíkům. Cílem této výzvy je důrazně se vymezit proti tomu, jakým způsobem je v naší zemi rozdmýchávána a všeobecně tolerována etnická a náboženská nesnášenlivost – dopřáváním sluchu extremistickým hnutím, šířením překroucených i zcela lživých zpráv, které posilují paniku, jež ve výsledku vede k dehumanizaci lidí v nouzi, diskriminaci i k násilí z nenávisti.
jsme velmi znepokojeni prudkým nárůstem xenofobie ve společnosti. Mnozí politici i média užívají rétoriku strachu z cizinců a lhostejnosti k jejich utrpení, dříve považovanou za extrémní a nepřijatelnou. O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali.
Nic z toho neodpovídá realitě a neodráží ani tak skutečnou migrační krizi, jako nemoc naší vlastní společnosti, která ztrácí lidskost a zdravý rozum.

Já osobně mám pocit, že média a government dělají pravý opak než z čeho je ti "vědci" obviňují ať je to sestříhávání diskuze se Zemanem na Radiožurnálu zde viz výšše, ať je šetření fotbalových fanoušků kvůli karikatuře Ahmeda a pokutování fotbalového klubu za totéž atd atd atd

Takže sorry, ale zatím tu jsi jediná EUofce jen ty
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od sigmark »

za sigmarka:

já jsem vzděláním taky oběť humanity, ale pod něco takového bych se v životě nepodepsal.

Thorne, Tvůj výlev sice dokážu pochopit, ale ne akceptovat jako způsob komunikace.
A následně se tupci začnou vyjadřovat k něčemu, co si ani nepřečtou
četli jsme, četli, taky se nám nelíbí. jsme tedy také tupci, pokud si dovolíme vyjádřit svůj nesouhlas?
To je úplně stejný tón, jaký volí ten "pamflet"(pro nedostatek lepších termínů), aby lůze ukázal, že se mýlí a mozky národa vytýčily novou cestu ke světlým zítřkům. Inteligence zhusta odtržená od reality je zděšena lidem! Nezapomeň, že vědci vyráběli také atomovky a také si je ospravedlnili - nebral bych je jako etalon morality.

za moda:
jsem rád, že se zatím držíme v přijatelné míře soupeřivosti a názorově - konkurenčního prostředí , ale nezvrhněte to do flambování lidičky;-)
Uživatelský avatar
LoneWolf51SH
Příspěvky: 217
Registrován: 20.07.2015 13:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Severní Čechy - Nedaleko muničního skladu

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od LoneWolf51SH »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -viza.html

A mrkněte do diskuze :( Thorne, s tím tvým výlevem taky nesouhlasím, jsem zvědavý co budeš dělat, až půjde do tuhého :roll:
Nejlepší možnost je být připravený na všechny eventuality, než být nepřipravená mrtvola.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od golem »

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro ... ory-397384

Imho velice rozumné názory a pár méně známých informací navrch.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od viktor »

par info, pro ty co je to zajima, z verejnych zdroju nez to slunickari zas schovaj
Fico, podle CT 24 dnes rano : ...nevim jak mame asimiovat tolik bezencu z uplne jine spolecnosti, jine kultury a jineho nabozenstvi kdy z nedokazeme asimilovat ani romy a tech mame na slovensku nekolik 100 tisicu ....
pruzkum verejneho mineni v CR viz http://www.novinky.cz/domaci/379345-vet ... tml...93,5% je pro kontroly na hranicich v ramci EU ..
mam par zkusenosti s arabskou komunitou
- neplati nic co se dohodne
- perfektni spolecnik v kavarne, druhy den je vse jinak opet neplati nic co bylo dohodnuto
- nejsi v podstate partner pro jednani ( napr. obchodni ) v evropskem stylu, ses bud korist k oskubani ( turista ) a nebo prekazka v ceste..proste jen prekazis
- pouziti sily kratkodobe funguje, ale jak tlak pomine vse je zas jinak, aby fungovali jak maji musi byt neudstale pod tlakem
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Thorn
Příspěvky: 54
Registrován: 02.04.2015 17:18
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Thorn »

Hohepa < Jsem rád, že jsi to četl. Bohužel už ale s jasně daným přesvědčením k celé věci a proto sis dokonce věci vysvětlil po svém. Píše se tu např. o některých politicích. Pro mě to je jasnej Okamura, pro Tebe většinová média. atd atd. Pleteš si pojmy s dojmy a samozřejmě dobře víš, jak funguje zákulisí EU. Neberu Ti to, ale už na Tebe nebudu reagovat

Sigmark < tupci se vyjadřují k něčemu, co ani nečetli. Primárně mluvím o tom, co se děje ve společnosti obecně, ale pokud i tady se najde někdo, kdo je ochoten se pohádat ohledně něčeho, co ani neviděl, nemám problém ho osočit z nedostatku inteligence. Nesouhlasit - ba naopak, to je ta diskuze, kterou máme kultivovat. Ale co nesnesu je podsouvání věcí typu že chceme imigranty, nebo že jsme pro neomezenou otevřenost Evropy. To tam vážně není ani mezi řádky a stejně je to nejčastější argument :( A vědce neberu jako vzor morálky, ale toho, že jednají na základě faktů, jsou zvyklí dokazovat svá tvrzení a diskutovat oponující názory (to je ostatně to, co se mi líbí na tomto fóru). Znám mnoho osobně a bavíme se pracovně. Asi uznáš, že tenhle styl komunikace je přesně opak toho, jak se chová stádo, kde lidem vypíná mozek. A když jsme u těch bomb: Celá antižidovská mašinérie v Německu byla zcela legální a podporovaná davy hailujícími o 106. Pro mě je to strašidelnější než celý projekt Manhattan.

štaflik < máš, bohužel pravdu :head
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Nicotinick »

Martin Koller k "petici", věta po větě.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... zet-396062
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Imigranti "nechtěnci" - zhouba Evropy?

Příspěvek od Nicotinick »

Cílek.
http://neviditelnypes.lidovky.cz/veda-k ... p_veda_wag

Možná by to patřilo i do vlákna "Klimatické změny".

Co si s uprchlíky počnou třeba balkánské státy? Můj odhad je ten, že jim dají najíst a aby se jich zbavily, tak je pošlou dál na západ. Dobře organizované Německo posílí ochranu vlastních hranic a v českém „kotli“ mohou uvíznout desetitisíce běženců. Pokud si myslíte, že armáda či policie má dost sil, aby podobnou vlnu zvládla, tak si vzpomeňte na mnohem menší problémy, jako byly českobudějovické pochody radikálů či úklid vybuchlých muničních skladů, kam bylo s potížemi nutné svážet vojáky a policisty zdaleka - a to se jednalo o jedno či dvě problematická místa.
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Odpovědět