Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Pez
Příspěvky: 802
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Pez »

Další vývoj.

Varovali před radikálním islámem a laxní politikou. Francouzským vojákům hrozí vězení

https://cnn.iprima.cz/za-podporu-dopisu ... d=11511800

Edit: ještě citace z článku.
podpořila kromě třeba Marine Le Penové i starostka 7. pařížského obvodu Rachida Datiová.

„To, co je napsáno v tom dopise, je realita,“ řekla bývalá europoslankyně a bývalá ministryně spravedlnosti, která sama vyrostla v muslimské rodině alžírských přistěhovalců pro francouzské rádio.

„Když máte zemi sužovanou městskou partizánskou válkou, když máte konstantně vysokou teroristickou hrozbu, když máte neustále rostoucí a do očí bijící nerovnosti… nemůžeme říct, že se takové zemi daří dobře.“
Zucht
Příspěvky: 55
Registrován: 08.04.2021 21:31
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Zucht »

V armádě je většinou zakázáno psát hromadné stížnosti,kdyby třeba napsalo 1200 maníků 1200 stížností,že se jim něco nelibí, bylo by to třeba jinak. A ten prádelní koš dopisů,třeba v jeden den, to by ta ministerská pi.da valila oči.
Uživatelský avatar
lagardere
Příspěvky: 402
Registrován: 28.02.2015 17:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubice

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od lagardere »

Uprchlice v Německu. Každá čtvrtá pracuje a umí německy

Původně jsem to chtěl dát do vtipů. Tak si shrňme, co jsme se dozvěděli. 27% žen, co přišly, pracuje a umí německy. Na druhou stranu 73% nepracuje a neumí německy. To je pokrok.
Zbylých 73% dělá děti a ve velkým.

https://www.tydenikhrot.cz/clanek/uprch ... zeny-prace
Vae victis. Molón labe!
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Germanik1 »

Háček je v původu imigrantů. Věřím, že Polky a Ukrajinky pracují. Dobře to shrnuli na hromadu
Udělám co musím
Zucht
Příspěvky: 55
Registrován: 08.04.2021 21:31
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Zucht »

Na Echo24 je průzkum Harris interactive, kde většina Francouzů podporuje generály v převzetí moci. ,,Echo24.cz/a/SrKrg/ ,,
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od L.C. »

S těmi uprchlicemi v Německu je to docela zavádějící.

V letech 2015 a 2016 do země přišlo 1,2 milionu imigrantů, zejména z Blízkého východu, ale i Afriky. Od poloviny minulého desetiletí do největší země EU dorazilo celkem přes dva miliony lidí (i loni to bylo 120 tisíc lidí).


Když si vzpomenete na záběry těch „chudáčků“, byli to v drtivé většině chlapi. Mladí, silní, akorát tak pro džihád. Žen tam bylo poskrovnu a pokud si vzpomínám, tak si jich ze skupinových fotek těch invazních hord zrovna moc nevybavuji. Klidně si troufnu tvrdit, že procento žen, které sem přišly, bylo v podstatě zanedbatelné. Takže i kdyby jich pracovalo 100%, tak celkový ekonomický přínos je prakticky nula. To, jak si hrají s procenty a nejsou z těch 2 milonů schopni vyplodit nějaké smysluplné a reálné číslo, mě v tom jen utvrzuje.


Co se Francie týká, tak tam se podle mě schyluje k zajímavým událostem a jsem zvědav, jak se to vyvrbí. Předpokládám, že vysloužilí vojáci nebudou žádní idioti. Počítat, na rozdíl od politiků, určitě umí a v taktice a strategii by se měli vyznat také. Když jsem viděl ten vzteklý ksicht té jejich pseudoministryně, skoro jsem se musel smát a napadlo mě, že to byl přesně načasovaný tah.

S drtivou reakcí museli v tom soudobém multikulturně-anarchistickém pekle počítat. Takže musí mít nějaké to eso a nějaký ten záložní plán v rukávu. Skoro si myslím, že čím těžší reakce na ně dopadne, tím větší radost z ní budou mít, protože o to větší podpory se jim reálně dostane. A mohlo by být štěstím, že je to nyní, když ve Francii je snad stále ještě většina Francouzů. Myslím těch skutečných, nativních, jak bychom tak mohli říci a nikoli Francouzů alžírského původu, syrského původu, albánského původu a kdovíjakého původu.
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od JirkaK »

S názorem od L.C. plně souhlasím a jsem zvědaví, jak to ve Francii dopadne.

Že jejich dopis vládnoucí kliku nenadchne bylo jisté a že to bude mít odvetu se dalo čekat. Uvidíme jak se to vyvrbí.
Zucht
Příspěvky: 55
Registrován: 08.04.2021 21:31
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Zucht »

Na Seznamu je ted článek ,,Většina Francouzů souzní s názory generálů,, a na diskuzi ke článku zprostředkovává nějaký Milan Peleška vyprávění dvou příslušníků fr.cizinecké legie,kteří konají hlídky v těchto arabských ghetech,smutné čtení,rychle přečíst než to smažou
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od L.C. »

ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
Zucht
Příspěvky: 55
Registrován: 08.04.2021 21:31
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Zucht »

Na ,,Pravém prostoru,, rozhovor s panem Le-Penem : Nedivím se ,že generálové uvažují jako já,já už to říkám 40 let,ale pro některé jsem fanatik a pro další fašista.
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Quido »

Na jednu stranu bych si nedovolill zlehčovat společenské a bezpečnostní hrozby, kterým čelí narozdíl od ČR státy s koloniální minulostí.

Na druhou stranu to zatím u nás vypadá tak, že všichni "naši" teroristi jsou místní.
(Také se tento příspěvěk tematicky prolíná s vláknem o nastávajícím možném světovém konfliktu, ale z hodnotového hlediska patří dle mého názoru spíše sem)

"Uprchlému Čechovi hrozí za teror na Ukrajině až 20 let vězení"
Zdroj: Novinky.cz, 5.5.2021 12:07
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Paul »

Nj. kdyby bojoval po boku Banderovců a mordoval civilisty, to bylo na nejeden metál.

Když se budeš dívat pořádně najdeš třeba tohle - https://www.idnes.cz/praha/zpravy/samer ... zpravy_rsr a to už vypadá trochu jinak, že?
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Quido »

Díky, na tohoto výtečníka jsem zapomněl - o kauzu jsem se zajímal jak ho zatkli a pak asi pustil z hlavy.

Z fleku se mi vybaví jenom 1) Farkaš a Všelichová 2) Anarchisti a vlak s munící 3) Balda a stromy na kolejích.
(jak dopiju kafe a trochu se probudím, třeba si ještě na nějaké kauzy vzpomenu)
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Lyster »

Okresní soud ve švédské Attundě byl napaden dvacetičlenným muslimským gangem
https://necenzurovanapravda.cz/2021/05/ ... hq1mjaGKOY
Pez
Příspěvky: 802
Registrován: 29.01.2020 16:14
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Pez »

Pokračování, zatím se to vyvíjí dobře.

Neklid ve francouzské armádě sílí, nový dopis věští občanskou válku

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_aha
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od kawa5 »

jo jo neutichlo to,asi je situace opravdu mnohem šílenější než je nám médii předkládáno ;)
Uživatelský avatar
lagardere
Příspěvky: 402
Registrován: 28.02.2015 17:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubice

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od lagardere »

Kdysi hrdá Anglie, jak dopadla :(

Londýn ničí válka gangů. Střelba i ubodání na ulici jsou častější.
V některých londýnských čtvrtích to vypadá jako ve válce. Násilí zmítá hlavně obvodem Newham na východě metropole. Vláda se už tři roky neúspěšně snaží zabránit vraždám teenagerů.
Zdroj:
https://www.tydenikhrot.cz/clanek/londy ... riminalita

Řešení to má, ale to by sluníčkařům asi parskla cévka. Prostě to nefunguje, je to vidět v VB, i ve Francii a Švédsku.
Vae victis. Molón labe!
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od devlop »

lagardere: to je hoax ne, přece tam měly ty plastové popelnice se zámkem, kam každý kdo chtěl přispět ke snížení kriminality a útoku nožem, mohl svůj nůž mírumilovně zahodit!! Ono to nepomohlo? :chuckle
Některá etnika se prostě musí držet neustále pod krkem, jinak se díky svému temperamentu rozmáchnou a začnou si porcovat a přivlastňovat prostor původních obyvatel, kteří jsou díky pseudohumanistickým experimentům zcela bezbraní.

zadejte si na youtube "london Knife Gangs", videa k zblití, Londýn mi už pomalu přijde jako připravené kulisy s herci pro nové pokračování filmu Planeta opic - počátek (nic proti opicím). A stačilo tak málo, volit ty nesprávné strany, podporovat imigraci, a proti kriminalitě bojovat zakazováním legálně držených zbraní.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Tazi »

Lépe bych to nenapsal.V pár větách řečeno vše.
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Pripičkin »

To jsem zvedav az se to tam provali, zda budou souzeni u nas ti kteri se pujdou dobrovolne pridat na stranu Francouzu...
Odpovědět