Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od TomSmith »

Žeby armáda eurosajuzu o které EU bolševici sní už dlouho a která nás jednou bude internacionálně "zachraňovat" stejně jako rusácí v 68?
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Lyster »

Hamáček vyzval Řecko, aby poskytlo seznam sirotků
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ha ... u-40303491
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od TomSmith »

Ehm jakých sirotků, dyť už sami přiznávají že to žádní sirotci nejsou, cituji hned úvod toho článku:
"... aby poskytlo seznam 40 konkrétních dětí bez doprovodu ..."

Ten doprovod v počtu 400 lidí dorazí hned jak budou "děti" usazeny u nás ;)
Uživatelský avatar
střelec
Příspěvky: 18
Registrován: 09.04.2012 21:02
Bydliště: mám

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od střelec »

Je to smutné čtení a Hamáček mě už delší dobu ročiluje svým kličkováním a člověk už pomalu nechápe, komu vlastně slouží.Dost mě dostalo, že jde po krku sdružení Národní domobrana www.narodnidomobrana.cz. Někré věci prostě nechápu.
Slick7
Příspěvky: 401
Registrován: 10.11.2011 21:03
Bydliště: BRNO

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Slick7 »

Aby člověk nechápal, stačilo dnes sledovat televizu, v jakýmkoliv čase. Těch lidí co oslavují 30 let svobody bylo neuvěřitelně, ale ono není moc co oslavovat. :head
Opravdová moudrost je v poznání vlastní nevědomosti. Sókratés
Uživatelský avatar
střelec
Příspěvky: 18
Registrován: 09.04.2012 21:02
Bydliště: mám

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od střelec »

Slaví ti, kteří si v té době stačili plánovaně nakrást, protože byli u rozdělování koryt. Dále se motají na náměstí ti, kteří nepochopili, že dělají jen kulisu a jsou bráni jako ovčané pro stádnost a nikoli státnost.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8794
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Fabulous »

OT. Sakra to musíte plevelit všude?!?!
Uživatelský avatar
střelec
Příspěvky: 18
Registrován: 09.04.2012 21:02
Bydliště: mám

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od střelec »

Neměl jsem v úmyslu plevelit, ale začínám nabývat dojmu, že naše společnost je v rozpadu. Národ je nenápadně rozeštváván s cílem "rozděl a panuj". Jak jinak si lze vysvětlit jednostranné štvavé vysílání ČT a ČRo, organizování
nátlakových akcí samozvanou, někým živenou ,skupinkou pod názvem Milion chvilek. Jejich akce jsou namířeny proti
výsledkům demokratických voleb, tedy brojí proti výdobytkům demokracie. Podobné akce lze vidět i v okolních zemích
a to vše může vést k rozkladu jednotlivých států a potažmo celé EU. Pak už džihád dosáhl svého. Požáry vznikají i od
malých jiskřiček.
Slick7
Příspěvky: 401
Registrován: 10.11.2011 21:03
Bydliště: BRNO

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Slick7 »

Naprostý souhlas. Taky se omlouvám za plevelení, ale tak trochu to sem patří, protože tohle vše jak píše kolega výše povede k nepokojům, možná i občanským válkám a to vše je snaha Islámu aby se to tu stalo a oni dosáhli svého. Nebudeme si namlouvat, že by naše statečná armáda dokázala zahnat byť jen desetitisícovou armádu dobře vyzbrojených a vycvičených džihádistů. A že už jich v Evropě je víc, o tom nepochybujte.
Včera, když jsem ještě tak přemýšlel o tom úžasném listopadu 89, vlastně jsem si uvědomil, že se to dost podobá převratu v Africe, kde byly vyhnáni ti zlí bílý farmáři (vykořisťovatelé a otrokáři) a jejich majetek byl zabaven. Do té doby prosperující zemědělství atd. bylo převzato místním lidem, postupně rozkradeno, rozprodáno a jak to dopadlo víme, žádná pohádka se nekonala, všechno šlo do kopru a chudí jsou pořád chudí, né li chudší. Nevidíte taky podobnou spojitost?
Opravdová moudrost je v poznání vlastní nevědomosti. Sókratés
Slick7
Příspěvky: 401
Registrován: 10.11.2011 21:03
Bydliště: BRNO

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Slick7 »

Opravdová moudrost je v poznání vlastní nevědomosti. Sókratés
senil
Příspěvky: 118
Registrován: 23.05.2018 17:16

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od senil »

Ve Švédsku mají lidé s arabskými jmény jako Ali, Murad a Ahmend skoro 25% kriminalitu.
https://www.epshark.cz/clanek/3468/sved ... -rejstriku
Uživatelský avatar
střelec
Příspěvky: 18
Registrován: 09.04.2012 21:02
Bydliště: mám

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od střelec »

postupně se potvrzuje, že demokracie je to, co vyhovuje ČT a ČRo a Milionu úchylek, promiňte za překlep tedy spráně chvilek. Demokracie, svoboda projevu, svoboda shromažďovací, to je vražedná kombinace v případě záměrného
zneužití. U kombinace léků je také riziko vážného problému. Např. kombinace prášků na spaní a projímadla.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Lyster »

Útočník v Berlíně ubodal syna německého exprezidenta
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... a-40304199

Teď už by se možná v Německu mohli začít hýbat ledy ne? Já vím, je to jen mé bohulibé přání, ale i tak...
Uživatelský avatar
Maric
Příspěvky: 1121
Registrován: 16.10.2018 23:26
Pohlaví: muž

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Maric »

Ale kdeže. Za posledních 10 let narost v Německu počet útoků nožem o 900 procent, a s Němci to skoro nehne pořád jsou jen “znepokojeni”.
Radek07
Příspěvky: 1189
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Radek07 »

Už podle postavy to vypadá na čmouda. Na všech serverech je totální Info embargo na identitu útočníka. Útok se stal přímo během přednášky, tak časem bude určitě i video - možná uslyšíme i pozvánku na bar.
Přílohy
čmoud.JPG
Radek07
Příspěvky: 1189
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Radek07 »

tak údajně 57-letý Němec :roll:
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od PaF »

Slick7 píše:Aby člověk nechápal, stačilo dnes sledovat televizu, v jakýmkoliv čase. Těch lidí co oslavují 30 let svobody bylo neuvěřitelně, ale ono není moc co oslavovat. :head
Zažil jsi tu dobu "před"? Jestli ti bylo aspoň 15 v době revoluce, je tohle prohlášení projevem totální ignorance. Není důvod oslavovat pád totality, jo? :shock:

Sorry, ale já musel... Beru i ban, byť jsem k tomuhle za celé roky, co tu jsem, nesáhl :twisted:
Slick7
Příspěvky: 401
Registrován: 10.11.2011 21:03
Bydliště: BRNO

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Slick7 »

Jo, zažil, jo bylo, ale o tomhle toto téma není abych tě tady přesvědčoval o tom, jak jsme byly plně soběstační v jakémkoliv směru a na špici ( zemědělství, těžký průmysl, armáda, školství, zdravotnictví) No schválně, v čem co jsem tady napsal jsme dnes lepší? Od 89 si polepšilo jen pár vyvolených lidí, nebo máš snad pocit, že jsme za těch třicet let doběhli ten západ a žijeme si v blahobytu? Napíšu jen pár postřehů co říkají jiní: Ne vše bylo před 89 špatné a né vše je po 89 dobré. Před 89 mělo 80% lidí peníze a nemělo je za co utratit, dnes nemá 80% lidí peníze a můžeš si koupit všechno. Dnes si lidí myslí, že žijí ve svobodě, ale ve skutečnosti by STB jen mohla závidět, jak jsou dnes lidi sledovaní a jaký jsou o nich dostupné informace, to nemluvím o tom, že jim v tom lidi sami velice vydatně a rádi pomáhají, viz FB atd.
Opravdová moudrost je v poznání vlastní nevědomosti. Sókratés
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5382
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od Rafael »

Píšu to podle mých názorů a zkušeností, ale musím se přiznat, že i pod vlivem poslední Vondruškovy knihy. Nejrůznějším demonstracím se v ní celkem dost věnuje.
Jak se protestuje, demonstruje proti všemu a někdy i jen tak ze zásady, lépe napsáno, že je to in, v něčím zájmu a demonstrující to jen tak nějak baví, chtějí se zviditelnit, cítí se důležití atd., apod.,

Jak si jinak vysvětlit třeba podporu buzerantů a leseb v nejrůznějších LGBT průvodech podporujích multi-kulti, vítajících muslimy a černochy?
Vždyť ti úchylové budou první které právo Šária zlikviduje....
*
Anebo nějaké snahy Katalánců o nějakou nezávislost na Madridu. Není to tak dávno kdy v Barceloně proběhly, proběhla, masová demonstrace podporující větší přijímání vetřelců...

A takových příkladů by se dalo najít bezpočet. Třeba i z běžného, mého pracovního života na pár jedinců. Zdráhám se napsat spolupracovníků protože s takovými hajzly jsem nechtěl mít nic společného. A naštěstí ani moc nemusel.
Citát mého staršího kolegy:
"Ten, ti, jsou tak blbí, že jsou schopni nabonzovat i sami sebe!"
Což se i párkrát stalo.
*
K předcházejícímu příspěvku, výročí "revoluce" mě napadá jen:
"Jak chudák do ještě větší nouze přišel".
Protože všichni ti kovaní, nomenklaturní komunisté na té "slavné revoluci" většinou jen vydělali.
Kolik bylo po zásluze potrestáno členů StB, výkonných funkcionářů KSČ apod. kteří by si to po právu zasloužili?
Zato se dnes kdejaký mlaďoch, "historik", novinář, naváží do pěšáků té doby plnících jen rozkazy anebo lidí kteří byli jen vedení jako spolupracovníci a kteří se do dnešní doby moc nehodí.
Mám teď na mysli třeba zde vedle nedávno zmíněného J. Nohavicu.
Ale podobných by se našla spousta.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Imigrační džihád - zkáza Evropy jak ji známe!

Příspěvek od dracekvo »

Slick7:
nezlob se na mě, ale plácáš totální kraviny.
Že jsme byli na špici? Tvl. dyť průmysl mlel z posledního. Protože, kdo něco uměl, tak utekl a kdo nic neuměl, ten se stal straníkem a šel úspěšně jako ředitel krachovat nějaký podnik.
Staší se podívat na podniky typu Jawa, Škoda, Tatra a mnoho mnoho dalších. Když němci měli ve vývoji Golf MK1, tak u nás soudruh prohlásil, že soudruhům staší škoda 120 a valila se její výroba dál i když už podle světových měřítek byla zastaralá ve své době škoda 100.

S Svoboda? Když ses blbě narodil, tak jsi měl automaticky ban na studia.

A majetek? Většina lidí bydlela ve státním, družstevním a tak podobně. Vyjímky byli vesnice. Takže kromě černobílé televize, gramofnou, tranzistoráku a zastaralé škodovky měli lidi holou prdel.
A těm na vesnici sice zůstal barák, ale sebrali jim věskeré rolnosti v rámci slavných JZD.
Odpovědět