SOUMRAK ZÁPADU

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Trace »

Cekam kdy s tim prijde Fiala (ci jeho nastupce). Ale nepujde po Babisovych farmach, ale po rodinnych farmach samozrejme.. A jidlo pak bude drazsi a drazsi..
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od TomSmith »

Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5336
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Rafael »

V uplynulém týdnu se vedení naší milé Evropské únie opět, a s plným nasazením, věnovalo svému sportu nejoblíbenějšímu. Střelbě do vlastní nohy. A dařilo se mu při tom velice, převelice. Po dlouhém a úmorném vyjednávání byl totiž konečně přijat tak zvaný „Mechanismus uhlíkového vyrovnání na hranicích (CBAM)„. Zkráceně uhlíková cla....
C02 daň.jpg
C02 daň.jpg (43.63 KiB) Zobrazeno 3578 x
https://think.ing.com/articles/eu-reach ... border-tax
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Cep
Příspěvky: 1706
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Cep »

A zase se EU snaží potlačit zásady subsidiarity:
Přeshraniční uznávání rodičovství.
A co u toho komise záměrně opomíjí
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5336
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Rafael »

Nevím kde s tím, tak možná tady:

Švédské předsednictví EU:
V EU se to zase mele kolem otázky migrace a kam přesídlit příchozí z Afriky a Blízkého východu. Těch totiž utěšeně přibývá a ve hraničních státech unie probublává znovuobjevená migrační krize. Tamější země, převážně Itálie a Řecko jsou migranty zavalené, ostatní země unie nesolidárně odvracejí hlavu a tváří se, že oni nic, oni muzikanti. A tak jde po dlouhých měsících z unie návrh. Ten stát, který nebude chtít přijímat migranty, za každého takto odmítnutého zaplatí 10 až 22 tisíc euro (cena je zatím předmětem diskusí)....
Sken.jpg
....Pro návrh hlasovalo podle diplomatických zdrojů i Česko, proti bylo pouze Maďarsko a Polsko....
Ale já tomu nevěřím, to musí být nějaká štvavá dezinformace protože toto:
Sken1.jpg
A já naši vládě bezmezně věřím :D
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Trace »

Jaký je vlastně stav? Je to schváleno? Nebo není protože Polsko a Maďarsko? Prošel jsem diskusi pod článkem a lidi litujou že ty kašpary volili.
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5336
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Rafael »

Vhodných témat na ty šílenosti by tady bylo víc. Nevěděl jsem kde, tak jsem si nakonec vybral toto.
*
Už se blíží kvóty na obsazování herců ve filmech aby mohly aspirovat na Oscary:

https://www.reflex.cz/clanek/kultura/10 ... zacni.html

https://www.irozhlas.cz/kultura/film/os ... 091430_kro

https://www.novinky.cz/clanek/kultura-f ... h-40434796

apod.

*
A tohle je taky moc "hezké":
Screenshot_20230620-120013_20230620120038304.jpg
Tabitha a Magoo si rádi hrají na oblékání ve svém pokoji. Tabitha používá košile svého bratra k výrobě superhrdinských plášťů a Magoo používá nabírané sukně své sestry k výrobě šatů. Jsou zklamaní, že nemohou jít ven ve svém novém oblečení, ale pak se kouzlem objeví královna Morgana! S pomocí svého nového přítele se učí vzdorovat omezujícím genderovým rolím a oslavují, že jsou sami sebou. Trio, oblečené do barevných kostýmů a jedoucí v létajícím autě, pak zamíří do místní knihovny na rozmanitý a zábavný příběhový čas.

https://toronto.overdrive.com/library/w ... ia/8820711
anebo ve slovenštině:
https://www.hlavnespravy.sk/obsah-tejto ... mi/3176110
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 494
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Nightmare »

Mačety, palice, nože i samopal: V Německu zuří pouliční válka arabských klanů o moc...

https://cnn.iprima.cz/palice-noze-macet ... moc-365801

Wir shaffen das?
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5336
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Rafael »

Zvládnou to!
S pomoci EU a našich "pravicových demokratů" zcela určitě.
Nalifrují, rozředí tu pakáž, i do střední Evropy.

A pak už nám takové zprávy nepřijdou takové nějaké cizokrajné, nás se netýkající a nebude se jejich přístup nijak kritizovat když budeme mít s nimi své vlastní problémy.
A nebude třeba poukazovat na ně.
*
Akorát mi ještě chybí z mainstreimu, že odpůrci přerozdělování migrantů, kritiků naší vlády co zas v tom směru spáchala, třeba ty odpustky, provládní a brobruselská média nazvou dezoláty, proruskými šváby a hrozbou pro demokracii a tak...

Ale časem to jistě přijde...

Co taky, jaké jiné "rozumné" argumenty jim ještě zbývají?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4504
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Serža »

Nightmare píše: 20.06.2023 15:10 Mačety, palice, nože i samopal: V Německu zuří pouliční válka arabských klanů o moc...

https://cnn.iprima.cz/palice-noze-macet ... moc-365801

Wir shaffen das?
hmmm...potřebuju více nábojů...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4504
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Serža »

Rafael píše: 20.06.2023 15:37 odpůrci přerozdělování migrantů, kritiků naší vlády co zas v tom směru spáchala, třeba ty odpustky, provládní a brobruselská média nazvou dezoláty, proruskými šváby a hrozbou pro demokracii a tak...
asi jsem dement....můžeš mi prosím vysvětlit smysl této věty?
nějak tam postrádám takovou tu běžnou evropskou stavbu věty....
děkuji
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5336
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Rafael »

Úspěch nejen pro Česko. EU našla přístup pro zvládnutí migrace. Základem bude solidarita bez povinných kvót

Žádné povinné kvóty na přijímání migrantů, solidární finanční pomoc nejvíce zasaženým členským zemím a důsledná kontrola na vnějších hranicích Evropské unie. Na takovém řešení reformy migrační politiky EU našly shodu členské státy na včerejším jednání ministrů vnitra. Vzhledem k množství přijatých uprchlíků z Ukrajiny bude Česko z nutnosti přispívat dočasně vyjmuto....
Více na https://www.mvcr.cz/clanek/uspech-nejen ... -kvot.aspx

No, pokud tomu někdo věří....

Já ne.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Hagen
Příspěvky: 1342
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Hagen »

Serža píše: 20.06.2023 23:13
Rafael píše: 20.06.2023 15:37 odpůrci přerozdělování migrantů, kritiků naší vlády co zas v tom směru spáchala, třeba ty odpustky, provládní a brobruselská média nazvou dezoláty, proruskými šváby a hrozbou pro demokracii a tak...
asi jsem dement....můžeš mi prosím vysvětlit smysl této věty?
nějak tam postrádám takovou tu běžnou evropskou stavbu věty....
děkuji
Nejsi sám :lol: .
Četl jsem tu pavětu několikrát, a vůbec se v ní neorientuji.
Snad jenom, že z migrační politiky budou provládní a bruselská média obviňovat dezoláty a proruské šváby.
Možná tím chtěl Rafael říct, že má smysl číst pouze proruskou a protibruselskou pravdu.
Možná tím chtěl Rafael říct, že se máme koukat víc na východ, a vzít si příklad ze Slováků.
Tam se možná díky těm hloupým dezolátům a proruským šmejdům otočí kormidlo.
Nic jiného mě momentálně k tomuto sdělení nenapadá.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5336
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Rafael »

Asi tak. Je to přesně o tom. Pokud se někomu nelíbí zaplevelení země nejrůznějšími africkými a arabskými migranty, pokud se někomu nelíbí zelené šílenství - Green deal, klimatické odpustky, podpora všelijakých úchýlů, likvidace průmyslu a národní soběstačnosti a nejrůznějších jiných šíleností, nazvete ho jednoduše

Dezolátem a proruským švábem.

Jak jednoduché to teď vy novodobí soudruzi máte.
Ta zkurwená a nesmyslná válka je pro vás úplný dar z nebes pro vaše vidění světa.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Hagen
Příspěvky: 1342
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Hagen »

Mám pocit, že už jsi se v tom dštění síry na ten zlý svět už úplně ztratil ;)
Myslím, že se dá Rafaeli na netu snadno dohledat kdo to je dezolát, proruský šváb, a chcimír.
Když příště napíšeš, že za vše mohou trpaslíci, budu tomu rozumět víc :lol: .
A samozřejmě za všechny posraný životy neschopných budižkničemů ještě může Fiala, Babiš,... doplň dle uvážení.
Ale jsem rád, že konečně vím s kým mám tu čest.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1129
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Haluziak »

Hagen píše: 21.06.2023 1:41 Možná tím chtěl Rafael říct, že se máme koukat víc na východ, a vzít si příklad ze Slováků.
Tam se možná díky těm hloupým dezolátům a proruským šmejdům otočí kormidlo.
Nácky v parlamentu jsem ještě horko těžce překousl, přecijen problém s jistou nepřizpůsobivou menšinou a Maďarskými územními choutkami na Horní Uhry tu pořád je.
Ale když vidím a slyším od našich co se tam děje, tak jsem asi rád, že jsem tu občanku odevzdal.

A s nějakou všeslovanskou vzájemností (což byla kravina už když to "vymysleli") bych byl taky opatrný, podle nějakého genetického výzkumu mají obyvatelé ČR blíž k němcům (a možná i švédům - že se kluci blonďatí snažili při tom plenění Prahy) než ke slovanům (odkaz na ten článek samozřejmě nemůžu najít)
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4504
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od Serža »

nezapomínej na Kelty!...a Francouze....a Turky...a Rusy....ehm....je vlastně někdo, kdo se tady přes tu kotlinu nepřehnal?
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
JOBU
Příspěvky: 1817
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od JOBU »

Černosi a egypťania.
cipis
Příspěvky: 4839
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od cipis »

Tak to mi vysvětli, jak může moje zubařka vypadat jak Egypťanka, přitom je to jasná Češka a ne imigrantka :D
sigurd
Příspěvky: 391
Registrován: 04.11.2014 21:31
Pohlaví: muž

Re: SOUMRAK ZÁPADU

Příspěvek od sigurd »

Hagen píše: 21.06.2023 1:41 Možná tím chtěl Rafael říct, že se máme koukat víc na východ, a vzít si příklad ze Slováků.
Tam se možná díky těm hloupým dezolátům a proruským šmejdům otočí kormidlo.
ak sa na Slovensku otočí kormidlo, tak to bude slobodné rozhodnutie väčšiny voličov, a dôsledok "bačovania" poslednej vlády- ak sa to nejakým prozápadným "vriťvlezkom" nebude páčiť, tak majú smolu...
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Odpovědět