Jak poznate nastup totality?

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Nightmare »

Hagen: souhlas
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od bacil »

Možná je to tím, že neznáte Babiše. Ano, byl typ mafiána, může za mnoho sebevražd a jiných křiváren. Jenže začal vidět, kam se to žene, co se chystá na UA i u nás (viz Nečas) a rozhodl se jít do politiky právě proto, aby zachoval u nás život jak ho zná i s tím, že bude za debila a že ho to bude stát strašné prachy, které už nikdy neuvidí.

Vzpoměňte si na tuneldědka, jak otočil a jak nám ho svět záviděl jak američanům Trumpa. Člověk se s časem mění.

Já bych se proto mafióza nebál, možná právě proto, že trochu vím co chce. A proto je pro CIA na obtíž.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Hagen »

Proč šel do politiky mi pořád nedávalo smysl. Ale pak mi to došlo ;)
Když už měl prachy, tak co chtít víc? Chtěl mít i moc. A díky té moci další prachy. Dotace,...
Je to arogantní mocichtivý podvodník a zloděj. Obyčejný lidi ho zajímají jen když z nich má nějaký užitek.
Nic ve zlém, ale jen ho někde vidím, nebo slyším, a je mi na blití.
Volit jsem byl naposledy v roce 1992.
Tenkrát jsem ze srandy volil Stranu přátel piva, a Nezávislou erotickou iniciativu.
Politiku vstřebávám skrze řiť,... ale nyní volit půjdu. A třeba čerta s ďáblem, jen aby ten hrad neobsadil Babiš.
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Nightmare »

Bacil: bavil jsem se s chlapíkem, který s Babišem jednal. “Normální” chlap, živnostník… Jasně, nepracoval úplně s desetikorunama, ale byl fér. Ono to poznáš na dětech. Jeho syn byl fajn… No, fakt bych ti chtěl věřit. Ale tímhle prohlášením jsi pro mne dost nedůvěryhodný zdroj.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od cipis »

To nechápu - když se informace nelíbí, tak se ze zdroje stane zdroj dost nedůvěryhodný?
honzasl
Příspěvky: 323
Registrován: 10.03.2016 10:13

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od honzasl »

Minulost všech tří kandidátů je poměrně dobře zmapovaná, díky tomu, že pracovali ve veřejných funkcích, nebo protože prostě zanechali stopu.

Babiše solidně zdokumentoval Kmenta, tam není co řešit, pokud na to někdo máte žaludek, volte ho, já tam žádnou velkou kvalifikaci nevidím, spíš snahu zašít se před zákonem.

U Pavla a Nerudové vidíme solidní kariéru z veřejných peněz, schopnost vést, schopnost mluvit. Orientace na EU, pro mě plus. V rámci pravomocí, co má prezident ideální kandidáti. Pomníčky z minulosti mají, ale kdo z nás žije bezchybně.....

Pro Pavla hovoří možnost posílit současnou jestřábí pozici ČR, pro Nerudovou akademická kariéra, pro mě je to plus, pro někoho to může být mínus.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od cipis »

No mně přijde ta ženská taková verze drahoše, želé, nic neví, na nic nemá pořádný názor, no a hlavně mi přijde jako pacifistka.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Hagen »

Z těch tří je pro mě jednoznačný kandidát Petr Pavel,... pak ta Nerudová, a Babiš je pro mě naprosto nevolitelnej.
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 288
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

cipis píše: 04.12.2022 22:53 To nechápu - když se informace nelíbí, tak se ze zdroje stane zdroj dost nedůvěryhodný?
Nejde o líbivost informace, ale o její nesmyslnost pramenící snad jen z nevědomosti, v horším případě lživosti. Informace o tom, jak Babiš vstupem do politiky přišel o peníze je snadno vyvratitelná a tedy nesmyslná. Ne náhodou se stále stejní lidé zaručeně vyslovují k tématům politiky, virologie, imigrace atp. A všichni stále ve stejném mustru, se stále stejnými zaručenými informacemi od vlastních členů rodiny či obvodních lékařů. Občas jsou ale i zábavní, to když svého času napříč republikou znal každý takový kamaráda svého známého, co cestou z hospody z hecu strčil hlavu do nádoby na recyklovatelný odpad a byl do rána několikrát znásilněn. ;)
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Lyster »

Konspirace pravdou - Musk zveřejnil Twitter files (Fox News)
https://www.youtube.com/watch?v=yyO_wFa1unw
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Serža »

Hagen píše: 05.12.2022 16:37 Z těch tří je pro mě jednoznačný kandidát Petr Pavel,... pak ta Nerudová, a Babiš je pro mě naprosto nevolitelnej.
stejně tak
imho ať byl Pavel v mládí jakej byl, NATO si ho jistě velmi dobře prověřilo a takovou prověrku nikdo z těch dalších kandidátů nemá...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od bacil »

Nightmare píše: 04.12.2022 22:51 Bacil: bavil jsem se s chlapíkem, který s Babišem jednal. “Normální” chlap, živnostník… Jasně, nepracoval úplně s desetikorunama, ale byl fér. Ono to poznáš na dětech. Jeho syn byl fajn… No, fakt bych ti chtěl věřit. Ale tímhle prohlášením jsi pro mne dost nedůvěryhodný zdroj.
Máš to o něm řečeno hned v druhé větě. A správa velké firmy taky není úplně demokratická, v tom se to liší od chápání živnostníka.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Lyster »

Jak a proč Twitter zablokoval příběh o notebooku Huntera Bidena | TheTwitterFiles I.
Michal Šopor.
https://www.youtube.com/watch?v=dxHwzsP_4s4


No, jsem vážmě zvědavý na další věci, které se ukáží díky TwitterFiles... bude to ještě asi sranda.
Uživatelský avatar
Nightmare
Příspěvky: 495
Registrován: 23.08.2013 20:12
Pohlaví: muž

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Nightmare »

EDIT: Sorry, mé příspěvky byly OT, politiku nemám rád. Babiš se svým zaklekáváním a jinými triky totalitu hodně přiblížil...

Původně jsem psal něco jiného, ale opravdu to bylo OT
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Trace »

Pokud budou lidi volit kandidáty současného establishmentu, v téhle zemi se k lepšímu nezmění vůbec nic.
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od cipis »

Proč jsi nedal přihlášku?
Uživatelský avatar
Teal'c
Příspěvky: 106
Registrován: 21.10.2020 18:25

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Teal'c »

Ani volba kandidátů proti současnému establishmentu ovšem neznamená, že se něco změní k lepšímu, nebo že dokonce nebude ještě hůř.
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od TomSmith »

Tak už nám tu totalitku pěkně připravují a ještě si to zaplatíme:
Stát má plán boje s dezinformátory. Potřeba je nejmíň 150 milionů, míní experti
...
V plánu je také zákon umožňující policii stíhat záměrné šíření dezinformací.
„Předloží se vládě návrh zákona doplňujícího trestní zákoník o trestnou činnost vědomého a záměrného šíření dezinformací s cílem významně poškodit demokratický charakter státu či jeho klíčových bezpečnostních zájmů,“ píše se podle serveru v dokumentu.
...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Rafael »

Začínám stále více chápat Taziho proč odešel od policie...
*
P.S. Pokud jsem v mládí zvažoval své budoucí povolání tak VB, ale i ČSLA byly pro mě absolutně nepřijatelné.
A už je to tady zas...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Hagen »

TomSmith píše: 28.12.2022 13:37 Tak už nám tu totalitku pěkně připravují a ještě si to zaplatíme:
Stát má plán boje s dezinformátory. Potřeba je nejmíň 150 milionů, míní experti
...
V plánu je také zákon umožňující policii stíhat záměrné šíření dezinformací.
„Předloží se vládě návrh zákona doplňujícího trestní zákoník o trestnou činnost vědomého a záměrného šíření dezinformací s cílem významně poškodit demokratický charakter státu či jeho klíčových bezpečnostních zájmů,“ píše se podle serveru v dokumentu.
...
Jak se říká... cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly.
Tento návrh není v podstatě špatný.
Pokud někdo vědomně a záměrně šíří lži, s cílem významně poškodit demokr. charekter státu či jeho klíčových bezp. zájmů,... zasloužil by trest.
Svobodu slova, nebo názoru to neporušuje, protože i svoboda slova a názoru má své nepřekročitelné hranice.
Je ale potřeba, aby dotyčnému prokázali že věděl že šíří lži, a že věděl že tím významně poškodí stát,...
A tady nastává ten problém. Dá se to snadno zneužít.
Odpovědět