Jak poznate nastup totality?

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět
Butch
Příspěvky: 771
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Butch »

zedik píše: 19.03.2022 11:47
Butch píše: 19.03.2022 11:09
bacil píše: 18.03.2022 21:46 Mě stačí, že Nohavica už zase nesmí zpívat.
Já si nemyslím ze nesmí zpívat, jenom mu za to momentálně nechce nikdo zaplatit. Proste trh je střetávání nabídky a poptávky.
Máš to špatně ..ty zrušené koncerty byly vyprodané , zrušili mu pronájem místa rozhodnutím městské rady - takže to není o tom, že by lidi neměli zájem
Nutně to nemusí byt jen o těch lidech 🤷‍♂️
Ale za me at si klidně najde nějaké fotbalové hřiště v horní/dolní nebo O2 arénu, zaplatí si pronájem, a vybírá vstupné.
Já ho neodsuzuji, upřímně za me nevidím důvod proč by měl nějaké vyznamenání vracet, ale zase je to podle me svobodná volba každého článku z řetězce pokud to chtějí stornovat.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od PeFi »

devlop píše: 19.03.2022 11:54 Quido : nepochopils. Je rozdíl, když samo dítě které už je natolik rozumove vyspělé, si řekne, že nakresli srdíčko v barvách Ukrajiny a napíše onen text, protože to tak cítí, než když malému decku soudruzka řekne, tady si sedni a nakresli srdce a já ti tam napíšu, že tvoje srdce patří Ukrajině...
To je ještě docela dobrý v porovnání s tím co dělají dětem v Rusku i v USA :lol:
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od devlop »

PeFi: jo, souhlas, zaměnil bych ale slovo "ještě" na "zatím" ;)
Proto nechci aby se ČR mermomocí drala ani na jednu ani na druhou stranu. "Srdce" českých dětí má patřit Česku, ne vynuceně cizí zemi dle aktuálně správné a politicky schválené náladě ve společnosti a správně namotivovaných soudružek učitelek. Ale jo no, vlastenectví se už dnes moc nenosí, asi jsem zaostal někde v předunijní době a ne a ne to pochopit.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od PaF »

Problém není v tom, jestli má Nohavica vracet vyznamenání od cara nebo ne... Špatné je, že to v jeho životě není první problém s tím, co se dělá a co ne.... Rehabilitovat se mohl, kdyby byl to vyznamenání tenkrát nepřijal. Vrátit ho asi ani nepomůže, aspoň v mých očích ne.

Analogicky, od našeho "vrchního velitele" :roll: si taky není možné brát metál a tvářit se, že si svoje polobotky v jeho hnojišti neumažu. Někomu ten svinčík nevadí, někdo botky utře a jde s metálem na hrudi dál, pár lidí mu metál vrátilo...

Svoboda přece znamená, že každý může... a je na každém, aby si za svoje rozhodnutí přijal zodpovědnost. Kéž nám tohle vydrží. Svoboda je mj. i to, že si nemusíme myslet všichni to samé....
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Hohepa »

Hm
co má se svobodou společného, že lidem (542) co si koupili svobodně o své vůli lístek, tak jim ten koncert zrušili?
Ptal se jich někdo?
To je totalita :head
Svoboda vypadá jinak. :ne
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Ulfhednar »

Butch: vybral vstupné, pronajal si sál, ale pak mu ten sál političtí správci sálu zatrhli. Ne, neni to tak, že se jeden článek svobodně rozhodl. To je jako hájit komunistickou cenzuru, že se svobodně rozhodla :ne
Óðinn á yðr alla
Radeq
Příspěvky: 428
Registrován: 08.04.2020 16:08
Pohlaví: muž

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Radeq »

Úplně slyším soudruha okresního tajemníka, jak hřímal, že "tyhlety pánkové mi do okresu nesmějí". Přitom ta skupina měla k punku asi tak daleko, jako Moravanka ..
danny1691
Příspěvky: 254
Registrován: 02.03.2015 13:28
Pohlaví: muž

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od danny1691 »

Rádio Universum- Kupředu do minulosti, Proč Martiny Kociánové bylo zablokováno na youtube.
Další krok k umlčení
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od jerry.mysak »

facebook nemám , ale přítelka furt kurvuje, jak jsou mazaný obrázky a videa z válek který vedli amíci. Jen se někde objeví třeba Bělehrad rozmydlenej amíky, tak je to hned smazaný.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Rafael »

Kam to až zajde?
"Vypneme dezinformační weby, chystáme k tomu zákon, plánuje ministr..."
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... .seznam.cz
Já myslel, že už ty proruské hrůzy jsou zablokovány!
(Ta zpráva je dnešní, ne stará).
A několik kritických k EU, zelenému šílenství, genderu, emisních povolenek, ztrátě soběstačnosti, kritických k vládě taky. I bez toho, že by nějak stranily nebo podporovaly ruskou zločinnou agresi.

Ale asi se vidí možnost zlikvidovat jakoukoliv opozici a svede se to na podporu Ukrajiny a boj proti Rusku.

No, už jsem to tady někdy psal. Že ta Ruská invaze na Ukrajinu je pro naše cenzory úplným "Darem z nebes".

P.S.
Bude zablokován z ČR i přístup na ruské weby? A pro jistotu i na ty ukrajinské?

Kdysi jsem četl třeba:
https://forum.homedistiller.ru/
apod....

Taky to bude z politického hlediska nebezpečné a nedostupné?
Ruská klasická hudba se už začíná jevit nevhodnou a kdy se začnou z veřejných knihoven stahovat díla ruských klasiků a pálit veřejně na ulicích.

Kam až ta hysterie dojde?
*
*
Snad jsem byl dobře pochopen. Nechci jakkoliv podporovat agresi, jen bojovat proti přehnané cenzuře která se tímto zneužívá a možná udělá více škody než užitku.

My starší posluchači, pamětníci, Svobodné Evropy, Hlasu Ameriky, DW, BBC, Vatikánu, Tirany apod., i když něco byly vyložené hrůzy, víme své.
*
A kdo chtěl, stejně si našel někde v pásmu tu SE nerušenou našel. Protože i tehdejší zpravodajci museli vědět co se tam vysílá...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Nicotinick »

No co k tomu dodat....
Národní divadlo.jpg
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od jerry.mysak »

a přituhuje
rozhovor s Martinem Kollerem na ČRo byl ustřuhnut moderátorkou a následně si celý rozhlas sype hlavu popelem jak jsou špatní, že zazněl nevhodný názor.

https://youtu.be/uLKyXrayaOM

naopak účast tisíců lidí na klidné manifestaci média nevrušuje

https://www.fuck.cz/blog/jan-tomanek-kd ... -nezajima/

Omlouvám se za "konspirační" stránky, ale všechny ostatní stránky jsou jaksi zablokovaný

To nejsou konspirační stránky, to je sprostá ruská propaganda. Příště bude ban. Fab
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
xgordon
Příspěvky: 642
Registrován: 10.08.2020 0:14

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od xgordon »

Uživatelský avatar
asterix
Příspěvky: 39
Registrován: 27.02.2020 18:08

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od asterix »

AK down?
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Nicotinick »

Zahlcený poskytovatel hostingu.

Zřejmě DDoS. No i tady jsou čůráčci, kteří se veřejně chlubí tím že to organizují, protože "boj s dezinformacemi".
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Quido »

Kdybyste se líp učil, mohl jste si dělat ddos taky 8-)

Třeba byste pak byl hrdina, o kterém se píše v tom zlém mainstreamu:

IT armáda o síle přes 300 tisíc lidí

Někteří z nich jsou ještě studenti, další mají běžná zaměstnání. Od války na Ukrajině je někdy dělí i tisíce kilometrů, přesto se ze svých domovů zapojili do útoků na ruské cíle – zejména webové stránky tamních úřadů, klíčových podniků a státních médií.

Zdroj: Novinky.cz

A bez těch č*, prosím. Ty majó v tem Bruseli, na tej fontaně. A to je přece, fuj, ne?
Obrázek
Naposledy upravil(a) Quido dne 21.03.2022 21:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od DeadMan »

Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem :lol:
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Nicotinick »

Ty jo a já myslel někoho jiného. A on i soudruh Quido se sám přizná, dokonce že páchá trestný čin podle našeho právního řádu. :roll:
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Quido »

A kdybyste se ještě líp učil, tak byste věděl co je a co není tresné a jak takové přiznání vypadá. :hand

Protože ale porozumění psanému textu někdy není jednoduchá věc, tak mi, prosím, dovolte Vám to uvést na pravou míru.

Mainstream píše o tom, že existují lidí, kteří to dělají. Já Vám odpovím, že byste to mohl dělat, technicky vzato, taky, pokud byste věděl jak.

A když se mně někdo zeptá, co je to VPN a já mu poradím, tak to neznamená, že jsem kriminálník.

Máte nějaké další otázky? Případně prosím do sz spolu s adresou, kam vám můžu zaslat dar: Knížku Základy práva pro SŠ a brožurku s obrázky o konfiguraci vituální privátní sítě (česky! ZADARMO!). :clap
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Jak poznate nastup totality?

Příspěvek od Nicotinick »

Ukradeno odjinud:

"V současné náladě můžeme brzy očekávat i přejmenování Mendělejevovy periodické soustavy prvků."
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Odpovědět