Přijímač do AČR

...aneb podělte se o své zkušenosti, zážitky a poznatky s ostatními.
Odpovědět
nikolas-2000
Příspěvky: 6
Registrován: 05.02.2015 0:38
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od nikolas-2000 »

Ne nevadi kdyz ho tam nemáš,jen ti to proškrtne do lekářskeho vysvedčení ale musi byt vytrhlej kořen :roll:
V případě že nemaš dobrej chrup ti napíše schopen po uprave chrupu.A dodatečně to pošleš já to tak měl v Brně...
Hodně štěstí :yes
pesi0067
Příspěvky: 1
Registrován: 02.04.2015 16:08
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od pesi0067 »

Ahoj nevíte po jaký době chodí výsledky z VN Brno??? děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
Fred
Příspěvky: 9
Registrován: 20.01.2015 23:10

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Fred »

i já jsem to tak měl s chrupem do papíru jsem dostal razítko "schopen po sanaci" a papírek na kterej to měla potvrdit moje zubařka asi po šesti návštěvách jsem to těsně před nástupem do Vyškova zvládl dát do pořádku
Svoby
Příspěvky: 4
Registrován: 04.05.2015 10:14

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Svoby »

No páni, říkal jsem si, že jestli dám zdravotní testy, tak prostě budu tak nabuzenej že zbytek bude jen "formalita"....Zítra mám fyzický testy a pohovor.....z testů takový strach nemám ale ten pohovor mě vyloženě děsí, prý se tam malují různý postavičky a stromy a povídají si s tebou proč nemáš přítelkyni atd atd....Nevíte co vše u toho pohovoru bude? Při zdravotním mi (psycholožka myslím) řekla, že mám nadprůměrný IQ a takový různý blbosti, že jsem normální atd ale ted jsem těžce vystrašenej :O
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od sigmark »

v klidu. bude si s tebou povídat člověk, který má 100% víc psychických problémů než ty a buď se dobře vyspí nebo ne.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od the.marek »

Sig: Ty víš jak člověka povzbudit... :-D
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Svoby
Příspěvky: 4
Registrován: 04.05.2015 10:14

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Svoby »

Zase si myslím, že když jsem schopen, projdu všemi zdravotními vyšetřeními a snad i fyzickými testy, tak mi neřeknou, že mě neberou jen kvůli nějaký ptákovině, ne teď když se snaží hodně nabrat :D ale třeba se peltu
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 449
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od gravedigger »

To se bohužel pleteš. To, co tobě může připadat jako ptákoviny, tak psycholog vyhodnotí jako rizikový faktor a doporučí nepřijetí.

Prošel jsem několikadeníma psychologickejma testama, některý věci se dají naučit dopředu, třeba jak kreslit postavy, stromy, ale v celku to je celkem k prdu, protože pokud to vyšetření bude komplexní, stejně na tebe většina věcí vyleze.

Takže co můžu doporučit, hodit se do klidu, nevymejšlet si, nedělat se lepším a nelhat.

Nějak to dopadne.
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od sigmark »

the.marek:
a je to snad jinak? Můj přijímač shořel na aknéovité slečně s předkusem, s kterým by šlo hrabat sníh. Netrdím že jsem ten ideální materiál pro sbor, ale dostalo se ke mně interními liánami, že uchazeče jednoduše dostali pokyn zaříznout, že se...nenašly peníze :-) To že tě pro přijímačky zaseknou na dva roky nikoho netrápí, prostě neprojdeš psycho

Vím naopak o typech, kteří by neměli držet ani štětku na záchod, protože jsou labilní a nebezpeční sobě i okolí, kteří prošli (a to i přes ztrátu spolehlivosti).
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od the.marek »

Já neříkám, že to tak není, byť s touto institucí nemám žádnou zkušenost. Ale možný je hold všechno...
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
Svoby
Příspěvky: 4
Registrován: 04.05.2015 10:14

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Svoby »

Tak nakonec tam nic jako kreslení nebylo.....asi je to dobře :D
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kregan »

Kreslení je amatérismus bez vypovídajícího efektu. To takový fleky na papíře sou prej jiná liga. O víkendu si to jdu ze zvědavosti zkusit.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od herman »

No, upřímně řečeno psychotesty do AČR zdaleka nepatřily mezi ty nejsložitější které jsem za svůj život udělal. Mnohem složitější byly třeba do Bankovní Ochranné Služby Komerční Banky. Tato firma již dnes neexistuje. To dělání IQ testu pod časovým limitem podle vzdělání, stojící psycholog nad každým zájemcem a jeho "povzbuzování" To nedáš, vykašli se na to, to jsi středoškolák, jakto že tam máš pravopisnou chybu. Jsem hrdý, že jsem je zvládl. Byli jsme prý jediná soukromá firma, která měla oprávnění ozbrojeného doprovodu leteckých zásilek, která měla zákonnou vyjímku na zakázané automatické zbraně, jediná ochranka kterou nikdy nikdo nepřepadl. Teda jednou jo, ale to byla zkouška nového ředitele pobočky banky a ten to odnesl zlámanou rukou a nohou. Plus obviněním z obecného ohrožení.
Proč jsem nevstoupil do řad AČR má jen jeden jediný důvod: v době když jsem byl bez práce zrovna probíhala akce v Kosovu. A styděl bych se, kdybych toho byl účasten.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Svoby
Příspěvky: 4
Registrován: 04.05.2015 10:14

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Svoby »

Mám dotaz :D poradí mi někdo jak to bude s klikama, dřepama a během ve Vyškově? Snažím se 5x týdně běhat...začínal jsem na 2 kilometrech a teď už běhám i těch 5...stopoval jsem si to a mám 5 km zhruba za 27 min. kliků udělám tak 50 a dřepy ani nevim ale zajímalo by mě jak moc tvrdé to tam ohledně těhle věcí bude....jestli se třeba ráno vstane a poběží 10km nebo tak....hádám že později asi jo ale neříkejte mi že druhý den poběžíme 10km to by tam asi nikdo nezůstal, doufám, že to bude postupně třeba první den 3km potom další měsíc 6km atd atd že se to bude stupňovat a ne že začneme na 10km :O stejně tak kliky....jestli se třeba ráno sejdeme na buzerplace a budeme všichni společně klikovat třeba 100 kliků nebo tak :O všechny rady nebo různě přípomínky ocením :)
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Reccol »

Běh od běhu, četa od čety, instruktor od instruktora.
Těžko říct, ale ta náročnost se zvyšuje postupně. Klid, není to Paris Island.
stepiy88
Příspěvky: 3
Registrován: 03.07.2015 9:48
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od stepiy88 »

Zdravim lidicky,28.7. jedu do Prahy na zdravotni....ovsem cetl jsem tu o tech zubech,ja nemam dva coz tedy asi bude problem ze?To tam tedy asi rovnou nemusim jezdit hmmm. :head
Budu rad za kazdou radu,predem diky ;-)
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od cipis »

No, jestlis to četl, tak tam bylo něco ve smyslu "schopen po sanaci" ... Takže protézy, korunky, atd. Nevidím důvod tam nejet ...

Jinak by mě spíše zajímalo, po jaké době se ozývají těm, co se tam přihlásili. Kámoška vyplnila ten formulář na webu nebo kde už před víc jak měsícem, a zatím nic :(
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od kregan »

Kdo neprojde kritérii prvního výběru, toho ani nekontaktujou.
Čím víc víš, tím míň neseš.
stepiy88
Příspěvky: 3
Registrován: 03.07.2015 9:48
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od stepiy88 »

Ja jsem se pres internet registroval 26.6.2015 a 29.6.2015 mi volali a domluvili mi schuzku na KVV takze to bylo rychle. ;-)
coberak
Příspěvky: 3
Registrován: 03.07.2015 17:13

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od coberak »

dobrý den také me čekaji zdravotni vysetření za 14 dnů chápu tedy spávne ze nenií potřeba protein a bcaa vysazovat ? prosim o odpověď kdo má opravdu zkusenosti s timhle problémem popřípadě bude stacit když všechno týden vysadim před testama ?
Odpovědět