The Walking dead

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Butch
Příspěvky: 774
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: The Walking dead

Příspěvek od Butch »

Asi si přizvali nějaké profesionály jako konzultanty :D
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: The Walking dead

Příspěvek od štaflík »

Šestá serie. Chvilkama utahané a chvilkama překvapivě dynamické. Vedle FWD paráda. Mám pocit, že ve druhém díle se objevuje CZ83?
Kubak
Příspěvky: 86
Registrován: 10.09.2015 23:22

Re: The Walking dead

Příspěvek od Kubak »

Myslíš zbraň, kterou měla ta blondýna? :nod

Obrázek
"Podstatná otázka není, jestli se to stane, ale kdy se to stane" Eugene Habiger, generál USAF
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: The Walking dead

Příspěvek od štaflík »

Jojo.
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: The Walking dead

Příspěvek od štaflík »

Po zhlednutí třetího dílu šesté serie musím konstatovat, že se tomu trochu vrátila dynamika. Jo, je tam spousta plytkých keců a je potřeba přijmout "pravidla hry" světa TWD (=trochu vypnout mozek). Oproti dílům, na které jsem čuměl jen z přesvědčení, že tu postapo Růžovku prostě dokoukám, mě to i docela baví. Smutné je, že by místy stačilo málo k tomu, aby dojem byl lepší.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: The Walking dead

Příspěvek od dracekvo »

Tak nevím jestli se divíme na to samé. Mě to příde větší kravina ještě než předtím. Už sem došel do stádia, že kecy prostě přetáčím a sleduju jen ty části, kde se něco děje. Takže díl mám tak na 15 min maximálně :D
Nechápu jak mohli zrušit Jericho pro nesledovanost a tahle blbost stále pokračuje.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: The Walking dead

Příspěvek od bacil »

já si to pouštím 1,5x zrychleně, nebo k dyž je to s titulkama, tak 2x. VLC to umí přehrávat i se zrychleným zvukem
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: The Walking dead

Příspěvek od RedneckBear »

dracekvo píše:Tak nevím jestli se divíme na to samé. Mě to příde větší kravina ještě než předtím. Už sem došel do stádia, že kecy prostě přetáčím a sleduju jen ty části, kde se něco děje. Takže díl mám tak na 15 min maximálně :D
Nechápu jak mohli zrušit Jericho pro nesledovanost a tahle blbost stále pokračuje.
Taky bych radsi nechal jet Jericho. :|
Ale treba jen nemeli prachy na obcanskou valku a bitky mezi Texasem a spol. :D
The Emperor protects ...
Uživatelský avatar
MarkusX
Příspěvky: 212
Registrován: 19.03.2016 15:09

Re: The Walking dead

Příspěvek od MarkusX »

Věděl jsem o seriálu, ale nějak jsem se tomu vyhýbal, nějací zombíci... kraviny. Náhodou jsem v noci z nudy koukl na nějaký díl 5.té řady a už v tom frčím, jsem v půlce čtvrté série a jedu co to dá :-) Vykreslení PA světa velmi dobré, všechny možné aspekty, chování lidí, charaktery, zásobování, zbraně, nemoci, bitvy a boj o holý život, kdo přežije? Poučné :yes
Zastřel bobra, zachráníš strom.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: The Walking dead

Příspěvek od golem »

To přejde... Kdysi se mi to docela líbilo, jako "návod" samozřejmě o ničem, ale jako oddechovka dobrý. Ale postupně to přešlo do roviny, kdy scénáristé zjevně netušili co si počít a každý další díl byl jenom zoufalá výplň mezi reklamami... Ještě existuje odvozený seriál Fear the Walkin Dead, tam důvod ke změně názoru v průběhu seriálu nebyl, bylo to ubohé od prvního dílu. Bohužel.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking dead

Příspěvek od Serža »

došly mířidla?
Přílohy
12_10_2018_00_46_51.jpg
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1003
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: The Walking dead

Příspěvek od Hdm »

Třeba má nastříleno už tolik, že to má "v oku" a pálí od boku. Mířidla jsou zbytečná váha navíc přece :lol:
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking dead

Příspěvek od Serža »

Něco nám uniká, hoši...s těma chybějícíma zadníma mířidlama je to asi nějakej novej trend, nebo co - v Assassination Nation to samý...
Přílohy
blbost.jpg
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: The Walking dead

Příspěvek od FMJ »

Možná mám odpověď. Kdyby totiž měly hvězdy na dlouhých zbraních hledí a při přilícení při zamiření je zabírala kamera zblízka, nevynikne detail mimiky obličeje. Ač je to naprosto uhozený důvod, jdoucí proti základům střelecké logiky, bývá tomu někdy tak. Samozřejmě, v záběru se zbraní, kde už se o detail nejedná, třeba v ponosu, už se jede se zbraní jede tak, jak ji nachystal rekvizitář, na přání nejvyššího, tj. "rejži". Skript se může třeba postavit na hlavu, ale pokud jde o "umělecké sdělení", tak je to často proti střelecké logice a bezpečnosti...
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4363
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: The Walking dead

Příspěvek od bivoj »

To je to samý jako v případě jakýchkoliv podmořských/sci-fi filmů, kde má mít herec masku/skafandr. Taky má vždy ona přilba/maska vnitřní osvětlení, díky kterému je sice pěkně vidět tvář herce, ale díky kterému by v reálu viděl ten člověk úplný prd. Taky mě to vždy vytáčí, ale je to holt úlitba filmu.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Odpovědět