The Rain

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Odpovědět
Excalibur73
Příspěvky: 51
Registrován: 16.06.2016 9:38

The Rain

Příspěvek od Excalibur73 »

The Rain je nový dánský postapo seriál. Zaprší a skoro všichni umřou. Dva sourozenci přežijí šest let v bunkru....
Námět by se mi líbil jako i to, že s tím přišel někdo mimo Shitwood. Jsem v půlce sérky a deptají mne nelogičnosti jako to, že se ozbrojená grupa táhne kiláky v honbě za šancí najít 6 let starou konzervu, zatímco se lesy prochází srnky, které se člověka už přestaly bát.
Virus se rozšířil deštěm a během jedný přeháňky vymřela většina lidstva....během pár sekund. Když už narvu do seriálu miliony, snad není problém dát hodinový hovor s jedním doktorem nebo aspoň zdravotní sestrou. Chtěl bych vidět virus, který v kapce během dvou sekund pronikne do krve a tam se namnoží takovým způsobem, že je za ty dvě sekundy po vás a hlavně k čemu by mu to bylo....

No škoda přeškoda, zajásal jsem, když jsem to pustil a pak už jsem jen skřípal zuby.

https://www.csfd.cz/film/590927-the-rain/prehled/
CombatMedic
Příspěvky: 131
Registrován: 26.01.2020 9:37

Re: The Rain

Příspěvek od CombatMedic »

Koukám na to (Netflix zdarma) a zatím dobrý. I když mě napdaj otázky jako "co pijou" a další.
Skilled And Resolute
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: The Rain

Příspěvek od golem »

První sérii jsem tehdy viděl... rozhodně nedoporučuji, dost let před natočením by to bylo téměř dno seriálové tvorby, ale úroveň seriálů hodně povyrostla a tohle snad nikdo nemá zapotřebí.
CombatMedic
Příspěvky: 131
Registrován: 26.01.2020 9:37

Re: The Rain

Příspěvek od CombatMedic »

Dokoukal jsem první sérii, ta docela šla. Ale od prvního díli ta kvalita dost padá. Od druhé série už se to hodně motá kolem osobních příběhů jednotlivých postav, romantické zápletky atd. Toho survivalu už tam moc není.
Skilled And Resolute
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: The Rain

Příspěvek od PeFi »

Rozkoukal jsem to, ale množství nesmyslů a totální idiocie v chování hlavních hrdinů je nad mé síly.
Odpovědět