No Escape

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Odpovědět
dr.know
Příspěvky: 195
Registrován: 11.09.2014 23:11
Pohlaví: muž

No Escape

Příspěvek od dr.know »

No Escape,doporučuji, výborná záležitost, velmi uvěřitelná atmosféra, slušně zahraný, úplně mi bylo ouzko.Takovou situaci fakt nechcete prožít...

Příběh rodiny, která se dostalo do státního převratu, při kterém ozbrojený dav zabjí všechny cizince
http://www.csfd.cz/film/316912-no-escape/prehled/
Butch
Příspěvky: 778
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: No Escape

Příspěvek od Butch »

Tak jsem to viděl, ze začátku mi to přišlo jako nějaká parodie, pak se to zlepšilo. Brosnan nebyl podle mě tou nejvhodnější osobou pro tu roli.
majsner
Příspěvky: 246
Registrován: 14.01.2011 18:17
Bydliště: Sudetenland

Re: No Escape

Příspěvek od majsner »

dr.know píše:Příběh rodiny, která se dostalo do státního převratu, při kterém ozbrojený dav zabjí všechny cizince
No touhle jednou větou jsi obsáhl celých 101 minut filmu. Navíc to zní lépe, než jaká je realita. Pořád tam jenom běhají, schovávají se, běhají a zase schovávají, pak přijde James Bond a všechny zachrání. Pak zase běhají a schovávají se a pak je konec. Potenciál to mělo, ale výsledek je obyč rodinný TV filmeček na nedělní odpoledne, který Tě nemá čím překvapit, nic Ti nedá a druhý den už si ho nepamatuješ. Možná, že na lidi, co mají děti, to zafungovalo lépe, ale za mě fakt :ne .
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: No Escape

Příspěvek od herman »

Je to v češtině?
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
jirka911
Příspěvky: 127
Registrován: 14.12.2014 17:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubický kraj

Re: No Escape

Příspěvek od jirka911 »

jenom s titulkama
Uživatelský avatar
RedneckBear
Příspěvky: 324
Registrován: 06.11.2015 0:37
Pohlaví: muž

Re: No Escape

Příspěvek od RedneckBear »

Mne Brosnan vic nez vyhovoval, ale dost nesnasim Owena Wilsona ... ale prezil jsem ho. Film ok, nelituju ze jsem videl. :)
The Emperor protects ...
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1134
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: No Escape

Příspěvek od Haluziak »

Je to sice oživení mrtvého tématu, ale zeptám se jak v tomhle filmu tak v jiných dílech, nevadí Vám občasná absolutní nelogičnost chování hlavních postav?

Třeba tady pasr na zemi nechá AK i když nemá absolutně žádné jiné prostředky ochrany. Brosnan aka ostřelovač s pistolí byl taky super :D

Za mě, jedna z nej scén filmu jsou kuřata krmená rozinkami, aby byly sladké.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Odpovědět