The Walking dead

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze filmy a seriály k tématu.
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: The Walking dead

Příspěvek od Centurion »

v pondělí 18.2
felix5
VIP
Příspěvky: 685
Registrován: 04.07.2012 17:20

Re: The Walking dead

Příspěvek od felix5 »

třeba někomu přijde vhod :

11. I Ain’t A Judas (USA 24.2.2013/ ČR 25.2.2013)

12. Clear (USA 3.3.2013/ ČR 4.3.2013)

13. Arrow on the Doorpost ( USA 10.3.2013/ ČR 11.3.2013)

14. Prey ( USA 17.3.2013/ ČR 18.3.2013)

15. This Sorrowful Life ( USA 24.3.2013/ ČR 25.3.2013)

16. Welcome to the Tombs ( USA 31.3.2013/ ČR 1.4.2013)
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: The Walking dead

Příspěvek od the.marek »

Koukám, že už je trailer na 4. sérii... Ale příjde mi absolutně nic neříkající... :-D

http://www.youtube.com/watch?v=Dxg27QsaIEY
Uživatelský avatar
Evinka
VIP
Příspěvky: 285
Registrován: 06.09.2012 22:31
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: The Walking dead

Příspěvek od Evinka »

už aby to bylo ..... odpočinkový film pro mě ;)
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: The Walking dead

Příspěvek od Centurion »

Tak pvní dil čtvrté serie už je na světě.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: The Walking dead

Příspěvek od dracekvo »

Jsem rád, že jsem se v dílu S04E03 dozvěděl, že Ford Mustang není vhodné auto do PA :D
Fakt nechápu logiku výběru vozového parku. Co se pamatuju, tak to není moc dílů zpět, kde s tou jejich oblíbenou toyotou také zapadli.
Toyotu sem chápal jako, že používají auto, které moc nežere, ale ten mustang byl úplně mimo. Jakékoli civilní auto 4x4 bude jezdit za méně než ten ford a jeho užitná hodnota bude 100x lepší.
Režie už neví co vymýšlet. Jsem zvědav jakým nesmyslem mě pobaví příště :D
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: The Walking dead

Příspěvek od the.marek »

Podle mě už 3tí serie byla nastavovaná kaše, ale libil se mi ten nápad s věznicí... A 4tá série, je takové nastavování 3ky, je to čímdál větší kravina a už na to koukám vyloženě jen z principu... Narozdíl od Sons of anarchy... Koukám od 1. série, teď běží šestá a ej to jeden z nejlepších seriálů, které jsem sledoval... To je ale OT. Každopádně walking dead už je jen kupa :moon :-D
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1005
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: The Walking dead

Příspěvek od Hdm »

třetí díl opět děj nikam neposunul. :ne
martin.connor
Příspěvky: 84
Registrován: 18.03.2012 22:14

Re: The Walking dead

Příspěvek od martin.connor »

dracekvo píše:Jsem rád, že jsem se v dílu S04E03 dozvěděl, že Ford Mustang není vhodné auto do PA :D
Fakt nechápu logiku výběru vozového parku. Co se pamatuju, tak to není moc dílů zpět, kde s tou jejich oblíbenou toyotou také zapadli.
Toyotu sem chápal jako, že používají auto, které moc nežere, ale ten mustang byl úplně mimo. Jakékoli civilní auto 4x4 bude jezdit za méně než ten ford a jeho užitná hodnota bude 100x lepší.
Režie už neví co vymýšlet. Jsem zvědav jakým nesmyslem mě pobaví příště :D
OT: Nebyl to ford mustang, ale dodge charger :) jinak souhlas, výběr vozového parku je děsný. Určitou roli v tom hraje product placement. Ta hyundai ix35 je taky žalostné auto do PA.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: The Walking dead

Příspěvek od Terminated Account »

Jednou nemocen jsem byl schopný dívat se i na úplné kraviny, abych se nějak zabavil. Brouzdal jsem v této kategorii a narazil na WD. Vydržel jsem se dívat na 15 minut prvního dílu. Nic pro mně :ne
Uživatelský avatar
Leon Chamel
Rozpadlík
Příspěvky: 409
Registrován: 12.03.2012 16:25
Bydliště: Haná

Re: The Walking dead

Příspěvek od Leon Chamel »

Přátelé, The walking dead, je původem kreslený komiks, který byl posléze (volně) zfilmován. Přesto si jej mnozí diváci po celém světě často pletou se survivalovou píručkou a hledají v něm nějaké reálnější ztvárnění PA světa nebo snad dokonce racionalitu a přísnou logiku. Ale on je to přece jen takový temnější Čtyřlístek pro dospělé.
Doporučený návod na užívání: vypnout po náročném dni na chvíli mozek a bavit se převážně na úrovni první signální soustavy. Pak je ten seroš docela prima a jako bonus si ještě naše podvědomí bezbolestně naposlouchá trochu té hovorové ingliš.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: The Walking dead

Příspěvek od the.marek »

Takhle to beru, rozhodně v tom nehledám žádnou "survival" příručku :-D. Nemůžu si ale odpustit takové to "rozpadlické" kritizování, jak dělají půlku věcí úplně blbě... :-D. Ovšem celkově 1 a 2 série byla dobrá. 3 a 4tá už je jen nastavovaná kaše, která děj nikam neposunuje a je to jen nastavovaná kaše komiks, nekomiks... Dost mě taky dostalo, když jsem se někde dočetl, že by se tam měl vrátit ten herec jak hrál toho druhýho poldu Shane se myslím jmenoval a má hrad jeho bratra a mstít se, či co... To mě dodělalo... :-D
felix5
VIP
Příspěvky: 685
Registrován: 04.07.2012 17:20

Re: The Walking dead

Příspěvek od felix5 »

the.marek píše:. Nemůžu si ale odpustit takové to "rozpadlické" kritizování, jak dělají půlku věcí úplně blbě... :-D.
sem hrozně rád že v tom nejsem sám :-D
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: The Walking dead

Příspěvek od Centurion »

Myslel sem, že ten seriál už se ani nedá víc zpomalit a znudnit. Dneska jsem se přesvědčil o opaku. Seriál se dokonce vratil v čase a ukazuje nám život z pohledu pana "vokouna". Kdy už z toho přestanou konečně dělat esmeraldu a bude z toho zase seriál o zombie? :ne
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: The Walking dead

Příspěvek od muzzleloader »

Prachy se musi tocit a kazdej chce vydelat,proto to natahujou.Ja mam ten seros ale rad.Relaxuju u nej a nehledam zadny survival moudra.
Skimpy
Příspěvky: 19
Registrován: 17.02.2014 19:14
Pohlaví: žena

Re: The Walking dead

Příspěvek od Skimpy »

Před asi dvěma lety jsem viděl 1 a část druhé série. Docela mě tento seriál bavil, tahle "tématika" mě zajímá i když si jsem vědom, že je to nesmysl. :-) Teď jsem dokoukal zbývající 2 a 3 sérii a pár dílu 4 série. Rád bych něco k tomuto seriálů a k předchozím příspěvkům napsal.

K jednotlivým aktérům:
Lori: mi byla asi nejméně sympatická, na druhou stranu nikdo z nás nebyl v podobné situaci na to aby mohl posuzovat reálnost obecně jejich chování a reakcí. Docela chápu, že se o svého syna bojí a nemá dobrý pocit z toho, že si hraje se zbraní.

Rick: no tak jasně moralista - polda snaží se chovat racionálně a jako správňák mentoruje, dá se to překousnout - to je takové to kliše USA seriálů. Ale stejně jako u Daryla je u něj poznat určitý posun chování.

Daryl: ta jeho motorka by asi nebyla moc bezpečný způsob dopravy mezi davy chodců, to bylo taky trošku ujeté - když už bych čekal nějaké enduro, ale to by asi nemělo styl. O hluku, který tato motorka vydává ani nemluvě. Ta jeho kuš taky asi není moc praktická sice tichá, ale vzhledem k množství šípů a pomalosti nabíjení.

pozor dále SPOLIER, možné naznačení děje...

Shane:tam sem nepředpokládal takový vývoj, spíše jsem čekal, že se trhne a půjde si svou cestou. Ikdyž vzhledem k vztahu k Lori se něco podobného dalo čekat. Spíše sem myslel že ho Andrea uklidní :-)

Guvernér: tak u něj jsem asi úplně nerozkličoval jeho osobnost. Zvláště ve 4 serii mě hodně překvapil a zklamal.

Harschel: docela sympatický

Dale: mě docela v dalších sériích chybí, dával tomu klid a rozvahu, byl mi sympatický i když jeho podezírání a nenávist k Šejnovi mi připadala přehnaná, ale nakonec se nemýlil.

Dále už k seriálu obecně

Obecně: udivovalo mě proč si nevyrobili tlumiče na zbraně (až od 3 serie měl Carl nějaký tlumič), nevyráběli si náboje což je docela rozšířené nebyla tam o tom ani zmíňka, jednou v seriálu zaznělo, že v každém obchodě a baru býva zbraň pod pultem, ale nikdy ji tam nezkoušeli hledat. Nechápu proč nepoužívali nějakou dodávku a při rabování nepřijeli až k budově a do domů nelezli ze střechy auta, tím by se k nim chodci vůbec nedostali,místo toho nechali auto někde na silnici a pobíhali tam mezi chodci. Pochybuji, že propíchnout lebku nožem bude tak snadné jako se to v seriálu prezentuje stejně tak její rozdrcení.

K první sérii se vyjadřovat nebudu moc si už nepamatuji.

II. série - moje nejoblíbenější, nebylo tam tolik akce, ale líbilo se mi to že měli základnu a dále už jen doplňovali zásoby a postupně se to vyvíjelo. Vadilo mi tam, že všude se motali chodci a oni si tam jenom tak v klidu kempovali, děcka si tam pobíhala po lese jen tak. Kousek měli střelnici kde se učili střílet, ale žádné chodce to nepřilákalo a pak jeden výstřel a celé je to v hajzlu :-) To mě docela točilo.

III. série - jejich život ve vězení, jo tohle mělo logiku i když ty ploty nemohly vydržet větší nápor chodců, tam nechápu proč jim průběžně nepropíchávali lebku z poza plotu a stejným způsobem mohli zlikvidovat chodce, kteří byli nalezlí v prostoru kde pěstovali zeleninu. K Woodbury se vyjadřovat nebudu, to už byl trošku úlet.

IV. série- chováni Guvernéra pro mě nepochopitelné. Proč postupně neprošli všechny byty v tom domě, kde ho nechali přespat určitě by tam našli více zbraní. Ten tank mi připadal jako úplná blbost. Když jeli zaútočit na věznici, holka s matkou zůstali u řeky, holka si tam hraje v bahně když odkudkoliv může přijít chodec a matka sedí na střeše karavanu a pozoruje-hlídá řeku.

Po vyplenění věznice to už zase začíná být zajímavé :-) tak uvidíme co bude dále...

Když tak napište vaše názory a zdůvodnění jejich chování, i když je to scifi tak se nad tím dá logicky přemýšlet :-)
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: The Walking dead

Příspěvek od the.marek »

Je to Americkej seriál a seriál obecně, takže tam nehledej žádnou nereálnost, logiku, ani nic podobnýho, takovejhlech racionálních úvah bych moch o tom seriálu, díl po díle napsat knížku, jako každý rozopadlík, který to viděl...
O tom to není, není to z produkce national geographic (i když i tam jde dost často polemizovat...).
Je to jen konzumní zábava pro široké spektrum lidí, milující tuto zombie tématiku, toť vše...:-)
Skimpy
Příspěvky: 19
Registrován: 17.02.2014 19:14
Pohlaví: žena

Re: The Walking dead

Příspěvek od Skimpy »

Máš pravdu, na druhou stranu stačilo "málo" a mohlo to vypadat celkem seriozně, ale asi by to nebylo potom tak zajímavé pro cílovou skupinu diváků.
Robyn
Příspěvky: 77
Registrován: 02.03.2013 23:23
Pohlaví: muž

Re: The Walking dead

Příspěvek od Robyn »

Co se Vám hnidopichům na seriálu nezdá? Přece když je všude plno zombíků, kousajících a servávajících z lidí maso a všude spousta nebezpečných lidí, tak je nejlepší si obléci třeba toto ... :D :D :D (promofoto dílu 4x11)
x01.JPG
RAD
Příspěvky: 214
Registrován: 27.11.2013 10:39

Re: The Walking dead

Příspěvek od RAD »

Pokud by to bylo reálné byly by už hlavní aktéři 100x mrtví a nebylo o čem točit. Vždycky je chytne zombík a aby to bylo napínavější 2minuty se přetahujou o ruku či nohu a zombík trpělivě čeká než mu proletí kulka,nůž nebo lampička z nočního stolku hlavou .
Odpovědět