Doba osvícení se blíží - aneb proti komu skutečně stojíme

...aneb naučné a seriózní video dokumenty k tématu. Cílem je rozšířit si obzory.
Odpovědět
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Doba osvícení se blíží - aneb proti komu skutečně stojíme

Příspěvek od Fjord »

http://www.youtube.com/watch?v=uqC0Degl ... re=related

Velice doporučuji tento 50-ti dílný dokument Arrivals (je 52 dílný-ale poslední dva díly nejsou přeložené).
Autoři si dali opravdu hodně práce se seskládáním všech informací, které jsou, dle všech mých informací, které jsem už dřív získala, z velké části pravdivé. S něčím tam nesouhlasím, něco nevím, jestli tak skutečně je, - třeba korán prakticky neznám, ale většinu vidím podobně. Nevěděla jsem například, že současný papež byl v dětsví u nacistů, atd. Je tam pozadí současných příčin "bojů" v Izraeli, a jaké to celé pravděpodobně bude mít dopad. Co jsou v základu muslimové a proč se zkrátka některé jevy, které jsou kolem nás dějí tak, jak se dějí. Chce to jen nebrat s přílišnou předpojatostí. K některým tématům se autoři vrací, aby dovysvětlili další střípky. Je to podané srozumitelně tak, aby tomu rozuměl každý, takže nejde o zbytečné filozofování o náboženstvích nebo politice. Celé to měřuje k jednomu-ukázat, "kdo" je ten, kdo tu skutečně určuje pravidla a co se tu děje už od dob faraónů. Cílem pro nás pak je se sjednotit a rozpoznat - kdo je kdo - v tom je to to pro nás velká výzva - koho a co chce každý "podporovat".

Díly 0-35 jsou přeložené kvalitně do češtiny -postupně ten překladatel dodává další (žil v Libanonu, takže ví, o čem skutečně je ten dokument-oproti slovenskénu překladu, ve kterém je dost chyb.
Slovenské jsou přeložené do 50-tého dílu.

Nad vším tím mi jen visí jeden velký otazník - většina tohoto byla předpovezena - tak jsem zvědavá, co je "za rohem" -tedy "za zdí", aby mě někdo nevzal za slovo ... :mrgreen: :angel
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Doba osvícení se blíží - aneb proti komu skutečně stojím

Příspěvek od Patrol »

Je to někde ještě ke stažení?
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Doba osvícení se blíží - aneb proti komu skutečně stojím

Příspěvek od Desouza »

Mě to píše video není dostupné :cry:
Vincit omnia veritas .
Watcher
Příspěvky: 26
Registrován: 01.01.2015 12:20
Pohlaví: muž

Re: Doba osvícení se blíží - aneb proti komu skutečně stojím

Příspěvek od Watcher »

Celu seriu s ENG audiom mate napr. tu, ale je to bez CZ/SK titulkov.
https://www.youtube.com/watch?v=RdUHHkD ... o33AyZ3z5m

Co som pozrel cast 00- intro, tak dokument sa venuje prichodu Antikrista resp. vyvoju kultu satanizmu a s tym suvisiacou symbolikou, znakmi a stopami v priebehu historie ludstva.

P.S.
mozno si tiez tiez pamatate na 80-te roky, ked sme boli mladi a letel (u nas este zakazany) Heavy Metal, Punk a pod. smery ako revolta proti soc. systemu ..:) https://www.youtube.com/watch?v=WxnN05vOuSM
Odpovědět