Jídlo do auta

Odpovědět
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Jídlo do auta

Příspěvek od MarS »

Nebudu na to sám ;) za mě daleko lepší než nějaký tatranky nebo čokolády, musli tyčinky jsou zas tlamolep..
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Jídlo do auta

Příspěvek od K4cer »

Zkonzumoval jsem uzený šproty v oleji v konzervě, který se asi dva roky vozili v autě, léto zima.

Opticky i chutově beze změn. Kdybych se do zítra posral, tak vám to napíšu :D
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Jídlo do auta

Příspěvek od Ibex »

čoveče, já bych si v autě konzervu vozit fakt nelajznul. Já vím, že tu má spousta lidí dobré zkušenosti, ale přeci jen - 10x to bude ok, ale jednou na to můžeš krutě dojet. A vem na to jed (třeba ten z konzervy :-D ) že to bude zrovna ve chvíli, kdy zásoby budeš potřebovat.
Osobně vozím v autě 2 čínský nudlačky (ten mastnej humus uvnitř vyhazuju) a 2 zalévací polívky, 2 oříškové tyčinky a 2 pytlíky čaje + petku s vodou, kterou každý měsíc z kufru přesunu do kabiny a vypiju - místo ní dám předtím samo sebou novou. K tomu malý vařič na tekutý líh s palivem + alu pitítko se lžící. Už 2x jsem toto využil - pokaždé na zaseknuté D1. Vím že to není žádná hitparáda, ale na zahnání hladu a doplnění energie to stačí.
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Uživatelský avatar
MFG
Příspěvky: 267
Registrován: 05.04.2015 1:41
Pohlaví: muž

Re: Jídlo do auta

Příspěvek od MFG »

Já jsem konzervy také vyřadil, přece jen je to trošku risk. Dříve jsem vzadu v kufru měl i tyčinky a další věci krátkodobé spotřeby, ale zjistil jsem že je tam zapomínám a pak to není k jídlu. Takže teď je vzadu jenom NRG5, vařič, voda, čaj, nudlovky, takový věci a snacky prostě taháme po batohách furt sebou.

Když je problém, tak hlady a žízní neumřeme, po ruce máme sebou pořád čerstvé a chutné jídlo a nemusím dojídat olezlé mňamky.

@K4cer co Tě nezabije, to Tě posílí 😂😂😂🍽
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Jídlo do auta

Příspěvek od K4cer »

Právě proto to píšu, takhle mi to funguje už několik let.
A za mnou nemá kdo brečet :/

Kompletní popis jídla vozenýho v autě (i s komentářem k botulotoxinu) je asi 4 stránky dozadu v tomhle vlákně.
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
floky
Příspěvky: 263
Registrován: 17.12.2011 22:37

Re: Jídlo do auta

Příspěvek od floky »

Ako "núdzový" nakopávač energie som vyskúšal tieto cukriky:

SFINX Pro Energy Citrus, energetické želé cukríky s kofeínom 60 g

Výsledok: značne vyčerpaný a bez nálady som na spiatočnú cestu domov počas jazdy na motorke načal tento balík. Zjedol som asi polovičku...účinok sa fakt dostavil. Povedal by som že to nakoplo lepšie ako redbull. Plus tie želé cukríky dodali aj energiu a ústúpil hlad. Podla výrobcu jedno balenie = šálka silnej kávy.

Doporučujem
Odpovědět