Střelecká sluchátka

Vysílačky, mobily, kódy a šifry...
Odpovědět
pivniciar
Příspěvky: 98
Registrován: 07.11.2021 20:22

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od pivniciar »

Toto nepoznam, ale aktivne stuple s dobrym utlmom robi aj 3M, tiez je to seria Peltor.
https://www.3m.com/3M/en_US/p/d/v000232018/
Forum sa stalo desivo zaslepene jednostranne politicke. Tolerancia nenavisti miestnych prospievatelov degraduje uzitocne a zaujimave forum. Nepiste mi nikto, stratil som zaujem o akekolvek info odtialto. #freeUlfhednar
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od viktor »

tvz elektronick asluchatka jsou vzdy stereo o mono nevim, duvod je jednoduchy a to smerova orientace. Krome fakt nejlacinejsich co fakt nema cenu kupovat je to pak lisi spise konfortem uzivatele nez necim prakjtickym. Gelove mosle jsou samezrejme prima a lepe sedi, zas pokud to nemas denne na hlave tak je to celkem jedno.
Vystridal jsem nekolik elektron,ickych sluchatek a nakonec uz ma par let tyhl ek plne spokojenosti https://www.strobl.cz/elektronicka-sluc ... -fde_p8606
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od Haluziak »

Viktore ty jsou i u mých kamarádů oblíbené a tlumí super i sběr zvuku je asi lepší než u mých Earmor MHxy ale ty zas mají mikrofon a spolupracují s vysílačkou, což byla u mě podmínka. Další, které splňují tuto podmínku pak byli až Peltor Comtac a MSA Sordin, které ale citelně převyšovali budget.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od vratnikp »

Earmory mam taky, koupil sem je spíš ze zvědavosti. nešetřím je a přežili. Jak déšť tak prach Nosím je i na čekanou a třeba myši rejdící v listí slyším dobře. Problém nemám ani se směrovou orientací. Ale můžu srovnat jen s Howard Honeywell, což taky neni žádná špica.
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od devlop »

Já nakonec vybral Walkers Razor Slim. Měl jsem budget do 2K a požadavek, aby to bylo o dost menší než mé současné Peltor Optime III, ve kterých si připadám trochu jako Otík Rákosník.

Chtěl jsem v barvě tmavě hnědá, bohužel, poptával jsem objednávku ve třech eshopech, všude vyprodáno. Ze Stroblu mi přišel dokonce tento mail
Screenshot_303.jpg
v ostatních eshopech také nedostupné, prý čekačka bude tak měsíc, dva, než dorazí z júesej :)

Nakonec jsem našel v černém provedení, kupodivu na eshopu, který není primárně zaměřen na střelecké potřeby. A ještě jsem k tomu dostal jako pozornost dvě čilipapričky, a to ne ledajaké :lol:
IMG_20220329_165955.jpg
První dojem je skvělý, zpracování fajn, dobře příléhají ale netlačí, jdou složit na minimalistický rozměr, plasty nejsou žádný shit, i když samozřejmě na obalu, jak jinak, "Made In China"... Pro mne je naprosto skvělé to zapínání otočným přepínačem, který slouží zároveň jako nastavení úrovně zesílení. Úplně nenávidím nastavení hlasitosti po krocích tlačítky up a down, což tady naštěstí není. O víkendu vyzkouším na střelnici.
IMG_20220328_160312.jpg
IMG_20220329_165946.jpg
glock69
Příspěvky: 103
Registrován: 22.02.2014 18:08

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od glock69 »

Nemáte někdo zkušenost se sluchátky GLOWISER LT-AL? Na jiném fóru jsem četl, že jsou lepší než Peltory SportTac, které mám a musím říct, že úplně spokojený nejsem....
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od Matěj »

Zkušenost popravdě nemám, musel jsem se podívat na foto, o jaká sluchátka se jedná. Nedávno jsem se u nás na střelnici připletl k diskuzi nad kvalitou sluchátek a kolegové, kteří tyto měli, tak po přímém porovnání s Peltory, sami řekli, že Peltor je jinde. Pamatuju si je právě proto, že je to taková, na pohled, kopie Sordinů.
Osobně bych, pokud bych chtěl nízkoprofilová sluchátka, šel do Sordinů (tyto používám) nebo do Peltorů. Sordin mi na venkovní střelnici vyhovují, na vnitřní je beru spolu se špunty, popř. pasivní kvůli lepšímu útlumu, ale většinou chodím na klubovou venkovní střelnici, tam jsou OK pro velkorážnou pušku.
glock69
Příspěvky: 103
Registrován: 22.02.2014 18:08

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od glock69 »

Děkuji za informaci.
Nechtěl jsem dávat odkaz na sluchátka, ať není problém...
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od Haluziak »

Taky je to u tloušťce šrajtofle. Jelikož jsme se s klukama shodli, že PELTOR ComTac a obdoba u Sordinu jsou pro nás moc buržoázní, přešli jsme na čínský Earmor (kdysi propagoval InstructorZrro). Stojí kolem 2000Kč tlumí slušně a s vysílačkou fungují taky dobře. Navíc za tuhle cenu má většina z nás jedny na škopek a jedny samostatný.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Ctihodný občan
Příspěvky: 3
Registrován: 11.01.2021 14:28

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od Ctihodný občan »

Mohu se prosím zeptat na zkušenost (v čase) se značkou Earmor? Chtěl bych něco, co se bude kamarádit s vysílačkou a ty M32 se mi velice zamlouvají. Pořád je to ale Čína, tak váhám, zda do nich investovat. Díky.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1131
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Střelecká sluchátka

Příspěvek od Haluziak »

Furt máme, furt používáme, teď přišlo info z UA že je v nich blbě slyšet drony.
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Odpovědět