Ideální popruh na pušku

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od Chorche »

no tak to sem měl asi dycky štěstí :D Já nakupuju z číny prakticky všechno a v drtivý věčině případů dostanu to co si vobjednám (kvalitativně).
Uživatelský avatar
alex bratt
Příspěvky: 28
Registrován: 25.09.2012 13:58

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od alex bratt »

Souhlas s Cipis, myslim, ze se vyplati se je prohlidnout osobne... To me nezabije a ve vysledku to muze predejit problemum
pepa_z_brna
Příspěvky: 339
Registrován: 01.07.2013 21:38

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od pepa_z_brna »

Chtel bych si koupit nejakou kopii MS3 na 858 a v Brne jsem objevil dva obchody kam na ne mrknout. Jenze stejne poznam prd co by melo fungovat, tak muzu poprosit jestli nema nekdo odkaz na overenou kvalitu?? Diky
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od cipis »

Ověřená kvalita u kopiee neexistuje. Dnes ti dojde takový kousek a zítra makový.
Prostě kup, používej a neřeš, za 300 Kč to nemá cenu, nad tím přemýšlet.
Pokud chceš ušetřit, kup popruh a spony a udělej si sám, opět není co řešit, návodů na internetu je spousta.
Kvalitní popruh seženeš v pohodě, se sponama je trochu problém, ale také existují kvalitnější než klasika Plasty v každé galanterii.
Milan_rozpad
Příspěvky: 139
Registrován: 29.10.2014 21:40

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od Milan_rozpad »

Já koupil v airsoft krámu za 350 kopii 3 bod magpula a na 858 naprosto v pořádku i při běhání atp ...
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od des »

trojbodový magpul? možeš dat link?
Milan_rozpad
Příspěvky: 139
Registrován: 29.10.2014 21:40

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od Milan_rozpad »

nemůžu nemají web

http://www.anareus.cz/detail.php?id=1747

princip je toto jen jiný "výrobce"
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 766
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od des »

vím jak vypadá trojbodový popruh. ;) len nevim že by niečo také robil magpul.
na stránke majú klasiku jedna-dva bod a dvojbod
cipis
Příspěvky: 4842
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od cipis »

Číňan dá Magpul na všechno ;-)
Milan_rozpad
Příspěvky: 139
Registrován: 29.10.2014 21:40

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od Milan_rozpad »

mám i dvojbod "kopii" magpulu, ten vypadá naprosto totožně s originálem, jen samozřejmě detail zpracování není stejné kvality, tak jsem předpokládál že i ten trojbod byl to samé, ale taky teď nemohu dogooglit trojbod od magpulu
takže to asi fakt je jen obrandované něco jiné :)
hharo
Příspěvky: 289
Registrován: 30.12.2012 11:37
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od hharo »

Nezainvestoval tu někdo do Magpul MS3 Gen 2 popruhu? Nikde jsem nenašel recenzi, jestli je to lepší..
sas
Příspěvky: 63
Registrován: 06.02.2015 9:45

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od sas »

zdar mohl by mi nekdo vysvetlit jaky jsou rozdily jedno dvou a troj bod poruhem :oops: nejlepe z nejakym foto ,chtel bych neco na kratkou kosu
john.hawk
Příspěvky: 22
Registrován: 06.06.2012 9:34

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od john.hawk »

jednobodový popruh upíná se zejména v oblasti před pažbou..jeho výhoda je že můžeš snadno měnit střelecké gardy..
dvojbodový popruh upíná se zejména v oblasti předpažbí a pažby, výhoda je že s tímto můžeš dělat i jiné ,,nestřelecké ,,činnosti..kdy zbraň můžeš si odhodit na záda nebo více přitáhnout na hrudník..měnit gardy lze, ale už je to trošku náročnější na to jak dobře je popruh vyroben, zejména jeho povolovací část..
tříbodovej : stále se používá na HK MP5, nemyslím si že by to byla suprovka.. zdá se mi to moc složité a jak byla naše patrola v Ačku nastřelena, tak klučina s tím docela zápasil..video zde :
https://www.youtube.com/watch?v=qrUkrgPGo4I

videa ze slingama jsou na youtube hafo ( hodně)
one point sling
Magpul MS3,MS4
tedka nový Haley Strategic D3 sling..
Vickers Sling..
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od Reccol »

Jednoboďák je fajn na střelnici a na DA akce, prostě místa, kde potřebuješ dobrou manévrovatelnost.
Dvouboďák se dobře nosí, dá se se zbraní pracovat a zas tolik nepřekáží, když to dobře seřídíš.
Tříboďák je na hovno.
sas
Příspěvky: 63
Registrován: 06.02.2015 9:45

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od sas »

ok dik
Uživatelský avatar
Rainier Wolfcastle
Příspěvky: 1607
Registrován: 30.01.2011 14:33

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od Rainier Wolfcastle »

Chtel bych se vas zeptat, pouzivate nekdo pruzne popruhy? Potrebuji si ted nejaky koupit. Na ty pruzne jsem se dival, docela se mi libi, ale uprime mam obavu, ze na nem bude zbran strasne skakat...
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od Nicotinick »

Já jenom odpružené jednobody. Značkový popruh s kvalitní pevnou gumou skáče nahoru dolů minimálně.
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od viktor »

tady nevim jak vy, ale představa ze se vlacim celej den, ci dny, s nabitou ( tudíž tezkou ) kosou ci jete vetsi a ci tezssi zbrani na necem jiné nez poradnem v podstate klasickem popruhu je mi dost desiva. na vojne jsem se vlacel s kosou plus 20 ci 30 naboju cele dny s klasicky popruhem co byl u kosy a slo to, ale s jednobodake, nen´vim nevim,
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od Nicotinick »

Pardon, myslel jsem např. od Roni, přes MP5 po karabinu AR 15. Tahat M14 nebo G3 na jednoboďáku je samozřejmě pitchovina a předpokládám, že to nikoho nenapadne. :D :oops:
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Ideální popruh na pušku

Příspěvek od herman »

No, já mám u všech dlouhých příslušný originální vojenský popruh. A nosí se mi to dobře.
Jednoboďák jsem kdysi hodil na airsoftové AKS-74U, ale po první akci šel dopryč.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Odpovědět