Záložná zbraň

Střelné zbraně - pistole, pušky, ale i kuše, luky, perkusní, atd. Diskuze pouze pro starší 18-ti let!
Odpovědět
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od MRAK »

krása :yes

to mě líbí moc :D

kdes ho kupoval a na kolik vyšel, pokud se mohu optat?
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od PaF »

Mam povedet?
Naposledy upravil(a) PaF dne 07.03.2014 20:14, celkem upraveno 1 x.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od PaF »

AlfaProj Brno. Tritiova moucha a BEZ zamecku :rofl Cena 23k, ale co, jsme tu jen jednou. Navíc je financovan z prodeje dalších zbrani. Mam ted utrzene vazy v rameni, tak jsem .357 ještě nezkusil, ale tesim, tesim...
Radek07
Příspěvky: 1190
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Radek07 »

to ze budou zase v Otrokovicích vyvracet popry z pantů :D
Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 201
Registrován: 05.01.2012 7:58

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od TREW »

MRAK píše:
////Jinak, na vysvětlenou, já (na rozdíl od některých místních kolegů) s Kevinem problém nemám a jednu dobu jsem o něm i uvažoval.
Kvůli rozměrům a váze.
Nicméně pak to u mě vyhrál S&W 637 airweight ////
V pohodě ;) já také nemám problém s výběrem zbraní jiných osob, každý má svůj vkus, názor a nějakou filozofii nošení s případným scénářem v hlavě "jak by to asi bylo" 8-)

Kousek výše doporučovaný Kel-tec P32 je určitě výborná volba kapesní zbraně a rovněž 7,65mm je i moje oblíbená ráže, Hovnivál by jinak neměl co žrát :). Po přečtení tohoto článku http://archiv.aegisteam.cz/newindex.php ... esty&id=37
jsem o Kel-tec P32 taky nějaký čas uvažoval jako doplněk ke škorpikovi a ČZ 83 (7,65mm), ale zásadní rozdíl v užitné hodnotě oproti Kevinovi M jsem nenašel a hlavně jsem nenarazil na nabídku nové zbraně, tak jsem si nechal Kevina M, kterého mám od kolébky, vím co má za sebou a tak nějak mi přijde, že je to víc kus poctivé oceli (a slitinového rámu s ocelovou vložkou :D ).

Na ty revolvery v posledních příspěvcích se podívám, vypadají zajímavě a já zatím žádný revolver nevlastním.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od PaF »

To je chyba, velká chyba :roll:
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od des »

vypadá moc pekne. nemá síce pod 150mm jak to chcel zakladatel, ale je celkom lahký (chorchemu by kapsy ajtak potrhal :mrgreen: ) a nosenie bude príjemné. tým výhody končia.
patrí medzi kúsky ktoré sú vynikajúce okrem prípadov, ked je potreba tasit a strielat. :angel
viac sa to rozoberalo v príslušnom vlákne o revolveroch.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

už sem psal že kelteky prodává Martínek. Užitná hodnota oproti kevinovi tam samozřejmně je. Nepoměrně příjemnější nošení díky poloviční váze. Pro mě je prioritou u každodeně nošený zbraně abych se jí nemusel nijak přizpůsobovat a abych nemusel překonávat každej den to nutkání si zbraň nevzít protože se mi bude blbě skrejvat/bude moc těžká atd.
Typickej příklad je, když du třeba k doktorovi kde vim že se budu slíkat. U velkýho kvéru problém, u kelteka sundam gatě i s pistolkou v kapse, nikdo si ničeho nevšimne. Prostě to můžu mít u sebe 24 hodin 7 dní v tejdnu a bez toho aniž bych na to musel myslet a stresovat se. Včera sem měl kupříkladu kelteka v sauně :lol: Protože na klipsu de nosit i na ručníku kolem pasu :lol: O plavkách v létě někde u vody ani nemluvě :twisted: Jakej jinej kvér vám todle umožní ?
Strelec45
VIP
Příspěvky: 1187
Registrován: 17.02.2013 9:59
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Strelec45 »

Myslím, že za tu saunu tě nebude mít rád. :mrgreen: Dals pak olejovou masáž, aby z toho taky něco měl? :lol:

Revolver - ještě jedna výhoda mě napadla. Dá se střílet přímo z kapsy, pokud je bez palečníku, otáčení válce nic nebrání, na rozdíl od pistolí, kde se pohybuje závěr. ;)
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

masáš si dam rači u andy v klubu, tam to mam zadara :D
Robert
Příspěvky: 18
Registrován: 23.04.2013 14:21
Pohlaví: muž
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Robert »

Z môjho osobného podladu je ideálna záložná zbraň malý revolver v 2 palcoch a z poloskrytým kohútom. Jeho jedinou nevýhodu vydím že je troška širší a pri niektorých druhoch nosenia teda viac viditelný. Inak len samé výhody aj keď kapacita možno o náboj či dva menšia ako pištol obdobných rozmerou. Pri nových zliatinových modeloch sa už váha pohybuje v prijatelnej miere. Osobnú skúsenosť však snimi zatial nemám ,takže ani prípadné doporučenie modelu.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

video nadšenýho majitele kelteka :) A fak to nejsem já :)

http://www.youtube.com/watch?v=_GMyNo5fhvQ
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od des »

ty faxeš nadšenej majitel kelteka :mrgreen:

btw, g26 kapsy nepotrhá. cxs jeans, 3 dni. 8-)
ale holster je samozrejme lepší, že...
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

jo, načenej sem, stejně jak ten pán ve videu. G26 na 3 dny možná kapsu neutrhne, ale na 24/7 to asi nebude co... :D

Jináč teď zrovna vířim debatu o G42 na mujglocku. Pánové tam hýkali blahem nad malostí a lehkostí G42, ale evidentně dosud neslyšeli o keltecu a jeho zázračným klipsu na kapsu :D
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od des »

bola to núdzovka, 24/7 fakt nechcu. z kapsy sa to blbo tahá v polohách v ktorých je aiwb noprob.
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

no mě se to tahá z gatí pohodově v jakýkoliv poloze. Teda kromě polohy u gastroenterologa co mi dělal vyšetření žaludku. Tam sem to měl docela problém vytáhnout, což taky bylo jeho jediný štěstí :lol:

Jinak, tajdle docela srandovní test kelteka s municí magsafe (místo olověnýho jádra má v sobě plášť střely broky). https://www.youtube.com/watch?v=440nBoravuc
Uživatelský avatar
des
Příspěvky: 767
Registrován: 14.11.2012 20:29
Pohlaví: muž

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od des »

okyslej závěr na mujgloku pobavil. zas tam bola tá tepláková fotka, ktorá neni uplne košer, páč tam máš kapsu otočenú dozadu. v normálnych gaťách to vypadá trochu ináč ;)
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

jak otočenou dozadu ? Je to levá kapsa, na levej straně, pistolka je na přední části stehna

EDITa: abys tu zas nemluvil židovsky, tak sem ti exkluzivně udělal další dvě fotky :D Jedna v multicamovejch kraťasech a jedna v apartních manžestrácích :D

Obrázek

Obrázek
floky
Příspěvky: 263
Registrován: 17.12.2011 22:37

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od floky »

Chorche: a možeš nám vysvetlit, ako pištol, z !!! lavej !!! kapsy taháš, ak je očividne otočená opačne, Klip je umiestnený na pravej strane zbrane, zbran je umiestnená v lavom vrecku? predpokladám že si lavák, ale potom nerozumiem tomu, ako pištol vytahuješ....
Chorche
VIP
Příspěvky: 3275
Registrován: 28.02.2013 13:11

Re: Záložná zbraň

Příspěvek od Chorche »

vytahuju jí dvouma prstama levý ruky. Sem předělanej levák (velká móda našeho zdravotnictví v 70. letech), což v praxi znamená že kromě ručního psaní kde píšu pravou dělam všechny věci vobouma rukama stejně. Například volant v autě držím primárně levou, ale knypl v letadle pravou. Střílím levou i pravou stejně.
Odpovědět