Kubec VYBAVA

...aneb co mít připraveno "vždy po ruce", KPZ = krabička poslední záchrany.
Kubec
Příspěvky: 59
Registrován: 28.05.2013 1:16
Pohlaví: muž

Kubec VYBAVA

Příspěvek od Kubec »

Vsetko okrem baseballiek, kuše a solarneho panelu mam roztriedene medzi batohom (Warrior Crusader Pack) a ciernou EDC kapsickou na pas..

EDC: Jedna rucna led baterka, kaleny teleskop "26", Leatherman Supertool 300, na klucoch Victorinox Cybertool 29, penazenka, Galaxy S4 s navigaciou a vela uzitocnymi aplikaciami, mini lekarnicka, rezatko s nahradnymi cepelmi, pistalka, cierna elektrikarska paska, usb nabijacky do auta aj do siete, atd atd..

Ostatne je v batohu. Je mi jasne ze to neni napr. kompletny BOB, su to hlavne veci ktore niesu uplne bezne v kazdej domacnosti, fotit deky a pribor som nepokladal ze vhodne ani zaujimave. Ta kuša je tam skôr na okrasu (kupoval som ju davno) aj ked pri zasahu do krku by to mohlo nieco urobit :geek: .. Prak znie tiez mozno trochu detsky, ale v kombinacii s olovenymi gulkami rôznych ráži je to celkom delo :devil
Přílohy
20130820_174537s.jpg
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Terminated Account »

Měl by jsi si změnit nick na Van Helsing, Blade nebo Mad Max! Proti gustu... :mrgreen:
Kubec
Příspěvky: 59
Registrován: 28.05.2013 1:16
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Kubec »

Myslim ze zbrane su minimalne rovnako dôlezite jak voda s jedlom. Pretoze ked voda s jedlom nebude, pridu ti so zbranami a zoberu jedlo neozbrojenym :lol: .. Ja samozrejme okradat nechcem a nebudem :)
Aj ked je mozne ze po tyzdni hladovania sa clovek zmeni :roll:
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od the.marek »

A co šipky do té kuše? Btw. kde si sehnal takovýhle hezký solární panel v podobě kufříku a kolik koštoval? Já si ted koupil solarni nabijecku na mobil s ruznými nastavci za dobrej peniz a akci. zkousel jsem zatím jen zběžně pod lampičkou a co cca minuta to 1% což celkem ujde. Jaký má výkon tenhle?
Kubec
Příspěvky: 59
Registrován: 28.05.2013 1:16
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Kubec »

Sipky su kusok nalavo od kuse, hned vedla guliciek do praku. Skoda ze nejsu vsetky cierne, lebo takto multifarebne to vyzera jak hračka do škôlky.

Panel ma vykon 13w. Dodava 12v a max 1,1A.
http://www.maxstore.sk/product/solarny- ... -545-3872/
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od the.marek »

Ajo, já slepec, už je vidím... Ona je to ta malá ruční kuš a šipky jsou krátké, úplně jsem je přehlédl...:-D. Na jakou vzdálenost jsi schopen se trefit nějakou rozumnou přesností do terče? S kamarádem občas střílíme z téhle: http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/o ... a-ram.html
A musím říct, že mě dost překvapila její přesnost a síla... Na cca 40m se dá při bezvětří víceméně trefit do terče 40 na 40 a skoro to prošije 18ku dřevoštěpkovou desku...:-)
Kubec
Příspěvky: 59
Registrován: 28.05.2013 1:16
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Kubec »

Necakaj podobne cisla ako od tej vasej velkej.. terc 40x40 by nemal byt problem na 20m, ale sipka je lahka a kusa slaba, cize do klasickeho dreva sa ledva ledva zapichne. Ale na pohlad sa zda ze su to celkom pecky, do hlavy by som dostat urcite nechcel.
martin.connor
Příspěvky: 84
Registrován: 18.03.2012 22:14

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od martin.connor »

Mám podobnou pistolovou kuši. Na cca. 5 metrů jsem s ní prostřelil starý koženkový obal na na CD kde bylo asi 10 vrstev koženky. Řekl bych, že zásah do 10m je schopen člověka vyřadit na další dobu. Co se přesnosti týče, do 10m je to ok, pak už je to dost na pendrek. Svého času jsem ji koupil asi za 800,-
Medař
Příspěvky: 71
Registrován: 02.01.2013 22:19

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Medař »

Mě by zajímalo,na jakou konkrétní světovou apokalypsu je tato výbava.Příjde mi to jako by jsi se chystal udělat banku.
Heike
VIP
Příspěvky: 527
Registrován: 25.06.2013 11:07
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Heike »

Ještě mi tam chybí tonfa, textilní(provázková) a palcová policejní pouta a nunčaky, střílející propiska, dýmovnice, pepřák. Ne, vážně-přijde mi zbytečně tahat třeba dlouhou zbraň třikrát, místo vrhacích nožíků bych bral třeba SAS dýku.
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Venet »

to čierne zahnuté oné medzi nožom a alu fóliou je čo?
martin.connor
Příspěvky: 84
Registrován: 18.03.2012 22:14

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od martin.connor »

OT: Vypadá to jako fajfka na trávu :)

Jinak si taky myslím, že zbraní je tam víc než na protiromskejch demonstracích.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od the.marek »

Podle mě to je periskop... Každopádně dle mého názoru. 2 plynové masky - zbytečný, 2 basebalové pálky zbytečný podle mě obě... Kdo se s tím má tahat, někde čapnu kus klacku, když už... Navíc teď koukám, že tam máš teleskop, tak na co 2 baseballky, leda, že bys chtěl založit PA baseballovej tým...:-D. To kukri když už, tak bych vyměnil za delší mačetu, takovej divnej kočkopes to je, ani dlouhy, ani krátky... Periskop bych taky nechal doma... To samé prak Tak třetinu věcí bych vyházel... Na druhou stranu mi tam chybí tak zásadní věci jako třeba lékárnička, nějaké jídlo, dezinfekce vody, popřípadě vlaasec, háček, křesadlo apod... Určitě bych překopal komplet... To co bych ubral na zbraních, tak bych přidal na zdravotnickém materiále... Jediné co se mi tam hodně líbí je ten solární panel... :yes
Kubec
Příspěvky: 59
Registrován: 28.05.2013 1:16
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Kubec »

To cierne zahnute je bruska na noze. Baseballky samozrejme nebudem nikam tahat, to je na doma :D
TheMarek, co konkretne sa ti nezda na praku? Tento som objednal od cloveka co ich doma vyraba, dava tam gumu na earobik a striela to take bomby ze olovena gulicka by sa bez problemov zaryla do hlavy si myslim (v pripade nutnej obrany samozrejme).

Inac neviem ci si si vsimol to rucne dynamo hned vedla LED svietidiel. Ma to tiez samicu autozapalovaca 12v / 0,8A
Usudil som ze by sa ti to mohlo tiez pacit nakolko je to nastroj na rovnaky ucel ako ten solarny panel.
Medař píše:Mě by zajímalo,na jakou konkrétní světovou apokalypsu je tato výbava.Příjde mi to jako by jsi se chystal udělat banku.
No inac to neni zly napad.. Len sa este musim rozhodnut cim budem ohrozovat pracovnikov banky, ci tou kušou, mačetou alebo zabijackym prakom :lol:
Naposledy upravil(a) Kubec dne 21.08.2013 22:36, celkem upraveno 1 x.
maci
Příspěvky: 770
Registrován: 24.06.2012 23:22

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od maci »

To je výbava do ČB?
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 449
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od gravedigger »

Sorry - to je výbava 14ti letyho kluka co čte komiksy
Uživatelský avatar
uaz469
Příspěvky: 482
Registrován: 13.11.2011 11:08

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od uaz469 »

- souprava pro bankovního lupiče?
maci
Příspěvky: 770
Registrován: 24.06.2012 23:22

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od maci »

Co s tím chceš dělat? Běhat po lese? K čemu tolik elektroniky? Myslíš si, že půjde internet a večer si přečteš na tabletu recept na kotlíkový guláš.
Kubec
Příspěvky: 59
Registrován: 28.05.2013 1:16
Pohlaví: muž

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od Kubec »

Internet nam illuminati vypnu, ked ale nebude EMP tak film si na tablete/mobile pozrem :)
No a odhalili ste ma.. Snivam o tom byt akcnym komixovym hrdinom. Jediny kto tu napisal nieco k veci je TheMarek.. Ja viem priat kritiku len ju treba specifikovat a ne napisat jednu "vysmešnu" vetu ;)
Kvôli par zbytocnym veciam zatracovat vsetko ostatne mi tiez nepripada celkom rozumne
maci
Příspěvky: 770
Registrován: 24.06.2012 23:22

Re: Kubec VYBAVA

Příspěvek od maci »

Nikdo tě nezatracuje, ale tahat bych to nechtěl.
Odpovědět