Kurzy první pomoci

...aneb jak účinně pomoci sobě, či bližnímu svému.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od Václaf »

Ahoj,já myslím,že ,,ten náš-první,, je tzv. Ralsko. Nemýlím-li se ? :beer :hand
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od bacil »

No já nyslím, že alive to má pojmenovaný úplně přesně a máte to na tom papíře co jste od něj dostali, abyste si nemuseli trápit ceruzky.

Já byl na Rozšířený kurs první pomoci, no a alive nám teď prozradí, jeslti je to 1, nebo 2.
RAD
Příspěvky: 214
Registrován: 27.11.2013 10:39

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od RAD »

Máte v tom chaos.Jednodenní kurzy sou v podstatě jasný tam není co řešit . Pokud se však nepletu tak se tu momentálně řeší 4denní kurz (2víkendy) "zdravotník zdravotnických akcí" první část byla v Ralsku na chajdě a druhá část v teepee taky v Ralsku kde jsme se z důvodů rekonvalescence dohodly na přeložení na jiný termín ,na jehož vyhlášení tu většina čeká.
Uživatelský avatar
alive
Příspěvky: 819
Registrován: 09.12.2011 20:53
Bydliště: Samota u lesa

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od alive »

RAD ma pravdu:-) po dubnu, deti moje...po dubnu...predbiham se..:-(
Uživatelský avatar
sroub
Příspěvky: 263
Registrován: 05.08.2012 10:42
Bydliště: Poblíž Kladna

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od sroub »

Ano, a právě na ten první víkend ze dvou, se ptám....
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od cipis »

Jenže na cos přijel pozdě do Tišnova, tak nebyl víkendový kurz, ale ten první jednodenní.
Teda aspoň jsem to pochopil tak, že jsi mluvil o tomhle. Nebo jsi přijel pozdě i na jiný? :D
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od Tina »

Jsem ráda, že v tom nemám hokej sama :-)
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od cipis »

No někdo by mohl shrnout kurzy, co už byly :D

Co si tak pamatuji, tak byl jednodenní (ten úplně v pořadí první), pak nějaký víkendový, pak další víkendový, kde jste se ale ožrali, takže nic nebylo, no a pak byl jednodenní u nás v Tišnově.
Je tak?
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od bacil »

A ještě v Oslavanech
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od Václaf »

my jsme se neožrali,ale učili jsme se co dokáží návykové látky :beer :rofl
Uživatelský avatar
sroub
Příspěvky: 263
Registrován: 05.08.2012 10:42
Bydliště: Poblíž Kladna

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od sroub »

V Tišnově, a v tom malym městě směrem na Kolín co si už nepamatuju název, byl jednodenní zdravotnickej kurz. Takovej základ, aby sme věděli o co jde, a uměli si poradit se základníma zdrav. problémama. A pak je ještě jeden, akreditovanej, čtyřdenní, tudíž dvouvíkendovej kurz, kterej se jeden víkend konal na ralsku, a druhej víkend překazily omamné látky v tekutém stavu :twisted:
Takže se ještě ten ruhej víkend nekonal. A já se ptám, jestli můžu někde dohnat ten první víkend, protože sem nemoh, měl sem tehdy jinou akci....
Zbytek čtyřdenního kurzu, ten zbývající víkend, bych si dodělal s těma, co ten první víkend už absolvovali....
Snad je to k pochopení :D
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od cipis »

No, hurá :D

Takže máme poptávku:
- po jednodenním základním (tedy jako já + cca. 4-8 lidí) (ten, co byl tedy už asi 3x, když nepočítám ten narychlo, co sem dal alive na případné doplnění)
- po prvním víkendu dvouvíkendového kurz (byl zatím jednou) (šroub)
- po druhém víkendu dvouvíkendového kurzu (byl pouze neúspěšný pokus :D )
Uživatelský avatar
alive
Příspěvky: 819
Registrován: 09.12.2011 20:53
Bydliště: Samota u lesa

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od alive »

kurz jednodenni, muze probehnout kdykoliv pri dostatecnem poctu zajemcu...ale uprimne, nejspise podzim-zima. To jsou vice neme totozne kurzy, takze nemusite resit, kde jaky byl:-)
Druha cast 40hod. probehne (doufam) v prubehnu kvetna, a bude vyhlasena prohibice:-)
Delat prvni cast pro jednoho cloveka..(nic osobniho Sroube:-) je asi nerealne...casove i finacne...
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od cipis »

No to ještě nevíš, jestli pro jednoho člověka. Teď, když už jsou jasné ty kurzy, tak se to teprve rozjede ;)
Tak jestli by to šlo, tak spíš navrhni minimální počet lidí, při kterém má smysl o tom začít přemýšlet, resp. hledat vhodnou lokalitu a prostory.
Ale jestli o tom jednodenním říkáš podzim-zima, tak to bude tento rok asi zabité :(
MFvAGS
Příspěvky: 29
Registrován: 04.11.2013 19:37
Pohlaví: muž

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od MFvAGS »

Pro jednoho by to urcite nebylo. Ja bych mel taky zajem o tu prvni cast. Ostatne i o ten uvodni jednodenni kurz, ale nevim, jak na sebe navazujou a jak se da na tom vicedennim fungovat bez absolvovani toho jednodenniho - sice jsem absolvoval nejake nerozpadlicke kurzy prvni pomoci, ale nevim, co bylo tematem toho uvodniho rozpadlickeho.
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od Tina »

Já chci taky na ten první víkenďák, co mi utekl. Jsem na tom stejně, jako Šroub.

Jinak sledujete, jo? Začínáme se bavit o zdravotnických kurzech a venku se zas ochladilo o 10 stupnů! :-)
Uživatelský avatar
Majkl Night
Příspěvky: 327
Registrován: 08.02.2013 23:26
Pohlaví: muž
Bydliště: JN89HF

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od Majkl Night »

Také bych se přidal k Tině a Šroubovy. Akorát jsem momentálně lehce imobilní, ale než se něco dohodne tak snad už budu mít všechny kosti ready.
Tommmmy
Příspěvky: 51
Registrován: 22.02.2014 14:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Lounsko

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od Tommmmy »

Jestli by se konal ten úvodní jednodenní, tak já bych se rád přidal.
Uživatelský avatar
Patrixon
Příspěvky: 84
Registrován: 05.11.2013 10:39
Pohlaví: muž

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od Patrixon »

Jsem další zájemce o první část vícedenního kurzu. Čím víc kurzů, tím víc Adidas :-P
Zašívání vepřového bůčku mě minule dost bavilo a na vícedenním kurzu by pak mohl být k večeři (když se vytahají stehy).
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Kurzy první pomoci

Příspěvek od bacil »

Na vícedenním se už přece šít nebude, to ses naučil na jednodenním. Jinak po celém dni v teple asi bude večer už trochu smrdět.

Kdyby se kurs udělal v Benátkách v údolí, tak bych na něj šel taky: http://www.mapy.cz/#!x=16.245210&y=49.629017&z=18

Tohle je přímo "klubovna" na takovéhle akce, je tam rošt na čuníka, dalece oddělená WC, aby ožralí páni nechali dámy na pokoji, velká veranda kam se dá schovat při nepřízni počasí, veřejné osvětlení pro noční provoz, prostě ideál.
Odpovědět