Význam zbraní v PA době

Technika, taktika, ale i vybavení domu a bytu.
Uživatelský avatar
jerrychard
Příspěvky: 14
Registrován: 14.08.2012 23:11
Bydliště: Praha

Re: Význam zbraní v PA době

Příspěvek od jerrychard »

Rase píše:Pokud bude "pistolník" chodit se zbraní neskrytou, máchat s ní, nebo ji mít jen viditelně hozenou přes ramena, není těžké ho sledovat až na místo kde má pepech a pak jen pozorovat a číhat.
Tohle je mozny za predpokladu, ze jsi sam tulak, co nema akcni radius okolo sveho ukrytu
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Význam zbraní v PA době

Příspěvek od alibaba »

EBE ono to tak neni nejhorsi pouze clovek musi byt opatrny a premyslet kam jde ani ja nemam bouchacku u pasu kdyz v noci nekam jdu i kdyz bych ji mel mit ,tak to salamuji i kdyz na vesnici zadne nebezpeci nehrozi ,medved pred vami drive utece ,nez jej stacite zjistit ve mestech tam at se pobiji, je tam dost lidi .......
Tutek72
Příspěvky: 37
Registrován: 22.08.2012 9:29

Re: Význam zbraní v PA době

Příspěvek od Tutek72 »

pro mě je toto priorita, asi to patří do sekce co si pořídit za zbraně, či jak, ale nedovedu si představit, že bych vyrazil z domu bez bandalíru s balistickou ochranou (v něm 10 plných zásobníků) a u nohy GLOCKa a v tom případě musí doma zůstat RPKáčko nejlépe "upgradované" jedna brokovnice (samonabíjecí/opakovací) a min 2 KKZ. Debaty o práci na poli s krochnou jsou legrační, protože pokud bych vylezl sám tak jedině v noci, takže jeden vždy hlídá a druhej pracuje. Co se týká Mosina resp. 7,62x54R tak toho mám taky, nastřílím s ním poměrně slušně, ale není to prvosledová zbraň, to je jen záloha. Jinak si myslím, že je lepší si na pole vzít SKS-45 Simonov dle mě má lepší užitné vlastnosti jak ten Mosin.
Uživatelský avatar
Koso
Příspěvky: 186
Registrován: 06.01.2021 18:18
Pohlaví: muž

Re: Jak velký arzenál a co v něm

Příspěvek od Koso »

MRAK píše: 27.01.2012 11:48 já chápu kolaps systému jako šanci navrátit na zem zdravý rozum ....
Sice Xročné vlákno ale s tymto možno len súhlasiť
Odpovědět