Survival workshop

...aneb "practice make perfect".
Odpovědět
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Survival workshop

Příspěvek od Ivana »

Má někdo zájem o jednodenní víkendový říjnový workshop o jedlých rostlinách? Dopoledne sběr, odpoledne vaření. Akce je nekomerční, vstupné dobrovolné (doporučíme vám jeho výši). Místo někde na Moravě poblíž města.

Zájemcům pošlu pozvánku přes SZ a určitě neslibuju, že odpovím všem. Minule mi do kurzu nalezli z Rozpadu téměř výhradně (kromě jednoho) velmi podivné existence. Pokládám za silně politováníhodné, že se Rozpad přestal hodit už i na zveřejňování informací o kurzech a workshopech.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Survival workshop

Příspěvek od Ivana »

Doporučený příspěvek bude hluboko pod komerční cenou.
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Survival workshop

Příspěvek od Stenny »

Ahoj, zájem bych určitě měl, akorát ten čas v říjnu je takový nedostatkový.
Nicméně ano, pokud by to bylo poblíž vlaku, určitě bych zkusil dorazit.
Díky za nabídku.
Krevel
Příspěvky: 131
Registrován: 03.02.2013 11:19

Re: Survival workshop

Příspěvek od Krevel »

Já bych určitě měl také zájem, zrovna jsem si říkal, že bych se v této oblasti měl dovzdělat... uvidíme podle termínu a také se musím zamyslet, jak ze sebe neudělat podivnou existenci :D
Co mě nezabije...by mělo začít utíkat.
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Survival workshop

Příspěvek od jolky palky »

Mohu přijet i s generálním a dětmi? My jsme divní všichni 8-).
To neschovám.
„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Survival workshop

Příspěvek od Ivana »

Tak já nevím. Mám to brát jako vážný zájem anebo je to jen srandička, aby řeč nestála?
vrb
VIP
Příspěvky: 899
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Survival workshop

Příspěvek od vrb »

To jsi mě dostala :D :D :D chechtam se ještě teď.

Že tě překvapilo, jaké podivné existence tady na Rozpadu pobývaji.

Už to, že člověk navštěvuje aktivně Rozpad znamená sám o sobě, že je podivná existence.
Tady jsme prostě všichni podivné existence.

Škoda, že mám teď takové fofry v práci. Snad to vyjde příští rok. Mohl bych se pak zkusit zucastnit za tělesně postižené rozadliky.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Survival workshop

Příspěvek od Patrol »

Takovej workshop by mě asi bavil, takže bych možná i na druhej konec republiky vyrazil, ale je to moc na honem, říjen už mám letos zasekanej. Dělám myslivost, takže jen hony v řijnu sežerou dva víkendy. Navíc by to jistě zaujalo i mou dražší polovinu, která umí uvařit a zpracovat ledasco. Takže pokud to jde jen v řijnu, tak se také přimlouvám o vypsání dalšího kurzu na příští rok a domlouvání termínu více předem. Ale jinak díky, že něco chceš dělat. :yes
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
jolky palky
Příspěvky: 384
Registrován: 12.12.2014 21:56
Bydliště: KH kraj

Re: Survival workshop

Příspěvek od jolky palky »

Ivana píše: 03.10.2023 20:03 Tak já nevím. Mám to brát jako vážný zájem anebo je to jen srandička, aby řeč nestála?
Já to beru jako vážný zájem.
„Nestřílejte, vždyť jsou tady lidi!“
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Survival workshop

Příspěvek od Ivana »

Rozhodli jsme se akci udělat jako pravidelnou. Termíny pro rok 2024: 19. - 21. duben, 14.-16.červen, 4.-6.říjen. Některé z termínů budou jen pátek-sobota, jeden nejspíš celý víkend. Zvažujeme na jeden termín výrobu mouky z lýka, závisí to na získání legální možnosti pokácení stromu. Možná dáme i pivo nebo výrobu cukru (survival povidla byly vloni).
Akce i podrobnosti o akci na stejném místě jako minule (podrobnosti k akcím zatím nejsou, program tvoříme a organizujeme).
I nadále platí, že nestojíme o magory, kteří chtějí jen dělat vlny a opruzovat.
Surdikat II
Příspěvky: 19
Registrován: 26.08.2015 23:40

Re: Survival workshop

Příspěvek od Surdikat II »

Zdravím, pokud se mi povede sehnat volno dorazil by jsem a vyrazil bych z Ostravy. Petr
Odpovědět