WarZ

Odpovědět
Uživatelský avatar
B89
Rozpadlík
Příspěvky: 217
Registrován: 16.01.2011 13:24
Bydliště: UH

WarZ

Příspěvek od B89 »

Podobná hra jako mód do hry Arma2 - DayZ (údajně to vývojáři warZ zkopírovali)
Zdá se mě že má o něco lepší hratelnost a je míň zabugovaná. Jen je v ní jen jedna herní mapa a ještě by to chtělo hodně dodělat. Věcí k nalezení je v ní asi míň oproti DayZ. PA atmosféra celkem dobrá pokud vás zabijí tak začínáte bez vybavení. Největší nepřítel jsou ve hře lidi, zabijí vás kvůli vybavení na potkání :)

Zatím sem potkal jen jednoho co mě nechtěl zabít, asi to bylo tím že nic neměl :mrgreen:. Tak sem mu dal nějaké jídlo a radši vypadl z města - nějak často se tam ozývala střelba a začalo se stmívat. A s pistolí s jedním zásobníkem... :)

Moc často to nehraju, ale kdyby to někdo měl tak dejte vědět ;)

http://thewarz.com/

http://z-game.cz/category/warz/
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: WarZ

Příspěvek od Pepe »

Brácha to docela dost hraje. Má nejlepší batoh, odstřelovačky atd. Z pozorování jsem okoukal, že je dobrý vybavení, který najdeš uložit do sejfu v bezečné zóně. Vypadá to zajímavě, ale ještě to není dokončeno. Je to pouze alpha verze.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: WarZ

Příspěvek od dracekvo »

Já to mám koupený. Ale pokaždý když najdu něco kloudnýho, tak mě někdo sejme a okrade :D
Uživatelský avatar
B89
Rozpadlík
Příspěvky: 217
Registrován: 16.01.2011 13:24
Bydliště: UH

Re: WarZ

Příspěvek od B89 »

Tak to jsme na tom stejně :). Už sme 2 z rozpadu, tak se nějak domluvíme ne? Nejvíc Čechů chodí údajně na eu server 47 ...navrhuju počkat někde v lese a jak pude Pepeho brácha kolem tak ho utlučem baterkama... :lol:
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: WarZ

Příspěvek od dracekvo »

Jenže už sem to pěkně dlouho nehrál. Mi to moc nestíhá počítač. Když je složitější lokace tak mám málo pfs, nedají se v rychlosti zaměřovat pohybující se předměty. Vrátím se k tomu, až trošku vylepším počítač.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: WarZ

Příspěvek od dracekvo »

Opět hraju, na víkendy si beru služební noťas, občas i přes týden. Nick je samozřejmě Dracek(číslo1 až 5)CZ Většinou jsem na serverech 80 až 90.
Jen se mi tam nelíbí ta nelogika, že když mám zásobník pro pušku např .22LR tak si z něho nemůžu vyndat náboje do pistole.
PS: a také už se hra nejmenuje The War Z, ale Infestation: Survivor Stories. Takže možno přejmenovat téma.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: WarZ

Příspěvek od the.marek »

Ahoj počítačoví rozpadlíci... Nedávnu jsem narazil na tuto hru a datadisky day Z a war Z a dost mě to zaujalo... Rád bych se zeptal na nějaké info ohledně hry. Dá se to někde stáhnout a hrát na serverech, nebo je nutná originálka? A dále jaké jsou nároky? Mám notas HP: AMD Athlon II P340 Dual-Core procesor 2,2 GHz
Paměť: 3 GB z toho 512mB má vlastní grafika

Rozchodil bych to bez problémů? Internet mám celkem rychlý.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: WarZ

Příspěvek od dracekvo »

Ahoj,
předně dayz a war z(nyní Infestation: Survivor Stories) jsou dvě odlišné hry.
dayz je mod do hry arma 2. Pro jeho hraní je potřeba vlastnit hru arma 2 combined operations. Na steam cena cca 20 €. O tuto hru jsem nezkoušel, takže o ní nic nevím.
Infestation je samostatná hra a nechá se koupit od 10$.
Záleži jakou grafickou kartu máš. Hra je celkem graficky náročná. Na 8800 gt, dalo se to hrát, ale ve složitějších lokacích už bylo pod 10 snímků/sec. Momentálně hraju na NTB s Radeon HD6470M a na nejnižší detaily se to dá. Při koupi hry jsem dostal 3 zkušební kody na 48 hodin, ale jestli ještě platí nevím. Už je to dlouho, ale mám takové tušení, že už jsem je někomu dával. Můžu poslat na PM.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: WarZ

Příspěvek od the.marek »

Aha... Tak to: Infestation: Survivor Stories bych asi nerozchodil... Když už tak knopově na ty minimalni naroky co jsem koukal... To je skoda... Vypada to sakra dobre...:-/
Odpovědět