Tip na balíček her

Odpovědět
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Tip na balíček her

Příspěvek od dracekvo »

Kdo by chtěl zakoupit originál hry, tak na charitě https://www.humblebundle.com/ je teď akce.
Když přispějete více než je uvedeno v této větě. "Pay more than the average of $4.79 to unlock!" Stanete se vlastníky originálek balíčku her:
Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2 Maximum Edition
Mirror’s Edge
Dead Space 3
Medal of Honor
Battlefield 3
The Sims 3 + Starter Pack

Když dáte méně, tak dostanete hry bez těch posledních dvou. Minimální částka postupně narůstá a akce je omezená. Pak tam bude něco jiného.

Ke hrám dostanete sériové čísla a pak pomocí origin si stáhnete instalačky. Vyzkoušeno.
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Tip na balíček her

Příspěvek od Centurion »

Jednou v životě sem si koupil originální hru a víckrát to neudělám, ani za tech 5 doláčů. Koupil jsem si před pár lety call of duty modern warfare 2 a najivně si myslel, že když mám originální hru tak můžů hrát online multiplayer. Chvíli sem hrál než vyšlo nové DLC a chtěli po mě další prachy za stažení onoho DLC abych mohl hrát dál a na to sem se jim :moon.
Uživatelský avatar
Fenring
Příspěvky: 135
Registrován: 14.01.2012 11:33

Re: Tip na balíček her

Příspěvek od Fenring »

Tak tady jde asi hlavně o tu charitu. Já jsem si koupil, za ty peníze není co řešit. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Steril
VIP
Příspěvky: 513
Registrován: 08.03.2012 21:49
Bydliště: Praha

Re: Tip na balíček her

Příspěvek od Steril »

Koupil sem si to, konečná cena ale bude nakonec mnohem vyšší protože si zjevně musím pořídit lepší počítač :(
Uživatelský avatar
Fenring
Příspěvky: 135
Registrován: 14.01.2012 11:33

Re: Tip na balíček her

Příspěvek od Fenring »

No a kvůli čemu člověk kupuje nové počítače? :mrgreen: No přeci kvůli tomu, že starý už mu nestačí na nové hry :mrgreen:
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Tip na balíček her

Příspěvek od dracekvo »

To mi připomíná větu když po mě chce někdo novej počítač. Tak: "jen nějakej obyčejnej, jenom na hry" :D
Odpovědět