Bear Grylls - reklamní bullshit?

...aneb pily, lopaty, lezecké vybavení apod.
Uživatelský avatar
herman
Příspěvky: 1881
Registrován: 26.12.2013 17:51
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava

Re: Bear Grylls - reklamní bullshit?

Příspěvek od herman »

Ty jsi asi věštec. Já ani nevím zda-li nějaký kník bude, a ty víš, že po něm bude v lese hromada koster s BG noži.
Až v pekle nebude volného místa, pak mrtví budou bloudit po zemi.
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Bear Grylls - reklamní bullshit?

Příspěvek od K4cer »

Té zajímavý, kolik se toho dá napsat vo dvou písmenkách na noži.

Každej nůž je dobrej; z praktickýho hlediska je daleko lepší levnej nůž kterej mám, než drahej kterej zrovna nemám. A budu ten levnej používat v jeho možnostích a asi nebudu čekat, že z perořízku udělám stupačku ve skále.
Prakticky všichni naši předkové řezali noži vo třídu horšími, než jdou koupit dnes (a to těma nožema skutečně něco dělali, né jen natírali paštiku), ale na všech více nebo méně outdoor fórech po celý zeměkouli se řeší to, že xy nůž má vo šest tisícin procenta míň uhlíku a proto je to strašná sračka a kupují si ho jen debilové, protože s ním nejde nakrájet ani pudink.
A nic se na tom nezmění, kdyby na něm bylo napsáno Stará Blažková :mrgreen:
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Heike
VIP
Příspěvky: 527
Registrován: 25.06.2013 11:07
Pohlaví: muž

Re: Bear Grylls - reklamní bullshit?

Příspěvek od Heike »

No, narážím na to, že člověk by měl trénovat s jakýmkoliv, i BG nožem. Věštec nejsem. Kostry nebudou. Kník nebude, čeká nás krásná multikulturně rozmanitá budoucnost. Nože taky nebudou, EU nám je zakáže. Omlouvám se všem politicky a rasově citlivým lidem, předchozími komentáři jsem nechtěl nikomu ublížit.
Uživatelský avatar
sroub
Příspěvky: 264
Registrován: 05.08.2012 10:42
Bydliště: Poblíž Kladna

Re: Bear Grylls - reklamní bullshit?

Příspěvek od sroub »

Heike píše: ....Omlouvám se všem politicky a rasově citlivým lidem, předchozími komentáři jsem nechtěl nikomu ublížit.
Zapoměl si ještě na gender.
Třeba já sem chlap, ale v práci sem asi ženská, protože mě pořád za všechno jebou, a mám pocit že dělám děvku pro všechno. Takže sem asi nějakej multigender :lol:
Non multi, sed multa
MRBLUE
Příspěvky: 54
Registrován: 12.01.2015 23:28
Pohlaví: muž

Re: Bear Grylls - reklamní bullshit?

Příspěvek od MRBLUE »

Edicia BG od Gerberu je normalne pouzitelne turisticke naradie za relativne nizku cenu. Povodny noz co Bear pouzival bol od Bayley knife a jeho cena je cca 1.200 Libier. Ten bol konstrukcne aj materialovo ovela lepsi. ...ale aj cenovo :lol:
V odlahlych koncinach je dolezite mat akykolvek noz.
http://www.bayleyknife.com/site/index.aspx
Přílohy
Bayley knife BG.jpg
Odpovědět