Přijímač do AČR

...aneb podělte se o své zkušenosti, zážitky a poznatky s ostatními.
Odpovědět
Uživatelský avatar
B89
Rozpadlík
Příspěvky: 217
Registrován: 16.01.2011 13:24
Bydliště: UH

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od B89 »

Klíčovým termínem jsou "metabolity THC" - THC je účinná látka marihuany, metabolit je látka, v niž organismus onu do těla vpravenou účinnou látku metabolismem proměňuje. THC způsobuje stav, kterému říkáme "být zkouřenej". THC se dostává do krevního oběhu a vzápětí do mozku téměř okamžitě, jakmile začne konzument trávu hulit, a v průběhu asi dvanácti hodin (a u někoho již po šesti hodinách po konzumaci) jej tělo přemění v neaktivní metabolity THC - konkrétně v její sůl THCOOH. Ta je v těle dohledatelná asi týden po vykouření jednoho jointa člověkem, který obvykle nekouří. U chronického kuřáka je detekovatelná asi šest týdnů, u Doležala dva až tři měsíce.
http://www.drogovaporadna.cz/dotazy/178 ... huanu.html
Uživatelský avatar
goral
Příspěvky: 1410
Registrován: 01.07.2011 23:53
Bydliště: Morava!

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od goral »

kokolop píše:samej mudrlant ale že by někdo dal nějakou korektni odpověd to ne .. toxikologický testy se tam teda dělají taky ?
Dej si facku, srovnej si zivot a pak to zkousej do armady.

Testy se delaji.
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od big bang »

Sa z vás musím smiať, ste si ČR armádu pomýlili s Teplárskymi rytiermi a prezradím vám tajomstvo vojaci v boji od začiatku WW2 žerú rôzne amfetamíni ako deti cukríky, si niečo naštudujte o prípravkoch pre vojakoch na udržanie bdelosti, aby nezaspali, aby boli otupení a neškrelo ich svedomie, napríklad marináci majú takú výživovú tyčinku a na nej je napísané že nie je pre civilistov a mám taký pocit že v nej je pervitín(pikoška nakoniec wermacht zožral pervitínu za ww2 a išlo to do stoviek miliónov dávok a na konci vyvinuli životobudič, kombinácia kokaínu a pervitínu) :lol:
cipis
Příspěvky: 4849
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od cipis »

No to ses trochu spletl. On je celkem rozdíl v tom, co si naordinuješ sám a co dostaneš k plnění úkolu.
Tyhle přípravky se opravdu používají, ale fungují jako "odsunutí", ne nahrazení odpočinku. Takže když si tohle "práskneš", tak třeba funguješ nějakou dobu, ale pak to musíš stejně "doodpočívat".

Tady nejde o tu trávu jako takovou, ale spíš o tu stupiditu, že si to vzal, ikdyž věděl, že chce jít na prohlídku ...
Uživatelský avatar
sroub
Příspěvky: 264
Registrován: 05.08.2012 10:42
Bydliště: Poblíž Kladna

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od sroub »

kokolop píše:....samej mudrlant....
Možná mudrujeme proto, že AČR je jedna z mála věcí v tomhle státě, na který je možno bejt hrdej. A byli by sme rádi aby to tak zůstalo, ne aby se z ní stalo hnízdo smažek :/
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Fabulous »

Žvásty smazány. Zde je to o přijímači AČR.
Uživatelský avatar
Kedr
Příspěvky: 283
Registrován: 02.02.2012 15:36

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Kedr »

Tak v brzké době mne čeká kolečko na zdravce - držte palce, snad vše funguje tak jak má :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Pepe »

Nepředpokládám, že by se něco změnilo, ale kdyby náhodou, tak hoď info.
dogmeat
Příspěvky: 22
Registrován: 23.07.2012 1:26

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od dogmeat »

Sybrakos píše:...psycholožka mi po nějaké debatě, rozhovoru o mě a mých aktivitách a tak řekla, že mě tento rok nepotěší a že to mám zkusit za rok. Byl jsem hodně naštvaný a nevěděl, v čem je chyba. Prý jsem "nevyzrálá osobnost."
Přijímač mám za sebou (nepředpokládám, že za ty roky, co od té doby uteklo, se to nějak výrazně změnilo), psychotesty taky a to nejednou. Pokaždé jsem na nich prošel bez problémů a recept na to mám jedinný: Na nic si nehrát, stát si za svým slovem a musí být vidět, že člověk ví, co od života a armády čeká.
Když jsem byl na psychu poprvé, byli předemnou borci, co nepřiznali ani to, že někdy kouřili cigára. To je přece směšné, došla na to řeč i u psychouše a sám řekl, že tomu nevěří. Já v životě leccos zkusil, přiznal jsem to a řekl, že su za to rád, protože to pro mě všechno byly zušenosti, dobré i špatné. A ze špatných je potřeba se poučit.

A ještě jedna věc: Všechny ty testy a otázky mají hlubší smysl, než se zdá. Vyjede z toho hodně informací a je to docela zajímavé. A hlavně každý má právo ty své znát. Jen se nesmí nechat odbýt, protože ten psycholog to sám od sebe neukáže, jen něco málo utrousí, že si ok, nebo nejsi, jak píšeš ty. A ty pak třeba nevíš proč. Musíš se jich ptát a nenechat se odbýt. A pokud to není pitomec, tak ti je ukáže anebo tě odkáže na někoho jiného. Při jednom pohovoru jsem narazil na fakt supr psychologa, hodně jsme pokecali o tom, jaké a proč jsem měl výsledky, co si o mě myslí a tak různě...

Jinak to samozřejmě není žádná věda a pokud víš, jak na to, můžeš být klidně uplný pakoš, ale projdeš...
dogmeat
Příspěvky: 22
Registrován: 23.07.2012 1:26

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od dogmeat »

iacek píše:Jsem 6 roků na bigu jako řidič bvp.
Na jakém si útvaru? Přijímač si dělal ve Vyškově?
surikata
Příspěvky: 394
Registrován: 08.10.2012 22:56

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od surikata »

Všem co lezou do armády doporučuji pohádku S čerty nejsou žerty. A hlavně tu pasáž: Máchale pojď do armády to jsou samý přehlídky, parády a hlavně peníze. A pak k zemi, vztyk a spadlo ti to Máchale. Mimochodem: Přehlídky a parády jsou největší oprus.
dogmeat
Příspěvky: 22
Registrován: 23.07.2012 1:26

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od dogmeat »

To je pravda, až na pár vyjímek to tak v té firmě opravdu vypadá :D
Uživatelský avatar
miculas
Rozpadlík
Příspěvky: 271
Registrován: 22.07.2012 19:15
Bydliště: Hanácké Athény

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od miculas »

Já bych ještě doplnil své oblíbené "Kdo sloužil v armádě, ten se v cirkuse nesměje."
Uživatelský avatar
Dagobert
Příspěvky: 581
Registrován: 28.05.2014 12:21
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Dagobert »

Říkají, že ďábel zdech', že ďábel zdech', že ďábel zdech',
říkají, že ďábel zdech', teď v pekle tahá klády.
Tvrdím vám a nejsem sám, já tvrdím vám a nejsem sám
že živý vstal a rovnou dal se najmout do armády.

Vojákem být – jaká čest
boj ztvrdí rys i sval i pěst.
Kdo k vítězství chce vojsko vést
ten dočká se jen slávy.
Za vítězstvím žeň se dál
dbej, abys vždy v čele stál!
Vojna ztvrdí pěst i sval
a mozek ztvrdne záhy.

http://www.youtube.com/watch?v=CLeKvzD8IXI
:-D
Baša
Příspěvky: 1
Registrován: 19.01.2015 17:26
Pohlaví: žena

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Baša »

Chci se zeptat,
je mi 19 let a za rok končím střední školu. Chtěla bych jít k armádě. Je problém, že vážím 55 Kg? Berou se ohledy na váhu? Do posilovny chodím a nabírám na svalové hmotě. Mám strach z psychotestů, podle toho, co jste si tu psali, mě to trochu děsí. Díky za odpověď. :)
Reccol
VIP
Příspěvky: 551
Registrován: 19.09.2011 14:43

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Reccol »

ÚVN zajímá BMI, ale nějak extrémně to nehrotěj, takže pokud nejsi dost mimo, mělo by to jít.
Uživatelský avatar
Fred
Příspěvky: 9
Registrován: 20.01.2015 23:10

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Fred »

Zdar, chtěl bych se zeptat uživatele Dogmeat co byl ve Vyškově. Prosím tě při tom zákldním výcviku ve Vyškově jsi absolvoval ještě nějaké další psychotesty? Já myslel že už ty hovadiny mám za sebou a nerad zjišťuji že mě to může potkat znova ve Vyškově.
nikolas-2000
Příspěvky: 6
Registrován: 05.02.2015 0:38
Pohlaví: muž

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od nikolas-2000 »

Nazdar,chtel bych se zeptat.Mam problem ze zubama mam par zubu venku a nejake kazove,testy u zdravotniho mam 11.3.2015 a nestihnu opravit celý chrup...
Je podminka mit uplne zdrave zuby k prijeti?
Nebo rekne doktor nechte si to spravit a dojdete?
Bojim se ze pohorim :?
Diky za info pratele
Uživatelský avatar
Fred
Příspěvky: 9
Registrován: 20.01.2015 23:10

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od Fred »

zdar, mě našla při těch zdravotních zubařka pár kazů tak jsem dostal papírek na kterým bylo napsané o které zuby jde a s tím jsem musel jít ke své zubařce.. jinak jsem dostal do papíru od zubařky "schopen po sanaci" ale zatím si toho nikdo nevšiml ;)
Uživatelský avatar
goral
Příspěvky: 1410
Registrován: 01.07.2011 23:53
Bydliště: Morava!

Re: Přijímač do AČR

Příspěvek od goral »

Fred píše: Prosím tě při tom zákldním výcviku ve Vyškově jsi absolvoval ještě nějaké další psychotesty?
Vyskov je jeden velky psychotest, jestli jsi bez ujmy na dusevnim zdravi prezit ten festival sracek, ktery te nasledne ceka v praxi ;)
Obecne neni duvod se bat psychotestu. I znacne podprumerni jedinci prosli.

(To mi pripomelo klasickej forek - branec u psychotestu dostane za ukol nacpat kolecko, kosticku a trojuhelnik do spravnych direk v bedne. Minutu premysli a pak rozmlati bednu i kosticky na padrt. Psycholog se na nej podiva a rika "Chrudim, kulomet")

-Chrup nikdy nevadil, vzdycky jim stacil posleze od zubare papir ze to mas opraveny ("schopen po sanaci")


-Vaha rozhodne nevadi, pokud das prijimaci fyzicke testy. Ty se od ledna staly takovym vysmechem, ze tim musi projit i jednoruka ciganka. Vyskov se taky (zase) zmirnuje. Armada musi nabrat hromadu lidi a tak nejak neni z ceho brat, takze se prijima vse, co ma ruce a nohy. Jen jsem zvedavej, jak dani jedinci pak daji prezkouseni z TV na utvarech...
Odpovědět