Jak to chodí na STK?

Transport suchou i mokrou nohou, jakožto i vzduchem.
Odpovědět
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Jak to chodí na STK?

Příspěvek od vrbodol »

Ahoj.Nevíte jak to ted chodí na STK jestli mám možnost s timhle prolíst?Nárazník chci po návštěvě likvidátora zalepit,případně vypodložit zevnitř plechem a pronejtovat trhacíma nejtama.V práci mě strašej že prej ted vyhazujou i za takovíhle malý ťukanečky jak je na těch zadních dveřích.Já vždycky u těch svejch vraků akorát opravoval ostrý hrany a jelikož auto beru za spotřebák z kterýho dříve nebo později stejně bude v lisu kostka metr na metr,tak do toho nechci vrážet prachy.
DSCN0581.JPG
DSCN0583.JPG
DSCN0584.JPG
DSCN0585.JPG
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od kregan »

S tou prasklinou nevim, ale s podobnym promáčknutim sem nedávno prošel.
Čím víc víš, tím míň neseš.
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od vrbodol »

To já se spíš bojim těch 5d přemejšlim že na ně hodim nějakou samolepku dítě v autě nebo tak něco aby to trochu maskovalo.Ten nárazník pokud se mi povede pěkně zalepit a přetřit to tam tužkou,tak by ani nemusel bejt tak vidět.Už jen ta představa něco na těhlech skurveně přetechnizovanejch autech měnit.Loni jsem měnil světlo a musel jsem kvuli tomu rozebrat půl předku a den v prdeli.Na tohle zlatá stará 120 nebo fáčko- šroubovák,kleště a za čtvrt hodky hotovo.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1482
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od DanBlack »

Jde ten kufr otevírat? (kontroluje se i rezerva)
Nárazník záleží na technikovi, někde není problém když bude aspoň zalátaný páskou a někde tě vyhodí za sebemenší prasklinu.
IMHO nejlepší varianta je přijet k STKčku, odchytit technika co půjde na cigárko a prostě se zeptat. :ugeek:
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od vrbodol »

Jo ten kufr je naprosto v pohodě je to jen kosmetická vada nemající na nic vliv.
Uživatelský avatar
the.marek
VIP
Příspěvky: 1702
Registrován: 07.04.2013 13:35
Pohlaví: muž

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od the.marek »

Nevím, jakou samolepku by jsi tam chtěl nalepit, aby si toho dolíku, jak kráva a zbouraných hran profík nevšiml... :mrgreen:
Nikdy nenaser šest chlapů, když máš jen pětiranný revolver ...
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od vrbodol »

Voni to prej ted fotěj ze všech stran tak aby případně přimhouřil očko když by to bylo troch zaretušovaný.
Strelec45
VIP
Příspěvky: 1187
Registrován: 17.02.2013 9:59
Pohlaví: muž

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od Strelec45 »

Fotěj to kvůli stavu. Zadek jim vadit nebude, roztržený nárazník jo ( ostré hrany ). Technik pojišťovny přijde kdy? Domluv se s ním, jestli ta pojišťovna má smluvní servis. Bez tvé finanční účasti to zaplatí na účet servisu. Pak na STK nebo se servisem domluv a pravděpodobně ti STK sami zařídí. Nebudeš ztrácet čas...
Detaily když tak SZ. ;)
Všeliké to kvaltování, toliko pro hovado vhodné jest.
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od vrbodol »

Technik mi má přijít zejtra.Já to chci rozpočtem ,protože si hodlám co nejvíc udělat sám a prachy z pojistky využít smysluplnějš než do toho aby plechovka ladila oku.Jak jsem psal ten nárazník zalepim a přetřu mám dost dobrý lepidlo na plasty,kdybych věděl že jin nevaděj trhací nejty,tak to ještě vypodložim plechem a pronejtuju aby to bylo pevnější.S čim mě vyrazej ta seženu na vrakáčich a vyměnim.
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od vrbodol »

Tak všechno bylo v pohodě nikdo to ani náznakem neřešil.Akorát jsem se dozvěděl perličku že od příštího roku maj prej i emise trvat hodinu.Jinak tam kde jsem byl byla kontrola jako před lety,žádná zbytečná buzerace a štourání,akorát je otravný že po STK tam v tý zkušebně prostě auto musí stát tu předepsanou dobu,takže tam stojíte jak trubky a čekáte.Naštěstí se tam s chlapama dalo pokecat,tak to uteklo.
kozlus
Příspěvky: 124
Registrován: 30.01.2016 21:34

Re: Jak to chodí na STK?

Příspěvek od kozlus »

Jestli me tam budou hodinu tejrat motor na 4k otacek, tak si ho pak muzou zamest a vyhodit do sberu :-D
„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise."
Michal Jankovec clen rady CT
Odpovědět