Vtipy

Diskuze o všem možném, tedy kavárnička, hospůdka, jak kdo chcete, jedinou podmínkou je dodržení pravidel fóra.

Re: Vtipy

Příspěvekod proforma » 01.08.2019 10:42

:yes Mam dobrou kvalifikaci, vid? :D
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod Serža » 01.08.2019 22:58

ministerstvo rybaření :-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Serža

Příspěvekod golem » 03.08.2019 22:23

Viděl jsem na jiném fóru:

Z deníčku feministky
7:30 – Tak jsem vstala, oblékla si slipy, kalhoty a košili a jdu si vyčistit zuby.
7:35 – Stojím v koupelně před zrcadlem a přemýšlím, co s tím knírkem. Samozřejmě, že si ho nehodlám oholit, protože to je přesně to, kam mě chce společnost dostat. Být jenom objektem k očumování perverzních chlípníků a svázaná konvencemi. Docela mě to šimrá pod nosem, když se směju, ale já se nesměju tak často, takže to zase tak nevadí. Ne. Ani si ho nezastřihnu. To by si ti mocipánové přáli. Já jsem emancipovaná. Já budu mít knírek.
7:40 – Za pomoci trychtýřku jsem se vymočila ve stoje. Teď jenom vytřít pochcanou podlahu a můžu jít do práce.
7:50 – Pan Kadeřábek, asi stoletý důchodce, mě ve výtahu cestou dolů nazval kočkou a usmál se na mě. Budu ho žalovat za sexuální harašení. Oznámila jsem mu, že já nejsem žádný objekt jeho úchylných choutek a stříkla mu přepřák do ksichtu.
10:00 – Konečně jedu do práce. Dvě hodiny jsem čekala na zastávce na autobus, který řídí žena, abych tím vyjádřila nesouhlas s mužskou nadvládou. Při nastupování jsem šla za řidičkou, poplácala ji po zádech a povzbudila slovy: „Jsem s tebou, sestro“. Řidička mě seřvala, že za jízdy se na řidiče nemluví a zdržuju ostatní, kteří si u ní chtějí koupit lístek. Soukolí mužského světa ji už patrně semlelo.
10:20 – Jsem v práci. Nezisková organizace „Genderově rovný kousek štěstí pro každou“, kde pracuju, je moje oáza klidu a pohody. Holky z práce jsou bezva. Miladě je padesát a je pořád panna. Všichni ji obdivujeme. Já jsem bohužel ještě nedokázala v sobě zadupat svůj chtíč, a proto občas muže potřebuju. Pouze ale na sex, abych uspokojila své potřeby. Představa nějakého vztahu je mi naprosto vzdálená.
10:30 – Do práce přišla pošta. Místo naší obvyklé pošťačky Jarmily, se kterou jsme si vždycky povídaly, přišel nějaký muž – pošťák. Prý je Jarmila nemocná, tak za ní zaskakuje. Milada ho střelila vzduchovkou do lýtka hnedka ve dveřích, a když utíkal, všechny jsme na něj křičeli, že bere ženám práci.
11:00 – Jde se pracovat. Máme toho hodně, protože boj za emancipaci nikdy nekončí. Dneska jdu na matriku s peticí na zákaz přechylování. Už máme pět podpisů. Já totiž nejsem žádná Nováková. Já jsem Novák.
12:30 – Když jsem na matrice vysvětlovala situaci, nikdo mě nebral vážně. Jeden ksindl mě dokonce oslovil „pane Nováku“, za což si vysloužil pepřákem do obličeje a žalobu. Já se ale nevzdám. Poženu to vejš.
13:20 – Krátký oběd a ještě jsem si skočila do lékárny na prášky proti menstruaci. Menstruace je diskriminační a já s ní nesouhlasím. S holkama z práce plánujeme na příští měsíc demonstraci proti menstruaci a samozřejmě taktéž sepisujeme petici. Menstruace je diskriminace žen uroodziwa.blog.pl
14:00 – Jelikož v práci dneska už nebylo do čeho píchnout, využila jsem časové okno k tomu, že jsem si skočila domů. Přivezou mi totiž novou ledničku.
14:40 – Ledničku mi přivezl chlap a rovnou mi, ten šovinista, nabídl, že mi jí odnese do bytu. Tak jsem ho seřvala, protože já jsem emancipovaná a jsem stejně tak výkonná, jako jakýkoliv jiný chlap a poslala ho pryč. Beru ledničku a jdu s ní nahoru.
15:30 – Už je to skoro hodina, ale tu stupidní ledničku, těžkou jako kráva, se mi podařilo dotáhnout jenom za vchodové dveře baráku. Jestli se nevejde do výtahu, tak se pronesu.
16:00 – Do výtahu se nevejde.
16:10 – Nevím, co mám dělat. Prosklenými dveřmi vidím před domem postávat pana Kadeřábka. Očividně o mně ví a bojí se jít dovnitř. Zavolám Miladě z práce, jestli mi pomůže.
16:30 – Milada ochotně přijela a spolu jsme ledničku táhly po schodech. Nějaký slizoun se nabídl, že nám pomůže, tak ho Milada přetáhla kabelkou a byl pokoj.
17:00 – No a pak, že to nedokážeme. Žádného muže nepotřebujeme. Dotáhly jsme ledničku ke mně do bytu samy. Je to malé vítězství. Zavolala jsem Miladě sanitku, protože si uhnala kýlu, a šla zase do města. Mám rande. Mám své potřeby. Muži jsou dobří akorát na sex. A to v tom ani nejsou moc dobří. Já jsem lepší než oni. I v sexu jsem lepší než většina mužů. Jsem na sebe hrdá.
18:30 – Rande naslepo zatím docela vychází. Pán je kultivovaný, čistý, galantní a vypadá to, že mě bere jako sobě rovnou, protože mě nechal za večeři zaplatit.
.
Krátká pasáž z deníčku chlapa, který byl na rande s touto feministkou:
18:00 – To je zase kšeft. Ta ženská má knírek, ve vlasech šediny a je tak celkově neupravená. Z podpaždí ji prosvítá trs chlupů i přes tři vrstvy oblečení. To je moje poslední rande naslepo.
18:30 – Co je tohle za člověka? Už půl hodiny mele o tom, jak jsou ženy utlačované a jak je muži využívají. Koho to zajímá? Co má ta ženská za problém? Týhle krávě večeři rozhodně platit nebudu. Ona má chlupy i ve výstřihu?
.
19:00 – Tak rande skončilo. Pán, kterého jsem chtěla mít jen na sex, se mi podíval lačně do výstřihu. Tím dal jasně najevo, jaký je to ignorant a že já jsem pro něho jenom objekt jeho touhy. Vůbec mě nebral jako člověka. Jen jako cíl svých tužeb. Úplně jsem mu viděla, jak se mu protočily panenky, když mi mlsně zkouknul výstřih. Prasák. Okamžitě jsem vstala a odešla. Dneska večer to budu tedy zase jenom já a můj vibrátor Alice. Ano, dala jsem svému vibrátoru ženské jméno, protože i můj vibrátor je emancipovaný.
22:00 – Vibrátor Alice byl dneska ve formě a všechny mé choutky uspokojil. Můžu tedy jít spát. Ještě jsem z dnešního vydání Vlasty vystříhala všechny obrázky mužů, pomodlila jsem se za smrt všem chlapům a šla spát. Mám pocit, že se to dneska hodně pohnulo a že jsem k tomu vítězství nad mužským pokolením zase o trochu blíž.
golem

Příspěvekod golem » 07.08.2019 12:30

domácí práce.jpg
domácí práce.jpg (24.47 KiB) Zobrazeno 5776 krát
golem

Příspěvekod Rafael » 16.08.2019 20:37

Nemám rád reklamy, ale některé víc. Čímž se omlouvám, že už to tu dávám podruhé. Byť v jiné podobě.
Na druhé straně kdyby Unicef pojal tu reklamu na vodu pro Afriku takhle, možná by vybral více prostředků pro domorodce aby jim mohl vyhloubit studny když to sami po odchodu kolonizátorů neumí...
Unicef-voda pro Afriku.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod golem » 17.08.2019 15:02

babis_zhbnul.jpg
golem

Příspěvekod Cep » 17.08.2019 20:29

(remake Rádia Jerevan):
Je pravda, že KSSS zakázala občanům nosit lovecké nože?

Tuto zlovolnou dezinformační kampaň musíme rázně vyvrátit. KSSS nic nezakázala, pouze doporučila. Konkrétně doporučila místním sovětům, aby občanům zakázaly nosit lovecké nože.

https://www.svobodny-svet.cz/8070/deset ... revan.html
Cep

Příspěvekod golem » 17.08.2019 22:54

Král měl sedm vlků a těm předhazoval každého poddaného, který ho rozčílil. Jednoho dne mu sluha, odsouzený k roztrhání kvůli malichernosti, namítl: „Ochotně jsem ti sloužil sedm let a takhle se mi odvděčíš? Dopřej mi prosím ještě týden života.“ Král souhlasil.

Sluha ihned zamířil za hlídačem vlků a nabídl mu svoji pomoc. Týden vlky krmil, čistil jim výběh, hrál si s nimi. Po týdnu nastal čas trestu a sluha byl před zraky veřejnosti slavnostně vhozen mezi vlky. K úžasu obecenstva ho ale nezačali trhat, naopak ho přátelsky oblizovali.

„Co se to s nimi stalo?!“, podivil se král a dal si sluhu zavolat, ať mu to vysvětlí..

„Sloužil jsem vlkům sedm dní a oni si mé služby pamatují - zatímco tobě jsem sloužil sedm let a na všechno zapomeneš po jedné chybě!“ vysvětlil sluha.

Král se dlouze zamyslel. Uvědomil si svoji chybu. A pořídil si sedm krokodýlů.
golem

Příspěvekod Rafael » 18.08.2019 19:12

Již brzy by to mohl být hit na Prague Pride a podobných opičárnách. Samozřejmě je velmi doporučováno její užívání i v běžném životě.
Maska Greta proti vydychávání C02.jpg
Maska Greta proti vydychávání C02.jpg (61.91 KiB) Zobrazeno 4611 krát
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Rafael

Příspěvekod Bill Masen » 19.08.2019 13:22

Opilý muž se chtěl „prohodit“ se splujezdkyní
Žádný prohazování na videu nevidím, ale vtipný je především ten popisek
...před nimi marně ujížděl řidič...(před kým?)...měl dvojku v žíle...vjel do slepky...zabavené "papíry"...
Bill Masen
VIP

Příspěvekod Hdm » 20.08.2019 8:01

Tady to vypadá, že spíš redaktor měl dvojku v žíle :-D
Hdm

Příspěvekod Rafael » 20.08.2019 14:11

Velký knižní čtvrtek 2019. Začínají předprodeje, na co se můžete těšit?
grete.jpg

babicka.jpg
babicka.jpg (92.36 KiB) Zobrazeno 4084 krát

koho.jpg
koho.jpg (68.2 KiB) Zobrazeno 4084 krát
Rafael

Příspěvekod malajizva » 20.08.2019 14:56

ta kohout má piercing :head
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
malajizva
Sponzor serveru

Příspěvekod Rafael » 20.08.2019 15:38

Piercing k dobytku tak nějak patří...
Piercing.jpg
Piercing.jpg (21.2 KiB) Zobrazeno 4039 krát
Rafael

Příspěvekod proforma » 22.08.2019 13:27

Milos Zeman dnes na Zemi zivitelce prohlasil: "Kde blb, tam nebezpecno."
Konecne vim, proc je na Hrade tolik kontrol.
Nikdy neříkejte, že něco nejde. Dříve či později se totiž vždycky najde nějaký blbec, který to neví, a udělá to.
proforma
VIP

Příspěvekod golem » 22.08.2019 16:02

Tak když "Země živitelka":
Chicken life.jpg
golem

Příspěvekod golem » 25.08.2019 3:53

nekourite.jpg
golem

Příspěvekod proforma » 26.08.2019 10:37

Vyfoceno na jedne poliklinice. :-D
Přílohy
IMG_20190822_0940111.jpg
proforma
VIP

Příspěvekod JOBU » 26.08.2019 13:32

?
JOBU

Příspěvekod Hohepa » 26.08.2019 13:57

Rozvod kyslíku pro pacienty ?
Jestli potřebujete uplatnit svou schopnost přežít, pravděpodobně jste předtím něco zvorali.
Hohepa
VIP

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic a zábava