Jedna z variant budoucnosti?

Trochu okultní téma, ale musí zde být...

Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod Fjord » 04.03.2012 23:48

Jsem zvažovala, jestli to sem dát, ale ono to poměrně hodně sedí na současnou dobu, ačkoli je to "staré" už 10 let. Zvažte sami, čemu věřit a čemu ne. Je to hovor s jedním mimozemštanem. Těch důkazů, že tu jsou je hodně-blíží se jen to "skutečné" zveřejnění od amíků, protože se jim už nedaří to držet pod pokličkou. Takže na nás brzy vyrukují s pohádkami. Je dobré o tom vědět, abyste pak nepodléhali všeobecné panice a "obdivu" k někomu, který sice má vyspělou technologii, ale jaksi jejich záměry jsou ne zrovna mírumilovné.

Vaše vláda bude zpočátku velmi viditelná, jak pracuje v zájmu vás, svých občanů, aby pomohla odvrátit planetární krizi. Většina lidí tak či tak dá přednost spolupráci se strýčkem Samem.

Jak se to všechno stane ? Mnozí už slyšeli jak. Je tu vícero možností. Nejpravděpodobnější je, že vláda vyhlásí nouzový stav z vícerých „platných“ důvodů. Existují různé vojenské jednotky, které čekají jen na to, aby byly povolány do akce na výzvu „prezidenta“. Jde o fanaticky patriotické „elitní“ skupiny. Jsou maximálně kontrolovány a budou reagovat na určité rozkazy. Většina z nich byla podrobena různým technikám kontroly mysli včetně přímého kontaktu s negativními mimozemšťany. Vaše vláda na mnohých z nich použila mysl ovlivňující chemické látky ve snaze získat nad nimi kontrolu. Byla v tom velmi úspěšná. Tyto jednotky jsou podrobeny hypnotickým sugescím. Samozřejmě žádný fyzický systém není dokonalý a budou příležitosti k selhání těchto systémů, čímž mnozí dostanou šanci pochopit, co se děje. Toto také může vyřešit kolektivní vědomí.

Mocenská struktura ve vaší vládě se bude pokoušet vám diktovat, budou však muset konat mimo rámce vaší ústavy. V důsledku toho ji na čas zruší, pokud ne oficiálně, tak de facto.

Jak jsem již řekl, podají velmi přesvědčivé podrobnosti odůvodňující takovéto akce. Budou hovořit o občanské rebelii, která má formu vyznávání ne rodinných hodnot (zní to povědomě ?). Řeknou vám, že křesťanské hodnoty a etika jsou v nebezpečí a je čas je bránit. V tom stejném čase dojde k určitým „přírodním katastrofám“, které vytvoří určité potřeby. Tyto katastrofy budou způsobeny mocnými negativními silami. Budete také upozorněni na nebezpečí ze strany „nemilujících“ mimozemšťanů – nás. Sebeuvědomění je extrémně obtížné. Schopnost rozlišovat bude vaším jediným vodítkem v těchto situacích. Při každé takovéto příležitosti armáda bude stále více na sebe přebírat úlohu odzbrojit lidi a dát jim pocit bezpečí. Mohlo by dojít ke značnému krveprolévání pro ty, kteří mají takovéto sklony.

Když mimozemští „zachránci“ získají vaši loajálnost, vedoucí představitelé vlády budou mít stále menší slovo, protože negativní úplně převezmou kontrolu. Zároveň vás budou udržovat ve víře, že jsou vašimi přáteli a že stále spolupracují s lídry vaší vlády (USA).

Celá myšlenka pohybu vojsk a diktátorství je násilím páchaným na občanech. Skutečně demokratická forma vlády by vůbec neuvažovala nad použitím takovýchto metod. Pokud každý z vás bude schopen překonat své osobní strachy a jiné emoce, lehce si uvědomíte, že cokoliv se děje prostřednictvím vaší vlády anebo ještěrčích vůdců, není ve vašem nejlepším zájmu, pokud ovšem nejste z temné strany.

Když se situace utiší, bude vám oznámen skutečný důvod příchodu negativních mimozemšťanů. Řeknou vám o určitých blížících se a nevyhnutelných katastrofách, které velmi pravděpodobně zničí vaši planetu Zemi a všechno na ní. Obraz, který vám vykreslí, vás bude mít přesvědčit, že není východiska. Tím se však ještě jejich práce neskončí. Bude vám řečeno, jací jsou vyspělí a jak se i vy můžete stát součástí tohoto procesu na vzdálených planetách. Vezmou několik dobrovolníků, aby na vlastní oči viděli tyto krásné planety a jejich zlaté města. Kdokoliv uvidí tyto města, bude jejich krásou a mírem. Mnozí jiní také uvidí obrazy těchto neuvěřitelných měst a krajiny. Bude vám řečeno, že toto všechno může být vaše spolu s rozvinutou technologií. Potom budete požádáni a bude se od vás očekávat, že budete souhlasit s jejich nabídkou, začnete být připravováni na váš přesun. Skutečný přesun bude pro většinu o nějaký čas později, protože budete potřebovat připravit se mentálně, fyzicky a „duchovně“. Ve skutečnosti však tímto jen umožníte negativním utvrdit svoji kontrolu nad vámi. Protože neexistují žádné zlaté města, do kterých vás budou transportovat. To, čeho mnozí budou svědky, bude jen mistrovské použití hologramů vytvářejících iluzi pravdy pro ty, kteří hledají iluze. Každý, kdo bude souhlasit s návrhy negativních mimozemšťanů, projde procesem podobným meditaci. Akorát jen, že se při tom budete otvírat technikám přímé kontroly těch z temné strany. Budou tací, kteří poznají, o co jde, a budou klást odpor. Tito, pokud budou chyceni, budou izolováni, aby nezalarmovali ostatní. Vaše vláda (USA) použije svůj vlastní způsob zastrašování, aby zajistila, že každý se toto zúčastní.

Když se kompletně vydáte jejich kontrole, ať už na Zemi předtím, než ji opustíte, anebo někde ve Vesmíru, nebude už pro vás cesty zpět. Většina ani nerozpozná nutnost obrátit se zpět, alespoň ne ze začátku. Jiným nebude trvat dlouho než zjistí, v jaké špatné situaci se ocitli. Někteří budou podrobeni fyzickým experimentům sahajícím od transplantace orgánů až po oplodnění a porod. Mnozí při těchto experimentech zemřou, protože budou traumatizováni tak rozsáhlým způsobem. Ačkoliv to zní hrůzostrašně, mnozí se vskutku stanou formou lidské oběti. Mnohem, mnohem víc lidí bude násilím uneseno v pracovních táborech na Zemi i na vzdálených planetách. Všichni, kteří si zvolí být s reptilními bytostmi, budou přinuceni k nějakému typu služby, anebo přímo POUŽITÍ. Nebudete už více unikátní bytostí, ale se stanete hračkou a otrokem těch, kterým jste tak věřili. Nebude pro vás absolutně žádného úniku v tomto životě, zvláště pokud jste byli vzati do „zlatých měst“. Osvobození vám přinese jen smrt.

Mnozí z lídrů vlády, zvláště ti z temné strany, budou povýšeni v hierarchii negativních mimozemšťanů. Jiní se sami stanou otroky, když už víc nebudou potřební. Ještěrky neznají žádný „kodex cti“. Uznávají jen moc a schopnost vytvářet strach v druhých.

Vynechal jsem mnoho podrobností, Jedna velmi důležitá rada, na kterou musíte pamatovat je, že každý z vás má možnost volby, anebo možnosti, tu a tam. To, co si zvolíte, přispěje k vaší realitě.
Fjord
VIP
 
Příspěvky: 798
Registrován: 04.07.2011 23:50

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod karel22 » 23.05.2013 13:09

Putinův expert v Praze řekl, jak dopadneme:

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/planetarni-bojiste/
karel22
 
Příspěvky: 89
Registrován: 19.02.2011 15:13
Bydliště: Olomouc

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod Kolapsnik jr. » 23.05.2013 14:57

No jestli "hlavni" Putinuv strategicky poradce Leonid Resetnikov vidi do 2-3let jen 5-6zemi v NordEURu, tak je asi ctenarem rozpadu, pac to tady meldujeme furt.., jinak ma pekne jmeno take bych se chtel jmenovat treba misto Alfons Karasek neco ala Antonin Resetnik :mrgreen:
Kolapsnik jr.
 
Příspěvky: 1140
Registrován: 12.01.2011 23:10

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod BlackList » 24.05.2013 23:15

Omlouvám se, nechci nikoho urazit, ale jsem tu správně v sekci Vtipy, že?
Negativní mimozemšťané a naši bratři z Plejád, hmmm...

Vždycky mě fascinovaly techniky manipulace, založené na tajemství, vyvolenosti, dávného nebo vesmírného moudra, tajemných energií a esoteriky, celosvětových spolčení, apod.

Zřejmě proto, že to na část populace opravdu funguje a když se na to nabalí takové větší společenství, dají se z toho vyrazit velmi slušné prachy :roll:
BlackList
 
Příspěvky: 96
Registrován: 08.04.2013 20:48

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod odpadlik » 25.05.2013 8:51

Přesně
odpadlik
 
Příspěvky: 140
Registrován: 19.12.2012 14:02
Bydliště: Severní Čechy

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod Fraktál » 28.05.2013 7:55

Mě zas vždycky fascinují skeptikové, kteří za vším nestandardním a alternativním vidí buď senzacechtivost nebo prachy (pozor - tím neříkám, že toto konkrétně není z kategorie blábolů!). Připadá mi to jako takový kompilát toho, co už je celkem v obecném povědomí + něco navíc. Fox Mulder by možná řekl, že něco z toho je pravda. Já bych to shrnul tak, že od vlády a skupin na ní nabalených asi nelze očekávat péče o blaho lidu, a že dneska se při dosahování cílů nejede silou jako v 2. světové, ale salámovou metodou. Ať už v tom mají prsty ještírci nebo ne.
Uživatelský avatar
Fraktál
 
Příspěvky: 89
Registrován: 25.04.2013 16:56

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod felix5 » 28.05.2013 19:26

on si někdo vážně myslí že je biď jen teoretická čance vůbec se jen pokusit o to bojovat s mimozemšťany ? :lol: . organismus tak vyspělý že by dokázal cestovat třeba jen z naší galaxie k nám by byl tak vyspělý že bychom si ani neškrtly. Dále si dovolím položit otázku : co by po nás asi tak mohly chtít ? inteligenčně by nás považovaly asi stejně vyspělé jako mi považujeme mraveniště . voda , a všechny další látky na zemi se vyskytují často už přímo jen v naší sluneční soustavě a to v daleko daleko koncentrovanější a větším množství než na zemi.
válka s ufo ? :-D pokud by chtěli zlikvidovat lidstvo teoreticky nejsnažší ze všeho by bylo prostě jen o trochu odklonit nějakej asteroid kterejch je všude kolem víc než dost. popřípadě pokud by šlo jen o likvidaci lidí umim si představit nějakej vir či samoreplikujícího se robota - stačí jeden a buď zbohem civilizace. nějaké navazování kontaktů nehrozí . pokud by vůbec něco přiletělo nebyly bi to ani mimozemšťani ale nějaká jejich technologie co by to pořešila za ně.
felix5
VIP
 
Příspěvky: 685
Registrován: 04.07.2012 16:20

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod Maximus » 28.05.2013 20:43

To praalien: Zas tak skeptický bych nebyl - lidstvo svým způsobem bude asi o dost zajímavější než mraveniště. Proto by nechtěný kontakt byl na základě poruchy/chyby/podcenění lidských technologií ze strany návštěvníků, kteří zkoumají, jak to u nás v "mraveništi" vlastně funguje ;).

Válka světů je jistě dobrý námět na sci-fi, ale v reálu by mimozemský útočník musel být nesmírně "zaostalý" po stránce likvidace bližního svého, aby se s lidstvem rychle nevypořádal (likvidace samotné planety je ale asi mnohem jednodušší, než vyhubit lidstvo do posledního človíčka).
Maximus
Moderátor
 
Příspěvky: 4062
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod Fraktál » 29.05.2013 7:20

praalien: Slovo "byť" ve tvaru "biď" vidím poprvé. Sorry, musel jsem. :o
Uživatelský avatar
Fraktál
 
Příspěvky: 89
Registrován: 25.04.2013 16:56

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod BlackList » 29.05.2013 8:11

Fraktál píše:Mě zas vždycky fascinují skeptikové, kteří za vším nestandardním a alternativním vidí buď senzacechtivost nebo prachy (pozor - tím neříkám, že toto konkrétně není z kategorie blábolů!). Připadá mi to jako takový kompilát toho, co už je celkem v obecném povědomí + něco navíc. Fox Mulder by možná řekl, že něco z toho je pravda.

No, nemůžu si pomoct, ale pokud je v 7.-10. větě nějakého textu např. toto:
Existují různé vojenské jednotky, které čekají jen na to, aby byly povolány do akce na výzvu „prezidenta“. Jde o fanaticky patriotické „elitní“ skupiny. Jsou maximálně kontrolovány a budou reagovat na určité rozkazy. Většina z nich byla podrobena různým technikám kontroly mysli včetně přímého kontaktu s negativními mimozemšťany.
...a je to následováno ještírky, tak mi nezbývá, než si zaklepat na čelo. :roll:
Navíc si dovolím parafrázovat známý citát: To, že jsem skeptik, ještě neznamená, že se všechno nezjebne.

Naopak s tímhle zcela souhlasím :D
Fraktál píše:Já bych to shrnul tak, že od vlády a skupin na ní nabalených asi nelze očekávat péče o blaho lidu, a že dneska se při dosahování cílů nejede silou jako v 2. světové, ale salámovou metodou. Ať už v tom mají prsty ještírci nebo ne.
BlackList
 
Příspěvky: 96
Registrován: 08.04.2013 20:48

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod tlampač » 23.02.2015 23:36

Edit: Dal jsem si tu práci a pohledal a můj post jen zdvojoval co už je ve vlákně
Potenciál AČR a OS SR bránit vlastní území
Tímto se oml.
Uživatelský avatar
tlampač
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16.01.2015 16:10

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod Hohepa » 24.02.2015 13:43

O.T.:
:lol: :lol: :lol:
sory Tlampač, ale když ve Svém třetím příspěvku na tomto fóru napíšeš
Dal jsem si tu práci a pohledal a můj post jen zdvojoval....

tak mi to nedá nereagovat :lol:
fakt hodně práce , ještě jednou se omlouvám za OT ale poprskal jsem si monitor :D
Jestli potřebujete uplatnit svou schopnost přežít, pravděpodobně jste předtím něco zvorali.
Uživatelský avatar
Hohepa
VIP
 
Příspěvky: 2444
Registrován: 22.07.2013 21:16
Bydliště: Praha

Re: Jedna z variant budoucnosti?

Příspěvekod Lyster » 13.04.2017 23:00

Kolem Země prosviští 19. dubna obrovský asteroid
https://www.novinky.cz/veda-skoly/43512 ... eroid.html

Zase vedle :?
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
 
Příspěvky: 2771
Registrován: 22.03.2014 23:01
Bydliště: Litoměřicko


Zpět na Prognózy, věštby a předpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník