Multitool

...aneb pily, lopaty, lezecké vybavení apod.

Re: Multitool

Příspěvekod MFG » 06.10.2019 16:29

Pred nejakou dobou jsem se tu vyjadroval ponekud kriticteji ke kvalite/smysluplnosti Lethermana, tentokrat je budu chvalit.

Nekde jsem vytrousil svoje kapesni minikombo (Fenix E5 + Vnox Executive) a protoze uz jsem si po tech letech vytvoril silny navyk, vyrazil jsem koupit tu samou sadu. No a v obchode jsem narazil na Squirt PS4, ktery mi v podstate ve stejnem rozmeru poskytuje zajimavejsi mix funkci (mini kleste, nuzky, mala cepel, sroubovaky). Je o 35g tezsi, coz uz je trochu znat, ale ty male kleste jsou k nezaplaceni a tu vahu za to proste obetuji. Jen skoda, ze nema paratko a pinzetu .-)

Zarekl jsem se, ze LRMN uz mi do domu nesmi, ale tentokrat mel proste lepsi produkt nez konkurence. Takze pokud hledate neco maleho do kapsy, Squirta doporucuji s klidnym svedomim.

Rozpad_LTMN.jpg
MFG

Příspěvekod Lyster » 07.10.2019 3:35

Vypadá to, že by se dobře doplňoval s mým Victorinox Huntsman který mám na řetízku v kapse u jeansů. Možná o něm zapřemýšlím.. Díky za tip.

Ještě jsem při hledání recenze narazil na Leatherman STYLE, nemáte někdo s ním zkušenosti? Vypadá taky dobře.
Lyster
VIP

Příspěvekod DanBlack » 08.10.2019 11:12

Dorazil mi HUOHOU / NEXTOOL Multi-function Knife (by Xiaomi),v akci za necelých 6 stovek...
První dojmy velmi dobré - zpracování kvalitní, kleště šlapou jak hodinky, nůžky na druhém konci jsou fakt použitelný (dlouhý), jen šroubováky a další nástroje jsou dost minimalistický.
Je to poctivý kus železa (250g, L.Fuse co běžně nosím má cca 160g).
Zarazilo mě, že nůž nemá pojistku a pilka je s pojistkou.
Chtěl jsem nějaký multitool, co má nůž přístupný bez otevírání kleští. Ale s ohledem na váhu asi skončí v batohu na výlety / cestování / dovolenou, denně se s ním tahat nebudu. :oops:

Obrázek
Kód: Vybrat vše
https://www.banggood.com/HUOHOU-Multi-function-15-Functions-Folding-Bottle-Opener-Screwdriver-Pliers-Tools-Kit-p-1378936.html
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
DanBlack
Sponzor serveru

Předchozí

Zpět na Nástroje, nářadí a náčiní